Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček daje forumu slovo…

Zajček daje forumu slovo…

Good luck!

odličen boomerang ! Moj je bil dobronameren.

Tebe pa pogrešam na uni strani veš moja , moja !

Tebe pa pogrešam na uni strani veš moja , moja !

yap mogoče bo jutri boljše !
cmoka nazaj na tvoj gobček :)))))
mi daš kepco sladoleda ča pridem tja ?

hm…kaj pa vem..:)))))))))))))))))))))))))

Vem več kot si misliš, zato nimam razloga, da bi bil škodoželen.

Ok, vem kdaj se je treba umakniti. By.

dons so pa vsi nekaj našpičeni..oh boh pomagej..dejte strpno…Tako pa spet ni vse črno….Pismo!

Ni vse mišljeno kot slabo….vzemi to za dobro….Takoj na oštro gremo nazaj..Uhh

Najbolj me pa preseneča danes tole spoznanje….

Res čudno….če imaš z ljudmi opravka marsikaj se zakuha,zameša..osran pa ostaneš ti!!,Nisi kriv in ne dolžen..to pa najbolj BOLI!!!!! BOLI!!!!!! BOLI!!!!!!NE DELAJTE KRIVIC;NE MEŠAJTE DREKA!!! Kr žalostna sem….:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

-dp- poslušaj me prosim ! Zdaj pa resno ! Kdaj pa sem jaz hotela , da se ti ne pogovarjaš z menoj ? Vedno sem te bila vesela ! Iskreno in še nekaj…vem da veš :))
kar lepo se vrni !

Zakaj to delaš?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj imaš v mislih? Ne razumem!

Zajči….te dni me ni ker, odkar sem živ nisem bil še v hujših težavah ali vsaj stiski in to na full področjih. Kar je najhuje je to, da se je poklopilo par stvari.

In ne zmorem…ne časovno, ne čustveno ne nikakor……se oglasit.

In ne vem kako ti je in kako se počutiš, vem pa to, da te štekam.

In vedi tudi ti, da ti bojo vrata vedno odprta…..

Čau tebi in ostalim tudi.

Preveč vem in to je to. Veliko preveč. Kar je bilo je bilo, jaz grem naprej in isto svetujem vsem.
Zato ti iskreno rečem srečno, karkoli se boš že odločila. Mislim pa da zapuščanje foruma in tistih, s katerimi si delila svoj čas v preteklosti ni rešitev. Lahko pozabiš na preteklost, na prijatelje ne pozabi!

Tako kot se je začelo, naj se še konča. Veš, do Primoža še nisem prišel, ampak enkrat mu bom pisal, saj sva precej blizu doma in njegov brat je moj frend. Kako je svet majhen, a ne?!

Drži se!

Kaj veš itd…v bistvu res me ne zanima. Tukaj na tem forumu je sloga , red in so ja moji ljudje . Saj jih ne bom zapustila.
Veš stalno te nekaj bega , stalno te nekaj lovi , ni to dobro..-dp-
Lepa hvala za dobre želje in topel pozdrav

zajček

moj sonček 🙂

Hudiča no!!:(((
Pa kaj se dogaja danes vsepovsod…
pa kaj nas jaha en huič vse skup al kaj…

GRRRRRRRRRRRRRRRR:))))

nekaj je v luftu vam rečem…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nasprotno. Točno vem kje sem. Ampak imam občutek da tebe nekaj bega in da bežiš. Se ti ne zdi? Zakaj bi se potem poslavljala, če ni tako?

zajči … drži se .. ti že veš kako je prav … zate!!!

B. ti želi da bi misli čimprej uredila, da bi se srček čimprej umiril in da bi zajček naredil tako, kot je prav zanj in samo zanj 🙂

… še vedno velja martinčkanje na sončku :)) baje bo drug teden prav prijetna temparatura … torej … se slišimo 🙂

B. objame zajčka … ga polgubi na lice levo .. desno … in povabi v lepšo prihodnost 🙂

papa!!

B.

Saško … a je slaba karma al kako … hudič na kup serje … ampak … B. verjame , da je saško v srčku močan ful … in da bo uspešno prebrodil težave ….

.. tudi zate objemček .. poljubček in … naj težave hitro hitro minejo !!!

B.

Sašo… drž se in.. oglasi se kej!

živjo Jani 🙂

Dp…dobro veš na kaj so letele moje besede, kakor veš ti marsikaj, vem tudi jaz, veš ljudje beremo pa ne samo tukaj, tudi kje drugje…, potem skalkuliramo koliko je ena plus ena in odgovor je na dlani.
Dp, naj ti zašepetam samo še tole, če ne moreš pomagati, tudi škoduj ne, zakaj imam tisti občutek, da se ne motim, ko ti to pravim.
Prosim dp, ne delaj tega….škoda, da se kažeš v taki luči.
In še tole, ali veš, da bi lahko Primoža poznal ne vem kako dobro, pa od njega ne bi izvedel ničesar, ker mu je “zasebnost” tukaj na forumu sveta. Sedaj pa kar piši in klepetaj z njegovim bratom…vidiš tudi take besede, ne pašejo sem na ta forum, tako tuje so nam in tako nizke…ne tega mi v gmajnici in v kletki ne poznamo. Čeprav marsikdo misli in meni drugače, tisti, ki pa se dobro poznamo in čutimo, pa vemo, da smo tapravi edinstveni ljudje tu na kupu.
In škoda, da ne želiš čutiti z nami. Vse dobro ti želim dp…

p.s. Ponavadi se ne vtikam, a današnje tvoje besede so mi dale pospešek, da sem uletela…morala sem to napisati in sedaj je kar je in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Joj, dragi moj Saško…kako bi ti rada pomagala…ampak saj vem…boš moral sam, pa naj te moje besede vsaj malo spravijo pokonci, ti dajo energijo, s teboj sem in zapomni si, da nikoli ni tako hudo, da ne bi bilo jutri bolje-lepše! Tudi zate bo še sijalo sonce, ker mora, ker si dober človek, pa čeprav imaš sedajle malo grehov nad glavo, kdo jih pa nima…vsak…tisti,. ki jih pa taji, je pa največji lopov.
Drži se Saško, mi smo s teboj…če pa kakšen pravni nasvet potrebuješ pa le piši na e-mail, rada pomagam.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Barbara…. 🙂

Ja, prav je da si uletela. In lahko rečem, da si se tudi zaletela. Sorry, ampak si se res. Premalo veš, zato ne razumeš vsega kar sem napisal. Ampak si mi vsaj povedala, da naj se ne vtikam v “gmajnico”. OK, se ne bom, saj se tudi nisem mislil. Sem bil že od drugih opozorjen, da veljajo tu “pravila”.

Ampak je strah nekoga izmed vas, ker sem tu, ne vem zakaj. Zakaj misliš, da želim škodovati. Mislim. Tu mač. Ok, si mi vse povedala.

Moja omemba Primoža je imela povsem drugačen značaj. Ne vem zakaj misliš, da želim od njega zvedeti kakšne zasebne stvari. Halooo. Od kje ti to. Zakaj sploh sklepaš, da bi. Sem zelo presenečen nad tvojo reakcijo.
Še enkrat si preberi kaj sem rekel. Jaz pa ti bom povedal, da me je ona povabila, da me pelje k njemu, ker ga pozna, pa takrat nisva skupaj prišla in se to ni zgodilo. Tako sva sploh začela pogovore na forumu. Kar vprašaj mojega “angela varuha” kako je bilo, in ne pljuvaj po meni. Zato sem rekel: kakor se je začelo (s pogovorom o Primožu), tako naj se tudi konča ta zgodba – prijateljsko.

Jaz sem zaključil.

New Report

Close