Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček na rožnatem oblaku…

Zajček na rožnatem oblaku…

He, he, bom sama priznala…..
čemu in zakaj spodaj malce foušljivi nasmeh moje šefice….predno mi zadrgne zanko okoli mojega vratu….

A niso jezni dnevi mimo? Vsaj pri meni. Se mi zdi :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

seveda so mimo, sedaj so dnevi lepši 🙂

:(((((( Jaz pa nič ne razumem … Zakaj je Zajček na rožnatem oblaku? In zakaj je šefica zaradi tega malce foušljiva? Nič jasno … a sem kaj zamudila? Ali je spet ena od tistih for, ki jih jaz še ne zastopim?

:(((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ni fore, Bgv. Vse je res !
Zajček je včeraj pil kavico s svojim ljubim ježkom…..
in sedaj plavam dalje……
na res rožnatem oblačku…..

Zdej , Bgv , fora je v tem , da so te babe od vraga !

Nikitka je že lani odkrila ta zaklad od ježka – Pepija – knofka … ne , pol pa pride ena mimo , pa ga brez prašat posvoji ;))))
Svetujem , brezplačno , če koga najdeš , NIKAR ne povej drugim , kolk je fajn , drži zase , pa dečka tudi !

Nikitka sploh še ni vidla ježka :((((

Čaki čaki … to sem pa res zamudila … a tle je love story???? Oooo … kako lepo … Gleeeeeeeeejjjj … na nebu se je pojavil oblaček … in … čaki malo … pa saj je rožnat … in .. pa sej to ni res … nekdo je gor … A si to ti Zajček? :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hm … hm … a tko je ta reč … Pol pa ne smem več tolko omenjat mojega miškota :)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Saj si mi vedno govorila: ” ne cincat, ha, ha, ha….

sicer pa, je tuki še muckin delež, če ne bi bilo nje , ko mi ga je pomagala zriniti v moje toplo in nežno naročje ( ravno pravšnje za mojega ježka )…

tko, zdaj grem plavat dalje…..

Kako luškani ste vsi danes !

Ti se raje levčka zagrabi , ko tako joka naokoli , da se mi že srce trga !

Nikitki se pa levček full smili in si ne more mislit , zakaj je zajkica tako zajčja

Samo virtualno …. zaenkrat , he , he ….

Bgv , ne skrbi za tvojga miška , ker se mi vse zdi , da nas , starih bab ON ne bi maral :)))

Evo , ti pa res nič ne gre do živega , kaj :))))

he , he , Nikitki je pa luškan tak srečen zajček

He he … vseeno za vsak slučaj bom malo bolj pazila … :)))))) Nikoli se ne ve :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ups, zgoraj mi ni vzelo teksta, haha, čudno……hahaha…

odgovor pa se je glasil:
Zajčica ima rada ježka !

Ne ! Lupčka moji Nikiti !

Mene se ne boj :)))))))))

… bo treba počakat na ježkov komentar …. ko pride k sebi …. :)))

Nikitka se boji za ježka

Uf … ena manj … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nikita,sej to ne bo sploh šlo.Sta predaleč,in se bo zajči navaličala,on pa ne bo znal z njo.

Nikita,sej to ne bo sploh šlo.Sta predaleč,in se bo zajči navaličala,on pa ne bo znal z njo.

a res?

A potem si prva, ki ti je to uspelo?

SUPER; SUPER !!!!!

Mater, huda je bla včeraj :)))))))))))))

New Report

Close