Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZAJČEK IŠČE…

ZAJČEK IŠČE…

Joj, Marija, žal sem bom “murbal” po Postojni, na tamkajšnjem karnevalu…
Popoldne imam tudi plesne vaje z starejšim palčkom, tako da, žal…

Sicer gre na ples ponavadi mamica, a je že par dni ošemljena v bolnika, jaz pa v medicinskega brata. Spije vse kar ji prinesem, le moje inekcije noče….

heheheheheeh bod raj kurbon..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja Muci, z naštevanjem so vedno problemi…

Poveš prve štiri žvali ki se jih spomneš, pač, nato sledi tisti itd…

Potem te pa Muca popraska. Če me še Mambica piči…..

Ja sej mene se pa ne spomniš al kaj..čak bom perlo poklicala da mal sčisti vazduh…hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucin lupček je mačkon,
žabin lupček je žabon,
tu sta še gay-a, printer in ribbon,

:)))))))

…ja se mi kar dopade tale…..kurbon.

Se rima na sifon, bombon, žeton, karton, …….

Ej, Zajček… ni problema 🙂 bo jutri boljš a ne 🙂

Lepo popoldan!

Jani

Sašo, viš.. maš dvakrat srečo. Frej boš, pa še zaslužu… Bemti, eni majo pa res srečo :))) No, da še tvoj bolnik sprejme inekcijo.. ma ni, da ne bi bla sreča popolna :)))

Jani

ma ja da mamo še me kej od tega..heheheh ONE a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…..riti? Nimam pojma :))

……… in miceni barabon!
Ej, saj ji verjamem, da ji v stanju šeme “pacienta”
injekcija res ne ustreza najbolj, sploh pa morda tvoja,
od katere je bila že v čudnem stanju, dvakrat, če prav
razume, in če ni pazljivosti pri injektiranju, se bo iz
paceienta prelevila še v “mamico”? V takem stanju,
ko nisi čisto “pri zadevi in zraven”, je včasih bolje
odreči se “pomirjajoči ekstazi” injekcije!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Res si prijazen :))

Tudi tebi lepo popoldne!

moji nameni so čisti in pošteni,kako nej ti to dokažem ?
lahko dobim mail?

lp, Jaka

Bemti, levček, jest Zajčka poznam že fijuuu cajta.. pa mi še ni dala maila…..

Jani

hahahahahaahah ti levček,najprej odpiši bemti..drgač nau nič…al te bomo pa fejst za ušesa..ja ja

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, muca, tako je treba z zverinicami, od malega jih je treba krotit.. Ta levcek spada v tvoj macji rod, tako da sedaj lahko uvidis, kako je nam ostalim z vasim rodom..
ko ste tako nepredvidljivi, nestanovitni, strastni, divji in neugnani, pa se pa se..

Ježek ki ima muco kar rad, samo se grozno boji njenega macjega znacaja….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

oh no nič bat,ježek..pa kaj točno te pri mojem značaju dela boječega??Zaupaj ježek..hmmm sem se tud jaz zamislila..a?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, muca, midva sva stara znanca, zato se upam tudi kdaj posaliti s tabo.. Zato se ti ni treba nic zamisljevat, ker si super macka! Kako pa je z mackoni in njihovimi bratranci, pa sama najbolj ves. ali ne? A, me ti vedno resno jemljes?

Enga toplega vecernega lubija zate…
CMMMMMMMMMMMMMMMMMMMoooooookkkkkkkkkkk!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hmmmmmmmmmm ja..čist resno..vse od prve do zadnje besede,,ja kaj si pa mislu..kar se rece se rece..in se tud vzame..heheh cmokaaaaaaa moj ljubi jezek..****a spančkat pa še ne gremo..je še prezgodej..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma, jaz se kar pocasi odpravljam spat, ker je za mano pravi pasji dan..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dobro jutro Jani !
Včeraj popoldne, se nisem mogla igrati s teboj, ker sem morala it z gospodarjem v BTC po ” fasngo ” .
He, heheh, kar se pa mojega maila tiče, pa menim, da je zdaj pa res napočil čas, da ti ga pošljem. Zdaj te že dovolj poznam ! Tako, da bo še zadnja ” ovira ” odpravljena.

lp, zajček, ki veselo pozdravlja Janija!

Ja :))

Ha, ha, vse ob svojem času!

Čebelca v povorki ? Brez zajčka? Definitivno ne!!!

zajček, ki išče čebelico!

Dobro jutro Zajček 🙂 Če čisto po pravici povem, tud jaz nisem mel preveč časa, da bi se igral. Je bilo že prav tako, kot se je odvilo. No verjame, da sta pri fasanju uporabila vse svoje Zajčkove spretnosti, da sta dobila čim več, za čim manj 🙂

Zajček, še enkrat lepo dobro jutro in lep pozdrav!

Jani

p.s. juj, kolk se troštam… komej čakam 🙂

Ich bin Bin Ladn und vi ar fajt to independent afganjistan. Det amerikans ar veri sily so vi nid som food und arms and vepn’s. Habe som, pliz send to amricans NYC, Manhatn str.1765b

Tank ju for jor saport!

Bin Laden personality

New Report

Close