Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček daje forumu slovo…

Zajček daje forumu slovo…

hoj -dp-

ma veš … tukaj velja eno samo samcato pravilo … da si odprt, prijateljski in ne želiš škode nikomur … ok … so tri :))) … to je vse.

prav vsak je tu dobrodošel in prav nobenih posebnih omejitev ni … je pa res .. da se tu večina od nas sodelujočih precej dobro poznamo .. tudi v živo … zato mogoče kdaj v svojih pogovorih izpademo … ‘čudni’ :)))

ok .. to je to … dobrodošel … B.

🙂

živjo ti rumena nasmejana kepa :)))))))

ojej… tolk lepo me pa že dolgo ni nihče… pozdravil :)))))

Živjo…. zasanjane očke :))))

Okej dp…sem se pa zaletela…ampak, kakor sem si jaz vse tole razlagala, si je še marsikdo drugi…in moj namen ni bil pljuvati po tebi,ali te napoditi ne vem kam, ejjj, vidiš, tudi ti si narobe razumel moje pisanje… kje pa, oglasiti sem se morala in ti povedati, kako čutim ob tvojem pisanju in vidiš motila sem se, ampak kriv si pa sam, ker je tvoje pisanje dajalo tako negativne občutke.
In kakšna pravila obstajajo tukaj v gmajnici, jih ni, če bi bile, bi na to že mene opozorili, mislim, da je edini pogoj, da si to kar si, da si človek, predvsem dober človek in pika.
In tudi jaz končujem s temi besedami, ker je škoda časa…za tako pregovarjanje…ja včasih si neko enako besedo vsak razlaga po svoje in tako je bilo sedaj v tvojem in mojem primeru…nesporazum, verjamem, da oba nisva hotela nikomur nič žalega, ampak sedaj je kar je, oprosti, če si dobil občutek, da te podim, da te žalim, ampak res iz tvojih besed sem razbrala vse to, kar sem ti tudi napisala.

Dp, lepo nočko ti želim in zapomni si, da te nihče ne podi…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

če si pa reeeeeeeeeeeeeees no :))))

se podpišem pod tole.. da ne pišemo tolikokrat :)))

lubčka!!!!! za mojo … dohtarco 😉

:))))))))))))))))))
sumljivo tole na levo lice…pol pa na desno :)))))))))))))))
ja res je čas , da se malo naštelam skupi..
sem pozabila da ta dva cepota brez nadzora zbezljata…
oki , ya se slišimo

cmoka Barbi , najprej na desnega lička , nato še na levega in te pobožam :))))

misli sem pa urejevala ja….še nikoli nisem bila tri ure na telefonu :))

Torej rezultat?
Si se premislila?
Ostajaš z nami?
Pa ja de!!!!!!
Cmoka
Sp

zajči … lubčki so za to … da se malo skuliraš 😉

.. te pobožam nazaj :)))

B.

čaki tebi:
CMOKA
ti niti veš ne , kako velik človek si , kako veliko lepega imaš v sebi !
Pa ti to povem jaz !

Mmmm , to mi deli please B. !!!!!!!!!!!

Samo podpišem se pod tvoje besede…Zajči, res je …vse tole kar je napisano…dragi prijatelj…pa saj ti to nenehno ponavljam, a ne verjameš, boš sedaj verjel, ko ti to pove še Zajči…cmoka obema…rada vaju imam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zajček kje si..dej pomagej no! Kje siiiii….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz pa vaju , hudo dobro vaju čitam med vrsticami !

čaki zdajle imam gužvo :))))))))

tako fino :)))))))))))

hehehehsm pa res teka…lahko bi vedla a ne..uh jej ti se kar gužvej!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Cmoka…lepo, da enako čutimo, lepo, da se imamo takoooo radi;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehehsm pa res tepka…lahko bi vedla a ne..uh jej ti se kar gužvej!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehsm pa res tepka…lahko bi vedla a ne..uh jej ti se kar gužvej!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))))))))

ti javim ko se izgužvam…..

Si dobila prepoved?

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

New Report

Close