Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZAJČEK, nekdo rabi tvojo pomoč ….

ZAJČEK, nekdo rabi tvojo pomoč ….

…. nekdo te išče, “starejša” prijateljica potrebuje
tvojo pomoč !!!! Javi se ji !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O, tristo pravkar vzcvetelih češenj in štiristo breskev dozorelih.
Prisrčna hvala mariči.
Danes sem pozna , me je obiskala gospa z visoke družbe z imenom Angina , se usedla na moje telo in me stiska , pa potem poleg ostalega , nisem dovolj pozorna. Hvala ti lepa , grem zadevo uredit.

Ps.
Danes Mariči , še posebej mislim nate. Ježek mi večkrat reče , če misliš na prijatelje , se tvoje dobre misli prenesejo in uresničijo. Pozitivizem nekje vendar sledi našim željam.
In danes velja to za tebe še posebej !!!
In se slišive.

tvoj zajček

O, hvala ti zajček, iskrena hvala. Sem rahlo nervozna, a bo že tudi to šlo mimo. Da se je le enkrat začelo.

Ti pa gospo Angino na eleganten in fini način pripelji do vrat, naj stopi čez prag navzven in potem, …. tlesk, zaloputni vrata, pa se ji skozi ključavnico zareži !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

300 hudičev!!! Gospa Angina??? Hitro jo naženi iz hiše.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja , včeraj je prišla v vsej svoji veličini popoldan , mi polomila kosti , uničila grlo , kaj takega pa že dolgo ne .

Sem spala do osem danes :)))
čez vikend bo že dobro.
Odprla ji bom vrata kot je rekla mariči , pa jo sunila v rit , gostjo nepozvano predrzno 🙂

Dragi zajček,
zelim ti čimprejšnje okrevanja in res obilo zdravja in dobre volje. Ja, pa ne pozabi, da je zdravje treba varovat in čuvat.. Prihaja čas, ko se bo treba odpovedat hladnemu piru, nehat divjat okrog z biciklom, malo pripret okna, pa tudi kaksno kapo in šal bo treba poiskat., hehe…

Se enkrat DRŽ SE ,
IN KOT VIDIS, JEZEK IMA POGOSTO PRAV….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek moj….

Zajčku se je na facici raztegnil en velik nasmeh , ko je prebral tvoj post . Nasmeh je bil vesel , igriv in nagajiv..
Imelo me je , da bi se branila pa ne bi imelo smisla . Predobro vse veš !
Torej bom priznala .

Odkar malo manj skrbiš zame , v vsej svoji furji pač letim ven kar tako kot je…ni časa najti ustrezna pokrivala in se obleči mrazu primerno.
Imam lepo kapo , tudi topel šal , samo rabim še vedno kot otrok nekoga , da me opominja…..taka pač sem…

divjanje s kolesom :))
menda je res to krivo za tole nazadnje mojo bolezen..
par dni nazaj sem kolesarila na obrobje Ljubljane . Pozno zvečer . Jaz in sine. Pa mi je rekel , da bom fasala prehlad , bilo je mrzlo , jaz pa pogumna in v svoj bran mu rečem : ” o , ne to pa ne , redko se prehladim “.
A bil je večer , narava okoli tako lepa , vožnja tako mirna in prelestno umirjena , ne bi zamenjala teh momentov za noben denar .

Čudovite aleje dreves , ki so me spremljale….mirni spokoj okolice , toplina ki ne navdala mojo dušo , hladen veter ki je mršil moje lase in mi prinašal mirno ugodje…tako lepo je bilo !
Ko sem otožna , rada grem na kolo. Popelje me med ljudi , za pogovor mi sicer takrat ni , mi je pa lepo biti med njimi …. se pravi skrbi me kako bo pozimi , takrat menda tole kolesarjenje ne bo šlo…

Ugovarjam pa ti :))))) na pitje pira. Ne pijem ga več že skoraj bo leto dni , ker redi !
No , pa sem našla nekaj s čimer se branim .

To , da imaš pogosto prav ježi ….to pa zelo dobro vem !

A lahko ta post izkoristim za nekaj ? pa obljubim , da tega ne bom nikoli več rekla , bi pa rada da nekaj veš…

Enkrat , pa čeprav takrat ko bova zelo stara :))) bi se ti čeprav poslednjič rada zazrla v oči….toliko le , da bova oba vedela.

Zdaj pa grem.
Ne bom se ti zahvalila za tvojo skrb , ker vem , da je le- ta vedno v tebi prisotna , kot vem še veliko več…

poljub
zajček
TVOJ

uffff bemti ježek!!! Če te pa tole ne gane,potem pa …ma dej no…..
mislim,da te bo treba začet učit novih strategij uživanja ….aham…)) jest pa obupno rabim bremze! Tak!!

Naš mili in predobri ježek!
((((((((((( – : – )))))))))))

Meni se, ježek, kočija počasi, počasi ….
sama od sebe …. ustavlja. Nič ne bremzam
konj, ampak …….

Ježek, rada te imam, še vedno !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ježek, dragi,
ne zameri…,
ko sem prebrala vse skupaj, se mi je storilo tako milo!
Zato, ker si se oglasil…
in zaradi tistega…kar je napisal zajček!

Tako si želim, da bi vsak imel tistega, ki bi se ga rad in lahko dotaknil, ko mu je hudo…,
…da bi v življenju vsak vedno našel pravo pot…,
…da bi vsak vedno znal pokazati, da bi lahko povedal in imel komu povedati, da mu rad podari srce, ker si ga zasluži!

Poslušaj svoje srce, Ježek!

Pošiljam ti same lepe misli in sončka (ki ga je tudi meni nekdo podaril!).
pozdravček
d.

Ker je ježek je okregal zajčka, je bil kaznovan. Zdaj je pa je tudi sam staknil prehlad in sedaj čajčka in rumčka v svojem brlogu.

Vesel sem, če se zajček nasmeje, saj smeh pol zdravja in enega in drugega ni nikoli preveč, hehe.. Upam, da bo zajček v prihodnje bolj previden in manj vihrav, ko bo hodil v naravo… Vendar zajček mora hoditi v naravo, mora gledat v nebo in videti sonce, opazovati drevesa, travo, rože in zvezde ponoči…. Glede piva pa dvomim, da bi mu skodilo glede na zajčkovo sedanjo težo… Samo premrzlo ne bi smelo biti..

In za konec kot odgovor ob tvoji želji: Nikoli, prav nikoli, nam ni bila dana takšna želja, da ne bi hkrati dobili tudi moči, da jo enkrat uresničimo! Dokler imamo prijateljstvo, je lepa sedanjost, dokler pa imamo upanje, pa imamo prihodnost ….

topel objem in lupčka,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Lupčka mojemu delenjskemu biserčku cepljenemu na gorenjsko podlago. Ono zgoraj in tole malo niže me seveda gane.. Za odgovor bi lahko uporabil kar globoko misel, ki jo imaš ti v svojem pozdravu! Mislim, da je do pičice res, da kar misliš ustvarjaš in kar čutiš privlačiš, kar si zaželiš postaneš… Tega se zaveš šele, ko s tem zares živiš… Menda moramo svoje življenje živeti tako, kot nam ustreza. Lahko reči, težko naredit!! Drugace pa se mi zdi, da si ti iz slapov in brzic priplavala v ta mirnejši del reke in tu več ne rabis nobenih bremz, ker so glavne čeri že mimo.. Morda se motim, vendar smem vsaj upati, da je tako.. In posebej upam in želim, da sta tudi tvoja otročka boljšega zdravja in da tako tudi ostane v naprej..

Ampak uffff in beeeeeeeemti.., če ježek sme soditi na osnovi poročil “big brother” ( beri; res povsem naključnih in le občasnih vpogledov v tjavendan), je moja PERLA izbrala predvsem gurmansko strategijo uživanja.. Ne aham, ampak haammm? In to bi še mene učila, al si mogoče mislila kaj drugega, hehe?..Moram priznat, da so mi tvoji gurmanski navdihi zelo všeč, prav zares..
lepo se imej,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Mariči, tokrat ugovarjam… Tvoja kočija se prav nič ne ustavlja sama, tvoji konji so več kot očitno še vedno zelo iskri in polni moči.. Občudujem hiper energijo, ki jo imaš in sem ti hvaležen za vso pomoč, ki si mi jo dala hote, še bolj pa nevedoč, tako mimogrede, skozi besede, ki jih je prinesel net.. Sam skušam čimbolj živeti v skladu z besedami, ki si jih nam nekoč podarila in verjamem, da jih boš zlahka prepoznala:
“spokojen hodi skozi trušč in naglico sveta in se spominjaj miru, ki ga najdeš le v tišini”..

Pa še naprej pazi na zajčka, zdaj še posebej, ko krempeljčke brusi… Tudi jaz imam tebe rad..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tiha naj ti povrnem poln koš pozitivnih misli in dobrih želja. Čeprav se ne poznava, se mi zdi kot da te že dolgo poznam, ker mi je tvoj način razmišljanja tako blizu.

Še enkrat vse dobro in uživaj ta sončen dan, pa čeprav le v drobnih malenkostih, morda se jutri pokaže, da so te malenkosti v resnici velike stvari.

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dragi ježek,

res se ne poznava…tako…v resnici…čeprav, kaj in kje je ta resnica?
Ta hip to sploh ni pomembno. Človeka se lahko začuti, preden ga sploh vidiš! In že ga imaš rad in že ti je blizu!

To vem!

Ježek, tvoj drugi del posta je neverjeten! Ne morem tukaj podrobneje govoriti zakaj! Morda pa enkrat še spregovorim o tem, ko bo čas prinesel svoje!

Vsakemu želim zdravja! Vem, da tebi te besede pomenijo nekaj drugega, kot tistemu, ki ga življenje ne preizkuša tako hudo.

Vse dobro ti želim; toplo jesen… nežno roko za čas stiske… in nekoga, ki bo jokal s teboj, če bo treba…
pozdravček
d.

p.s.: tudi zajčku bom enkrat napisala kaj…ne bit hud, zajček!

Najprej ježi moj ljubi bom rekla tole..
če bi si mislila , da je tisti moj objem namenjen tebi bil zadnji , potem bi verjetno bila hudo žalostna !
Tako pa se držim tega in hvala za stavek ta : ” dokler pa imamo upanje, pa imamo prihodnost …. “

Sicer pa anede , ni kaznivo nekoga imeti rad ! Tudi ne prepovedano ! Je moje , je tvoje , je najino samo.

Zdej si bolančkan še ti. Potem sva oba . Verjetno si del moje bolezni vzel nase , še nikoli namreč nisem tako pridno ležala , saj pokonci tko ne morem bit. Bom pa toliko bolj mislila nate , da se pozdraviš , prav ?

enako topel objem , vendar bolj močan in lupčka , ter lepo sanjaj
tvoj zajček

Zajček ti pošilja lepe misli , topel pozdrav in sporočilo…..zajček ni hud !

Čeprav je moje oko šele zdajle v tem zgodnjem jutru uzrlo,tvoje ime in te tvoje besede,ki sem jih dobesedno požirala…,kot naslajši med…….jep!! Ma So mi naredile tako lepo,nežno,mirno jutro..Hvala ti za to!
KLjub vsej brzici in temu tempu živlenja,te kar lepo pobožajo po dušci.Ti karizma moja!!!!!:)))))
Le glej,da si pokrit s toplo mehko odejco,da ti je toplo in ugodno.Tako naj bo tudi naprej,da ti živ boh ne pride skalit tega najlepšega.–Ma zarad mene,da bi le ALELUJA!!!! aleluja….bi človek lahko rekel,da bi lahko predel tako lepo kot to počne moj mačkonček….
In da bi le malo skupaj brezglavo “norela” in na ves glas vpila yesss!! In tist HAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!! Bi bil sestavni del najinega besednjaka..hehehhe
Topel objem in prijateljski poljupček na vsak uček….
P.S pa le večkrat se pofočkaj tule,saj vidiš da si balzam za mojo dušo in za marsikater soroden srček,ki v momentu dobi tisto prisrčno aritmijo in tiho šepeta še še še…..))))))

Priden bodi! :)))))))))

Dragi zajček!

Upam, da je tvoje počutje že boljše in da si lahko danes pokukala na sonce!
Mimogrede; v Istri je grelo kot poleti…pa smo trgali grozdje…tisto, kar so pustili ptiči!

S teboj bi pa rada delila eno misel in upam, da jo bom znala razložiti in da jo boš razumela.
Večkrat me kdo vpraša za moje mnenje ali pa (neskromno) nasvet. Velikokrat poklicno in tudi zasebno. In moram reči, da sem jih včasih delila kot bonbone. Potem se je rodilo moje veliko dete in sem nehala deliti “poklicne” nasvete, ker sem videla, da nič ne vem.
In ko se mi je sesulo še drugo, tudi “zasebnih” nasvetov ne talam več, ker nič ne vem!

Vem samo eno; življenje je lahko pekel in nebesa…Ta zadnjega malo…toda, če je samo en trenutek nebes, se ga splača živeti. Pa četudi je to samo spomin, ki boli!

Depresivno? Niti ne! Morda kdo nima niti tega spomina!

Zajček…vse dobro…eno lepo nočko!
pozdravček
d

p.s. upam, da je že tudi ježek zdrav! Naj kaj sporoči, da me ne bo zdaj še zanj skrbelo! he, he

New Report

Close