Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZAJČEK IŠČE…

ZAJČEK IŠČE…

A am just lending in jor zone, and ver de hell iz maj kofi? Ajm still luking for.
Do ju stil luking for jor frends bzzz bzzz, I tot I si a litle one in afganistan, bat I’jm not kvajt šur. I vil luk next time I am going davn under.

Bin O’Laden

Seveda jo še iščem !!!!!!
Kofe maš tuki, pridi ga že spit:))

Ok aj’ll komiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing.

Bin O’Laden

Falot !!
Bova jutri tole premlela!

lp, zajček

Der vil no bi tomorov. I vil bi der onli todej. Dont vait til tomorov. Tomorov vil no bin Bin O’Laden.

Včasih sem res v razpoloženju, ko mi je čisto vseeno, ali pride še tisti jutri ali pa ne.
Včasih, pa se tistega ” jutri “, zelo veselim.
In zakaj tebe jutri ne bi bilo, ko si nas pa danes lepo zabaval?

lp, zajček

Ah, Zajček, da bi bilo tistih “ne jutri” razpoloženj čim manj in veliko teh, ko se troštaš novega dne! Da bi bil danes eden takih taboljših dni…. evo cmoka za včerajšnji dan. Madona, ampak, sem se namatral :))))

Lep dan!

Jani

Hej. zaslužiš si en lep in topel objem.
Bilo je lepo, veš.
Hvala za misli dobre in želje, saj ti vse vračam v isti meri, z isto in iskreno željo.
Na koncu, pa ti prilepim še en lep jutranji cmok!!

Veseli zajček

Aja, ej, to mi deli !!!
:)))))))))))))))))))))

Vračam :)))))) …. to mi deli :):):):):):):):):)

Jani

yeeeessssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mater Jani , ala ti vera , ta je bila mega dobra !
Me je že do neba matralo , kdo je ta car , ki ima take domislice !

lisička zdaj Janiju dovoli , da ostane oblečen , he , he

Madon, Jani je zdej velik do neba…. tolk se mu dober zdi :))

Jani, n’č več v trenčkoju…..brrrrrrrrrrrrrr

He , he – cesarjeva nova oblačila , kaj 😉

No , tako je prav , dol z trečkotom , so me pravkar nadrle prjatelce , kaj da govorim , kdo mi je dovolil , da te spet oblačim ;)))

lisička , ki jo zanima tale velikost do neba :))))

Ja, sej res lisička, kaj ga pa serješ?

ZAJČI … jest sem pa na sosednjem forumu srečala eno čvelco :))) travel.over.net .. je zdele v Boliviji :)))) a misliš, da bi lahko bila to … tvoja čvelca???
Sej, zdej je tuki mal premraz , pa si je šla mogoče mal krilca pogret …

samo ideja … pozdravček,

Barbara.

Joj, hitro mi točno povej kje, prosim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://travel.over.net

.. ima odprto temo .. Trenutne razmere v Boliviji

ima ta nik, samo ne vem če je prava.
vpraši jo 🙂

B.

Milijonkrat hvala!!!

…… ker je zdaj očinto našel, bog vedi, in zato…
bemti, bemti, bemti, bemti, bemti, ker se ……….
vraga vragastega ………. stvar predolgo
o d p i r a aaaaaa!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

JOJ mislim, da sem jo res našla, se mi bo že oglasila. Sem tako vesela. Je če je, pa mislim da je v La Pazu v Boliviji, se mi bo že oglasila, zdaj ko ve, da jo iščem. Ob tej priliki še enkrat iskrena hvala dragi Barbari!!!
Pa še tebi Mariči cmok, pa vsem…

ni kej Zajči … bi jest tud bla rajši tam v Boliviji na toplem :)) pa čeprav majo probleme s cestnimi zaporami :))

.. no sej .. enkrat ….

B.

Še hvala bogu, da si brala tam.
Bom pa huda, ker mi ni povedala kam gre.

lp, zajček

joooooooooooooooooooooooooj :)))))))))))))))))))))))) pa kam ste me vtaknili :):)) a-a :):)))
se pa ne gre potepat kar tako … sploh pa, da ne bi povedala svojemu zajcku …. 3 dni me ni .. pa me ze vtaknete v Bolivijo …… huh ….

ne grem iz gmajne!

Za domovino ….. knedlne za vse!

Če je “believe” dovolj močna, te lahko vtaknejo tudi v Bolivijo.

New Report

Close