Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zajček je še vedno..

zajček je še vedno..

…a vsak dan bolj buban ):
zdaj pa res grem k zdravniku . Danes dela le urgenca , ke ne grem .
Jutri torej .
Tako malo sem pri pameti , skoz se mi vrti , še hoja je napor..
No , ostali tudi nekje tavate tod okoli po gmajnici anede ?
Mhm , ampak vseeno , da malo zabelim..še vedno voham Cubo :)))
pismo rosno , kako je sreča na strani enih ljudi , kako so lahko tako lepi…
No , ja …zajčka lepota ne zvrti..nekaj drugega je važno pri meni…duša in srce..
Tkole zdejle grem nazaj v posteljo , preden začnem še kvasit kake neumnosti :))))))))

cmoka vsem
zajček

zajček…. sem rekel da ne telovadi preveč… da se mi ne posušiš 😉

resno… pejdi k dohtarju in.. na bolovanje ker.. zdravje je samo eno 🙂

cmoka.. brez SARS 🙂

Zajči!
Da nisi ti slučajno kakega klopa fasala?
le čimprej k zdravniku,da te reši skrbi in dvomov.
Držim šape zate!
Sp

Pismo ti rosno! zajček..a sme rekla da danes!! ne jutri…DANES!!!!
Pa kaj nas strašiš..sama sebe takole izčrpuješ…..
jebela cesta muca je huda! K rabi zajčka še dolgo dolgo…..:))))
danes bla ti meni veliko v mislih..uh jej kaj lepega vidla..čaki….napišem …….hej za to se splača živet res!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma muca no , sem te ubogala , ampak ni delal ne en ne drugi zdravstveni dom . Le baje urgenca . Tja pa nisem hotela it .
UH, saj veš , da ne jamram glih vedno 🙂 ampak sem se morala tuki potožit . Enostavno je tkole , full se mi tema dela pred očmi , pol komaj lezem , no pa jih dobim pod nos , da sem lena ej…jaz pa lena…si zamisliš kaj se zgodi , če padem dol…papa vse u malloro..jaz ej lena….ko nimam pojma kaj je dopust…
Vem , saj se nočem mučit , ampak enostavno moram in pika kaj naredit..
so help me good 🙂
ha , jap , sem čitala o tvojem izletu . Sem se tudi jaz spomnila na tebe.
Sama tudi se rada potepam . Včasih sem se veliko , in vedno sem nekje pustila del sebe..pokrajine , mesta ljudje…..vsako mesto živi po svoje.
Še sreča , da sem vedno spoštovala izlete , tako imam danes spomine..
povsod kjer sem bila včasih , sem se nekako zavedala trenutka lepote , kot bi vedela , da dolgo več ne bom šla na potep..
NO , slej ko prej spet ja :)))))))

Joj zajček..le glej da urihtaš tole čimprej…….Tkole ne gre v nedogled…saj sama vidiš da telo ne zdrzi več takih naporov..jaja le od česa pa si potem takšna..Madona descu bi pa vrat zavila..Majko mu…ejjj če ti nauš mogla nevem kdo bo?!!
Čuvaj pa sebe..v rit….drugi te ne bodo kot vidiš sama..kot vidim tudi jaz zase…
Vem težko je preslišati vse te opazke,ki resnično zabolijo,pa ne bi smele več……Pač smo taki ljudje..delamo se trudimo…a v zameno za vse to tudi lepe besede ni,kaj šele kaj drugega….Zato draga moja..če smo že tako zanič..naj se vsaj upravičeno govori!! Pusti vse!! Poskrbi zase,kolkor se da…zato si privošči en počitek…še prej pa k zdravniku…Naj se ti nardijo dve levi roki za en čas….To so moje pobožne želje..misli so pa itak pri tebi…..
Čas je..da se začnejo spremembe kazati tudi na vzven…..v bolšo svetlo prihodnost! zajči moj..ja danes sem bila ganjena do solz…Lepo je bilo…saj veš zakaj,še lepše….ampak sem si rekla nekaj zelo velikega…lepega..in skušala se bom ravnati po tem za naprej! Muca dozivlja v teh dneh en velik del razsvetlenja….takega,ki ji prinaša v upanju le vse lepo…..no v navednicah a bistvo je povedano!!
Še bom šla…..še..še…šeeeeeeeeeee……mogoč nikol več ne nazaj….!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hm…….ej
meni je srce že zdavnaj nehalo biti..
slej ko prej grem tudi jaz…..
a nikoli več nazaj ne…ne—
pa toliko jih je…ko znajo cenit……

Lupčka******:))))))))

aha…..:))))))

Pa sej ne rabiš veliko…tisto malo…jaz,ti..mi vsi……Ehh pismo,živimo enkrat!Le zakaj bi……..

zdej grem pa ajat! Utrujena sem,zelo zelo….In polna vsega lepega…))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nočko muca *****************
lupčka nazaj
lepo ninaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tudi ti zajček..naj ti bo noč…lepa mirna , polna lepih sanj in trdega spanca…..NOČKO!!!:::***************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

NOČKO**********

Ne bom na dolgo….
ej vesela sem te Jani !
Cmoka***

he..he..ne nisem ga fasala klopa mislim :)))))))))))))))
hahaha..
ej hvala ti za skrb….
ma sem res en scefrani ubogi zajec 🙂

živjo zajček 🙂 danes kej bolje, ali bo vendarle potrebno k dohtarejm pogledat 😕

lep, vroč dan in… cmokov sto 🙂

Uha Jani *****
je reku dohtar danes , da imam lepo pljučnico…pa verjetno to ni vse , naj grem k svoji zdravnici drug teden ..sem rekla hvala in šla…
moja je doktorica na vekejšen….pa ne vem…
cmoka***
dva , sto..trista :))))))

EVO::KAJ SEM REKLA!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja ravno to :)))))) hehe….
grem ninat…
ma ja si vedela a kako? ???????????????

Zajči…evo ….ti popam…veliko moje energije…dobre volje…C vitamina…te cartam…te božam…in želim, čim prejšnje okrevanje!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

še mi to deli 🙂
paše :)))

New Report

Close