Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZAJČEK IŠČE…

ZAJČEK IŠČE…

Pozdrav Bin!
Madona, iščem čebelico, najdem pa tebe, he, he, he. Ej, kaj če bi midva naredila kompromis. Ti tule zahtevaš orožje, pa, čaki grem brat…aja, pa hrano, pa podporo….jaz pa ti tega ne morem dat, ker nimam. ( orožja ). A hočeš kaj drugega? Samo veš kaj, tebe hudo iščejo, no ja, lahko te skrijem za noč dve, he, he…

Cmočka, zajček

Konec, vseh smešnih koncev……Jani, troštava se pa že lahko !!

Ps: včeraj je bil moj gospodar tečen, pa je vse nabavljal po svoji glavi. Ker mi je bila njegova slaba volja smešna, namreč meni je bilo pa fino, sem mogla mal pazit, da jih ne dobim okrog pese. Vse se mi je namreč smejalo…

Tak dan pač :)))
Pride tako :))
Hvala bogu :))

A ti si danes bolj na tesno s časom, al kar gre??

Bo treba te naše partnerje mal okol pese… mislim, da je temu kriva luna 🙂 ker dans prov fajn seka, včeri je bila pa predpriprava… in se vid ja 🙂 da ti naši partnerji.. nimajo pojma.. skoz so neki sitni.. mi k se pa dobivamo tuki 🙂 se pa lahk mal drgač obnašamo a ne 🙂 No tud jest bi lahk bil včeri deležen kakšno okol kepe :)) ampak.. kaj pa veš 🙂 lahko pa danes kej prčakujem.. nikol ne veš :))

Lepo se mej zajček, moj cajt je dans bolj tako tako.. no, se bom potrudu bit ažuren 🙂

Jani

Joj dobro, da si me opomnil. Točno, luna pa to, vse še poslabša. Sem pozabila, je pa res. Se pravi, da me še danes čaka težek dan. Ker če se mi kaj zdi trapato, se pač smejim, bom pa danes kar lepo jo podurhala sama mal okrog….ziher je ziher…
A, da si na kratko s časom. No to ravno ni fino, no pa saj ne bo dolgo trajalo, ko bom tudi jaz mogla delat, pa bo mir tle gor :))

Heh, toliko lepih želja, pa mora naredit lep dan !

lp, zajček

Ja, Zajček, delo kliče, pa vendarle brez tegale našega foruma ne gre, torej.. keep in touch… sej kaže, da bova spet sama dans tle gor… Ampak, to me pa špočas že jezi.. tkole… k’r nobenga… la pa vsake pol leta k’šn…

No, pa bo že boljš a ne 🙂 Sploh zato, ker je danes še opust 🙂 Kej na pustovanje?

Jani

Ne grem na žalost, bi pa bila takoj za take hece, ja ! Pust, pa to, sej je fino, se nasmejiš, tako pa sam krofe jem..
Ja, ostali so zaspanci, namesto, da bi prišli eno urico prej, da kakšno rečemo, raje spijo ko klade. Pa tako prespijo lep kos svojega življenja, pri tem pa ne vedo kaj zamujajo. Saj spal bomo pol, ko bo prišel čas za to. A ni škoda cajta za spanje, ko se pa da tako lepo živet, a ne?
Saj mene tudi jezi veš, pa bom razmislila o tej stvari. Zakaj neki bi jih pa mogla midva vsako jutro tle gor ” zabavat “. Zakaj ne bi kdaj oni ” zabavali ” naju ?

Ja, ti dam čisto prav. Jaz sem že razmišljal o štrajku, ali pa vsaj molku, no, pa vidim tebe tuki gor in se kar ne morem odločiti na štrajk. Bo treba zadevo premisliti, kako pripraviti naše prijatelje, da bi zabavali malo tudi naju, ne pa da midva neki tuki dvigujeva vseopšti moral… k pridejo se pa samo prklopjo… Ja… zajček… a greva na kofe?

Jani

Jani , ja, greva ! Z veseljem ! :))))

Ooooo, vat abaut fud? Some fod, ja und ich bin zer hepy, that ju hide mi in to your plejs. Det wil bi very gut. Cen yu tell me, wher du ju liv? I vil bi der so fast I culd.

Bin O’Laden

Ha, ha, saj veš kje živim. Boš imel veselja še več, he, he…Ti kar pridi!!

Zmenjeno. Se dobiva tam kot ponavadi, a ne 🙂 Ja in zdej, od zadnjič vem, da mi ne boš več pobegnil, Zajček 😉

Jani

Heh, imaš dober spomin. Dobro ! Dobiva se tam kot ponavadi, tokrat ne pobegnem, sigurno ne!!!

Ja , klovni boste , ne ?!

lisička se zavzema za transparentnost in prepoznavnost

Aj dont rili now, wer ar ju live from, ju knov maj man…. I am a little Taliban and I comming from the country of Afganistan…. I love my mama and I love my papa I also love mr. Osama

So, ken ju tell mi ver do yu liv, det aj cen fajnd ju!

Bin O’Laden

Bemti, Zajček…. jest sem sfalu…čist sem te zgrešu… se opravičujem…. ampak, res mi je žal, da sva se zgrešila. Upam, da mi nauš zamerila…. A te lahk jutri povabim na kofe. Tko zgodaj zutri, sama? Kuker danes?

Jani

O to pa ne. Klovni smo že tko al tko vsak dan. Da bi bil pa še danes klovn… o ne, to pa ne.

Jani

OKI!!!!!!

Ojla a vidva se pa kar kepata..hehehe in to okol pese..hmm kako pa to zgleda aaa??hahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….vuauuuu, full sem se oddahnil 🙂 Hvala Zajček!

Jani

No , Jani , duša draga , pa kaj si potlej danes , he , he ?

lisička ima muco , ki ne zamijavka , če ji stopiš na repek

Oja… midva pa kar s peso okol kepe… sej je danes tak dan.. da kepa ni več pesa, glava ne kepa, pesa ne glava, repa ne zele…. :)))

Lep dan muca!

Jani

Zate vedno !! :))

Žalostno, he, he.

He he he…. a te full zanima? NMislim, če te full zanima, ja ti lahk šepnem na uho…samo……

Jani

New Report

Close