Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZAJČEK IŠČE…

ZAJČEK IŠČE…

YYYYYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSS !!

Moja čebelica je prišla!!

Aha!
zajckova

Enako, čebeli!
Zdaj pa tja, a veš, napiši popolno poročilo. Si ga zaslužim, po toliki skrbi!
Zdaj gre zajček kuhat mirno kosilo, pa se ti javim potem!!

Knedl, knedl :))))))))))))))))))))

srečni zajček, ki je našel končno svojo čebelico!

Čebelica, ali si ti sigurna, da si tule in ne tam u Boliviji? Nekaj mi zdajle ne gre….

Tvoj zajček

no ja :)))))

mal čudno se mi je res zdelo .. samo zgleda da je zaleglo .. oglasila se je pa le 🙂

pozdravček obema … vsem !

Barbara

Čebeli, ja, zdaj je pa dobro !!!!!!!

Pomirjen zajček !

Knedl, knedl :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ja lisička, se mi zdi, da si ta brt že zamudila, da bi videla to velikost do neba :)) Drugič 🙂

Jani

p.s. ampak, je tkole v novih oblačilih prov fajn… v trenčkoju zebe :))

Zajček, Zajček…. a tebe tud zanima tista velikost do neba…. Ja, tud ti si prepozna…. Drugič!

Prov en lep dober juter!

Jani

Čaki, nikoli ni prepozno, ej !

Ja res nikol ni prepozno, samo na tisto “velikost do neba”, bo potrebno čakati…… :)))

Jani

Tole mi pa prosim res, razloži, in to takoj !!

Sej ni kej razložit… Ko bom spet tako “hvaljen” kot včeraj za Ladna… bom ziher spet zrasu do neba.. in takrat bo priložnost za občudovanje…

Jani… k bo kmal spet začel rast 😉

Veš, moram ti priznati, da se je tudi meni Bin Laden, zelo, zelo dopadel, je bil kar en lep dan potem. Pa kar rasti do neba….si zaslužil :))

lp, zajček

Ja je bil Bin tud zadovoljen 🙂 ko je našel sogovornika :)))) Madonca 🙂 dober da ni vsak dan pust… kdo bi pa zdržal tak pritisk 🙂

Jani… ki raste 🙂

He, he, ja Jani, hudiča, zamisli si življenje brez vsega, kar človeka vznemirja….

Ne, to bi blo pa prekruto… Da bi moral živet na tak način… potem bi bil živ mrtvec… Jah, sej zato je pa tud tko luštno tuki gor… Adrenalinsko 😉

Adrenalinski pozdrav!

Jani

Ja, Barbi, močno je zaleglo, saj se je končno le pojavila, hvala bogu!!!

lp, zajček

pa hvala!

New Report

Close