Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček modruje…

Zajček modruje…

Ker je danes zopet k meni zavel vonj po CUBI in ker sem se zavedla , da sem naredila krivico mojemu lepemu prijatelju , namreč poleg lepote le ima tudi dušo in srce , ( pa ej prosim vas , ker vidim , da vas je sam seks …človeka lahko objemaš tudi iz čisto povsem drugih razlogov kot je ” ljubezen , seks itd ” , da ne bo nesporazuma , pa kakšnih insinuacij ) ker namreč vsekakor ga bom še objela ob priliki s Cubo ali brez…no , bi vam rada rekla tole .
Ker tukaj vas je he..he..pač treba vsake toliko časa , tudi malo osvestiti :)) .
Skratka cenite tisto kar imate , tudi prijatelje….
Dokler jih imate take kot so..
Ko jih enkrat izgubljate in jih tudi izgubite , je prepozno.
Prepozna je kasnejša ugotovitev , koliko vam je pomenil pogovor z njim , smeh z njim…radost in veselje..
Ljudje smo namreč taki , da cenimo šele potem ko je nekaj izgubljeno. Da šele nato uvidimo kaj smo imeli in dovolili , da gre v nič…
No zajčki pa , včasih nam pripelje prej…:))))))))))))

In ja , tole je pisano z določenim namenom !

Sem pa mislil,da tukaj in spodaj sam seksamo :-(((
Ej Zajči….vem to,vem!
In ker me to pripelje v resne vode…..tega niti ne maram razmišljat.
raje se delam norca iz sebe in poskušam zabavat druge.
Eni to cenijo…drugi so pa vsaj….tiho.
Jaz se tako sproščam…z vašo pomočjo!
Hvala vsem…tudi tebi Zajči!
Sp

Lepo si tole napisala…pa naj bo z namenom ali brez, resnica je!
In marsikdo, bi se res lahko zamislil nad tvojimi besedami…SonceK…ve vse to, ceni, spoštuje in neguje… ker se zaveda…kaj pomeni imeti ob sebi bisere!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… ja.. in Jani je vesel, da lahko zajčku reče… prijatelj.. v najlepšem pomenu besede…

zajček, prijatelj moj… cmoka!!!

Zajči….lepo kot vedno to znaš…napisat misli iz srca.
Lepo ker vem, da res tako misliš in čutiš in delaš.
Lepo, ker vem, da veš, da vem.

In tudi Saško bi te rad kmalu spet kej, čisto po prijateljsko objel in stisnil k sebi, ker si en dober in zlat srček.

Pa upam, da bom takrat dišal po CUBI in ne po kakem hlevskem gnoju, yap. :)))))))))))))))9

Čau Zajči in ostali…lepo je bilo danes, ampak ker se keš in blagajna nikakor nočeta sama spisat in preštet, vas Saško zapušča in prepušča objemu noči.

Kaj lepega sanjajte, čau.

ja.. naj bodo sanje Saškove tudi…. lepe 🙂

zauh Saško!!!!

Zauh Jani….veliki prijatelj….v obeh pomenih besede.

Saško je tudi do konca navdušen, da vas ima.
Prav dan kot današnji. Prav za en kurc bi bil, da vas ni. Tako.

Sej ni treba da je vsak, ampak ko je…je lepo in uživam. HVALA VSEM

lahko bi se samo podpisal pod tale tvoj post.. pa nočem.. res je.. ko je dan kot je bil današnji in ko človek ne pozabi na vas….. Hvala tebi SAŠKO in vsem moji prijateljem!!!!!

in še en dan se je veselo prevesil večer, Jani je ponosno dvignil glavo, veselo zavriskal v večer in se odpravil … po naraščaj….

zauh in cmoke, cmoke in zauh… naj vsak vzame, kar mu paše 🙂

Čau za danes!!

Prijateljstvo je najtežje razložiti.
Ne naučiš se ga v šoli.
Toda, če se nisi naučil pomena
prijateljstva, se v življenju resnično
nič nisi naučil.
(Muhamed Ali)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala zajček za tole…..

Tudi muca je doživela nekaj takega..jep.še sedaj boli in skeli..a se bo že pobrala….
Pa ne da je nehala ceniti,ni nehala imeti rada…le v poplavi vsega hudega tako in drugače..v poplavi vseh strahov se je izzgubila..Izgubila,priznala jep pokleknila.. se pokaesala pa nič! Tistega na uni strani pač ne gane….kaj naj?!!
dala bi dušo in srce,ampak…..očitno je šlo…….šlo..presahnilo…nemorem razumeti,kako lahko kaj takega v pičlem mesecu izgine..kot da ni nič…Se sprašujem tuhtam..Kaj je to en mesec v primerjavi 2 let?!! Mi lahko kdo to pove?
jep…bo že nekako…za vsako ceno pač nekaj ne gre….in tudi ne sme iti..eh se že zgubljam…v poplavi žalosti v poplavi ehh bolečine…..muca je pač prizadeta!!
Pozabljeno ne bo nikoli,a tako kot je bilo v starih časih ne………pa kaj razpredem le zakaj pišem……bolje da neham….
Želim le VELIKO SREČe..nesebično a iz srca…Komu pa bo že pravi vedel…..

Tebi srce je v bistvu bilo namenjeno to..
In veš še marsikomu , ki ne ve kaj ima dokler ima…
Pa vendar zajček še vedno upa , na modrost vsakega ki le ima srce….zmore najti pravo pot..pravo pot do sreče…
pa če hočeš bolj natančneje….
sama je nisem našla ker je nisem hotela….a bilo je toliko pravih …dobrih ljudi..danes mi je žal , da jim nisem prisluhnila…
In nekaj je nikoli več ne bom dvomila….verjela enostavno bom !!!!!!

Veš imaš prav..samo še vedno mislim da je razlika zavestno nekoga prizadeti…in tisto drugo,ko nehote nekoga pridaneš…je velika razlika…Pač res je dokler imaš bi moral ceniti,ko enkrat izgubiš je prepozno…..

Saško , moj najdražji !

Imela sem namen poklicati te in govoriti s teboj , a žal mi glas ne dopušča..fulll sem boga ej…ampak ni nič zamujeno…vem kje si , kje vendar te le imam :))
In ja..vem da ti veš kako vedno hudo iskrena sem v svojih povedih , ne glede na vse…
Yap ja Saško oki, vem da veš , da padem dol ko zavoham Cubo ! :))))))
Ma ja da ja :))))))
Nisem tajila , kot ne tajim , da mi je tip ki jo ima vedno bolj hodi k srcu..
a to je le to..
vedno vem , kje je meja in še več…
Nekoč meje ne bo več

jebi ga :)))

Če me hočeš slučajno opozorit na razliko med prijatelji in ljubeznijo , naj ti povem tako…prijatelj ostaja prijatelj , a nikakor ti ne more nadomestiti ljubezen…namreč ljubezen iskrena in poštena je le ena…in če le jo želiš imeti…čutiti z njo živeti…..se ji moraš predati…ne da se ne…jo razdajati , se z njo igrati…ljubezen je treba skupaj z nekom ki ga imaš rad živeti veš to srce ?

Mah oki , Sprevržko , ne rabiš mi reči nič..
namreč jaz vem da ti veš , kapiš ?
**********************************

Jah ja je bil namen…….

za naju ni treba besed.
midva sva namreč nekaj enkratnega….
Hvala ti , ker te imam **********

MA JA SAŠKO JA , TO JE TO VEŠ TO ANEDE ? *****************

Madona ej folk , kaj dela Cuba a ?
saj sem nora ah……..
:))))))))))
pa še te noro lepe oči ah

Tako je prav, Zajček..

Naj ne bo meje. Zate nikjer.

No, če se ti stanje izboljša….v sredo sem spet na znanem mestu in telefonu in če želiš….be my guest :)))))

Cmokca Zajčku…

ti si moj…je to tako veš to ?

ŽELIM !!!!!!!!!!!!!!!!!

ZaJči?
A rabiš individualni tretma?
Neki mi hudo ne gre skupaj pr tebi….?
Moj mail je pravi.
Sp

hvala tebi zajček… ker te imam 🙂

dobro jutro, krasno jutro in res….. en leeeeeeeeeeeep dan…. polnega cmokov 🙂

New Report

Close