Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZAJČEK IŠČE…

ZAJČEK IŠČE…

Pa včasih paše :))) a ne Jani ?

Ha, ha, u Ljubljani, saj ni daleč, boš že našel. A te pridem kam počakat??

hm, zdej pa ….. brez besed :)))

Aha….

Ja , veš , da me zanima !
Saj lahko tud slikico pošlješ , he , he , nimam nič proti , tudi . če si se zamaskiral v ekshibicionista …..:)

lisička je vidla že svega in svašta , pa jo takorekoč nič več ne vrže iz tira

Oooo in Lubijana. No! Ju can’t to veit on mi. I am kaming wit maj nju 707. Ju just priper landing zone. It kan bi one of most hijest bilding in Lubijana. And, mejk som kofi, aj havent drink it for a monts.
Vit maj pležer!

Bin O’Laden

Prav. Te počakam tuki, samo prosim ne landiri u sky tower tlele, ker je zdaj tam edina nočna zobna ambulanta. Kavo ti skuham, hvala za spoštovanje, te komaj čakam!!

Hja , zajki , se mi zdi , da si ubrala edino možno pot , da razkrinkaš in ujameš levčka !
Pomoč paravojaških enot , yeesss !

lisička prosi , da jo vzamete s sabo

Draga lisička, vse šeme se odkrijejo šele po polnoči, zato tud familjarne vezi in podobne stvari ne pomagajo….. Jutri

Jani

p.s. kaj pa vem, kje te srečam… pa me boš spznala.. potem pa ne bom mel n’č sreče letos :))

To pa res… k namest z glavo misliš z….. zeljem :)))))

Jani

No , prav !
Če gre za srečo , je pa v redu !
Se odpovem vezam !
Ampak jutri pa res , veš , v trenčkotu , prav ?!

lisička ni še nikoli videla razkrite šeme , he, he

Littal foxy, ju hav a properli rajt. Our military nid a lot of nju soldier and nju wepon, bikos dat demn Hole, takes al. Vi vil bi veri glad, to get a nju militaris grup. If ju interested to join, contact us via mail.

Vit all my pležer

Bin O’Laden

For our rajts – vit a lital taliban

A tebi tud na levčke diši?
Nujno moraš z menoj, da narediva red. Nujno!!

Ou damn Buš. Thej stole maj littal nju seven o seven, dammn hollllll šit. Aj am bin a littal late, so ekskjuzmi pliz. Aj mast find a nju litle seven o seven, and hir a kom. Aj am invajting a litl foxy to, to join as in our fajt for our rajt. Wil see.

Bin O’Laden

keep de kofi worm, am kaming

A uniformo , tisto maskirno , veš , si moram sama kupit ?!
A bi mi poveril urjenje novincev , he , he …

lisička ne pozna ovir , ker deluje po principu “vse mu deli , sej veš !”

Vela… samo v trenčkotu… sam zate….

Jani

p.s. A da nis vidla še nobene šeme…. razkrite…. hmmmmmmmm :))

Dont vori abaut uniform. Vi hav al kajnds of uniform. A nju one, a old one, a vuman one, a man one. Wi’l giv ju al dat yu want. Ju kan training al novices yu want. So vat ju ar vajting for… inđoj as!

Ti pa nisi levček, kaj? Vseeno bova z lisičko navalile :)))))))))

Ja , he , he , ponavadi imam s samimi hudo resnimi tipi opravka.
Veš , zgleda da mam tak pust okus :)))

lisička je za hece

Ja , no , pa grem , če je tako !
Samo obljubi , da mačk pa ne mučite , pa še konja bi hotla , pa en TR v Švici ali pa na Antilih npr. Pa tisti šotor bi lahko imel kup svilenih pouštrčkov , pa ti se moraš tud mal zredit , če si tak kot po TV , pa še ……

lisička hoče tudi bazuko pa telesnega stražarja z brazgotino

Vo ist levcek? Ja ich nicht bin levcek. Ich bin Laden, Bin O’Laden! and aj coming vit may nju seven o seven!

Wil givju a hors, a bazuka, a bodi guard wit o..o o.. šit brazgjotin, Just com and indžoj us!

He , he , ja obljubljaš res VSE !
Zdaj , a “join us ” ali “enjoy us” ?
Razlika je velika in očitna , he , he , sem pa za obe varianti , just contact me !

lisička dovoli , da jo kje poiščeš, he , he

For my freds from Slovekija, wi give all. If ja want to flay wit as, a can giv ju a almost nju seven o seven. It is in a veri gud kondišn, sejv as alah.

Bin O’Laden
End, enjoy us!

No, glej, zakaj pa vendar, Jani ? :))))))))

New Report

Close