Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček prosi za razum….

Zajček prosi za razum….

Dobro, sem se zvlekla iz postelje , da napišem tole. Ampak me boste pa zato poslušali !!

Rekla bom takole :

Poznamo se med seboj že leto dni. Prelepo leto dni skupnih doživetij , takih in drugačnih. Veselili smo se skupaj , jokali , sočustvovali in delali oslarije. Vse, vsi skupaj ! Dodobra smo spoznali drug drugega . Počasi, pa vendarle smo se odpirali in si dovolili vpogled v našo notranjost.

Zmenili smo se , da bo naše prijateljstvo temeljilo na iskrenosti , razumevanju v smislu izrečenih besed…povedano drugače …na iskrenost v izražanju naših mnenj..ki so iskrena in dobronamerna toliko bolj zato, ker vemo da je na drugi strani naš prijatelj v pravem pomenu besede.

Vse to lepo in prav . Pa vendarle sem vas nekaj mesecev nazaj že opozarjala , da je pisana beseda mnogokrat lahko nehote razumljena povsem drugače , kot je to želel prikazati pisec oziroma avtor besedila.
Vsled omenjenega , naj povzamem besede našega prijateljčka Saška 🙂
On , je verjetno to že pozabil , meni pa so ostale v spominu . In danes jih vlečem ven iz naftalina .
Rekel je, nikoli ne odreagiraj na post takoj , predno ne premisliš. To je rekel on , jaz pa dodajam , da je potrebno kako stvar prebrati večkrat , veste drugič zveni drugače , bere se drugače…

Epilog mojega besedičenja tule je kratek sliši se tkole :
Tukaj ni slabih misli, mnenj , svetovanj …ne tukaj tega sigurno ni..
ker vsi mi tuki , ne poznamo besedice ” zelim ti slabo ” ..

Jep..zajček ma prav! Vse to drži kot pribito!!!!! Hmm sam zakaj je zajček na te stvari ratal pozoren pa muca nima pojma..kaj sem kej zamudila?Glede na urnik mojega oglašanja bi se dalo tudi to razumet!
No če me kdo razsvetli bom vesela……

Zajček ti pa hiter v posteljo,pa mislit na vroče Havaje,na oddih na poležavanje ob morju,pa hladna osvežilna pijača..pa ene dva negrota z velikim pahlačami,…pa….pa..uhhh bolezen preč!!!
Muca ti lima***********da prideš hiter spet v formo!:)))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajček, zdej mi samo še to razloži 🙂 kam paše vse to.. namreč, danes sem bil bolj malo tukaj in mi ne gre skup to, da bi tukaj kdo koga.. recimo temu.. žalil …

Lep večer pa… cmoka 🙂

heh še en blonten…ku jest! Evo ti šake !!

ampak dvomim,da bo zajček odgovoru,ker se crklja pod tuhnco.Mogoče se pa kje najde, kdo drug ki ve kaj ,kako, zakaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja.. mogoče :)))) živjo muca :)))

Ni nobeden nobenega žalil bog ne daj, samo razumela se ni dobro pisana beseda ….( ne zajčkova )
cmoka Jani, no !

Zajček zajčkasti ! Ne kašlat .

Zdele bom pa tiho , ker vem , da čist nič ne vem ,
brat vsega za ves dan nazaj se mi pa sedajle ….
… ne ljubi ! Hremo naprej !

Zajček , zdravja !

Cmoke za čist vse !

Muca , zajček te ima rad !***
zdejle bo šel zajček kmalu spančkat….

Na zdravje Nioba , hehe…
kozarček rujnega , pa zajček spet pade dol…

Nenenenene , če kašlaš , samo pir al pa žganje !
Ne vina , boš pljučnico fasu .
kih

bo zajček pivo pil !

hehe, pljučnico fasau :)))))))))

cmoka !

a je kaj megle okol ?

hehehe , NE ! Pri meni ni nikdar megle .
Al se sonce smeje , al pa jaz .
…pa tam ? … sem videla … vse razsvetljeno,
vse okranclan , kukar en Holivud .

Ja, tuki so vsi nori. Same lampe na smrekah, pa kravželčki okol visijo, kaj holivud, las vega dijo bono :))))))
zajček se bo kar skril pred tem bliščem in sviščem..

Zajček..frtm beckheheh bemti jezik se mi je zafrcljal..RTFM beck!!!..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, anede, da ga nisi pila ? :))))))))))))
al pa štofelc vidla ?

Sm pošnofala sme ga…heheh ma ja dons sem z miklavžem nakupovala..pa sme za možeka tud neki miklavzu šepnila na uho…zdej se mi pa frclja jezik..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…pa vhodi vijolčast osvetljen , pa , a je na trgu sploh še
kej naravne barve , a je kofe sploh še črn .
Nič , lepo imate tam , hahaha . Uživaj .
Cmok !

no samo še stavek preber, pa si rešena !!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Muca , a je črn , al bel ?

Kako je … je prišel skozi raufnk ven ? Jest ne vem …..
… Miklavž mislim .

vse je spremenilo barvo , prav vse. Nič več ni tako kot je bilo hehehe…
zastor je padel, barve so postale mavrične…
igralci so na odru..
predstava se začenja…
igra traja…
vse dokler….

heheh miklauž je hmm fejst dec…heheheh bel ni črn…črni so khm khm….pssssttt ne povem:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zakon, ja. Tudi meni so všeč temnolasi, da se razumemo ( anede ježek )

… dokler … samo ne zboli .
Vsak dan to gledat je verjetno tečno ,
en sprehod na leto naredit tam čez , je pa
za nas seljake za silo prebavljivo .
Bob !

Eeeeeee , prav , kar mej ga , bom pa
svojga počakala , k kar skozi vrata pride …
Črni so hitro čist sivi ….

New Report

Close