Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZAJČEK IŠČE…

ZAJČEK IŠČE…

*********Č E B E L I C O **************************************

tu je ni,
tam je ni,
ni je v gozdu,
na travniku,
nekje je,
čeprav je ni,
pa ona ve, da vem
kje je!!

oj nisem čbelica..ampak a levčka tud kej iščeš..malo na dol poglej,se prebija čez poste,k je mal preveč zamual..ha zdej pa ma..enkrat mu uspe,tukej do vrha prit..kaj misliš zajči?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, heh, grem gledat, ja! Ja, kaj mislim, he, he, kaj vem.

ps: dobro jutro mucka, lep dan pa enega cmočka , veš unga eskimskega s pridihom pomladi.
*****¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨********¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨*******************¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨********¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨*************

zajček

ufffffffff aha..vračam duplo porcijo
mmmm ze diša po pomladi ja..jep

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca hvala.

lp, Jaka

Ojla, levček dragi, dobrodošel spet nazaj.
Tvoja službena pot je pa dolgo trajala, se ti ne sanja,
kako smo te pogrešali! Lepo, da si se javil, lepo. Zdaj
pa uživaj v naši skupni pomladni razposajenosti, če pa
ti bo težko, zjokaj se na naših ramenih, boš videl, kako
dobro dene. Namesto da bi tulil v luno, tuli na forum
Tjavendan in …….. takoj ti bo lažje. Pa na naše prsi se
nasloni, naša srca poslušaj ……… ej, fantina, saj ti mora
zarolat!!!!! No, meni že rola! Upam, da bom potegnla še koga za seboj!
Hej, kje je Jani, ima danes prosto, ko je na praznični dan delal? Saj se ne morem prebiti skozi vaš klepet, prijatelji!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mogoce se je pa cebelici sef vrnil iz sluzbenega potovanja ali dopusta, pa ji sedaj diha za ovratnik..

Lupcka mojemu zajciju..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Mariji cmokija, šibam na sestanek.

lp Jaka

Teb zajček nežen dan v cvetju.

lp, Jaka

Pomlad ja… madonca en kup cmokov.. ja.. Dobro jutro… Zajček.. a si našla čebelico? Ni je ni :))) mene kar mal skrbi.. da prileti.. pa piči.. hmmm sej veš… za petek :)))

Jani

p.s. Ježek… ti n’č ne bojiš čvelce…

p.s. Dober dan.. napaka 🙂 v tekstu :))))))

Madonca !

Že, že, šef gor al pa dol, pozabila je na zajčka! Bi mi mogla prej poveat, ne pa da jo tako iščem…

Lupčka vračam, dvakrat!

zajček, ki vztrajno išče čebelico!

He, he Jani, a za petek te skrbi ?
Nič hudega, ji ne bom povedala, prav ?
Odvisno, kako se boš odrezal danes.:)))))))))))))))))))))

Ja, po moje je pšelka že v kakšni povorki.

Zanima pa me, kaj boste drugi za pusta?

A to kar ste na tjavendan?
Zajček, ježek, lisička, panda, itd…A?; A?

In kaj naj bomo jaz, Jani, Marija, ???

Marija bo ena velika “opica”, ker že po naravi
tako deluje. Obnašanje bo prilagojeno danim
trenutkom – praskanje samo tam, kjer resnično
srbi! Zdaj imam samo eno skrb ……… katere
opice že imajo rdeče ………. ??????

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

kakor kaže do zdej.. je to moj ta 5. post.. tko da dans verjetno ne bo tko produktivno :))) Ampak, bom pa še cel dan tel.. tko, da kakšno lahko še rečemo 🙂 vsaj ne bo tako dolgčas… popoldan :))))

Lep dan!

Jani

Stop! Samo proti dolgčasu pa nisem! Halt! Še kaj drugega?

Jah.. kakor obračam.. ven pade Jani, tko, da ne verjamem, da bi bil jutri kej druzga.. no, kaj se pa ve, kaj se pa ve… mogoče pa naredimo en kažin z vsem tem.. ja… ideja.. jutr ni nobenga stalnega tle gor…. vsi v maskah… to bo… Sašo… a si ti prisoten jutri?

No, da vidmo pustni torek 🙂 Pozdrav!

Jani

p.s. najprej sem mislu napisat, da bi se blo že cajt umit… pa sem pozabu.. zato tak naslov 🙂

Torej bi se zajček igral? No.. bomo pa igrali in rajali 🙂 celo popoldne 🙂

Jani

Ne, jutri sem off, hvala bogu.

Moram peljat moja dva palčka na karneval.
Trenutno je pač najpopularnejši palček David, v nedeljo zjutraj, čeprav sem se že oziral za pipami, ker sem mislil, da bo Popaj taglavni.

Jaz ne vem, če bom kaj, tvoja ideja, da bi se umil, ni slaba. Ali pa, da bi bil en dan trezen. Mogoče bom pa kurbo. To je uni, ki ga ženske pokličejo.
No ja, vanj bom samo ošemljen, le kasiral bom zares. Vnaprej, seveda, ku tapravi.

Z veseljem, samo se bojim, da ne bo časa danes ):

Pa jutr, če danes ne bo šlo :))

************* Č E B E L I C O*********************

Ojla, jeeeeeeeeee, ajeeeeee, hej,
Saškooooooooo, če boš res “M” (črko M smo
dali namesto črke K), pole, bemti bemti bemti,
te jaz kliiiiiiiiiiiiiiiiičeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm!
Učka moja zlata, pridi na karneval v Cerknico !!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

čak se ti a jest sem pa vazduh al kaj? ej Sašo Sašo..pa da lih mene biserčka tkole pozabiš..smrc,smrc.heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close