Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček prosi za razum….

Zajček prosi za razum….

točno tako. Odlično my dear !!! Odlično !
Bob !

cmok !

… jest sem kar na sivga počakala , ja , hahaha .
Ni bojazni , smo kar smo .
Buhtl !

… ja , vse je treba probat , da veš kaj kupiš , a ne .

Jani , lahko noč !

hehe, si me spomnila na nekaj . kako reči, da mi je črn všeč, ko pa so v teh letih že vsi skoraj sivi ( no , moj ježek ni )

Kaj , lepi so !
…lepi spomini na črne .. hehehe

nioba 🙂 dobro jutro :)))

Jutro Jani .
Ti , ki imaš mislem , mal več moči , pozdravi zajčka k kašla ,
pa vroče mu je , je rekel .
Cmok !

je mogoče zajček narobej tolmačil čebeličine zgodbice? Vem, da zajček ne bi nikogar žalil 🙂

Dobro jutro zajček in en lep dan… z deževnimi cmoki :)))

Eh , je treba v čisto vsakI stvari in vsaki
osebi čist samo dobro iskat , pa je vse lepo , a ne .
Prjatli pa slabih strani sploh nimajo !
Jani , ti si en srček !

Jani je očitno staknil neki podobnega.. ker moj glas je kot tisti pri .. žagi… :)))

Nioba, lep dan in cmoka.. zajčka bomo pa že pocajtali ja :))))

mmm, zajček vrača deževne cmoke !

Ha, ha, ha a samo spomini ?

… al pa ga malo v modo vpelješ in pobarvaš …
Ja , ja , vse bolj … spomini . Tudi na lase črne ..

veš ko se jim pa potem vidi , da so pobarvani, men je to tko grozno videt :))
potem je že bolje, da je lepo šarmantno siv :)))
ojej , ja spomini…
nioba ne dajva se !

Zajček zajčkast…
Sicer ne vem zakaj gre (jasno ko beli dan ne de) ampak ziher je kul ne de…

Sem se pa malo zamislila nad sabo, res se rada pohecam, ponavadi tudi nič kaj ne premislim, sploh pa zdaj ko sem tu bolj na hitro… Kva češ narobe pamet ne de..

vedno bom raje izbrala smešno plat, tisto v jok pa na drevo, tisto meni prov neč ne nuca – boh pomahaj- tudi taki smo ne de:) Bolj me po glavi tolčejo bolj ven štrlim – ku en trmast knap zasavski;-)
Rezultat: sam glava je mal bolj ploščata ne de…

Življenje samo po sebi prinese dovolj takšnih in drugačnih tegob, zato mislim da ni potrebno da jih še sami potenciramo…Tako malo jer pravzaprav potrebno, samo očke je treba odpret…

ali kot pravmo Butalci: nkar ne klič hudiča, ker sam rad pride
in pomagaj si sam in bog ti bo pomagal (to ta drugo glih ne vem kolk kej funkcionira, ta prvo pa ziher- jaap)

In zdej grem gledat kam je moj razum ušel – prav da je veseli december in si je vzel mesec off (kva virus nardi ne de – udri po siromaku..) A misliš da zato v glavi ena vročina buta?

Da nov kakšn narobe zastopu – V Butalah je jasno da Butale pa pamet majo skoz neki ne de(((::))))) Na pa se je še nebo razžalostilo in se je ulilo ku iz škafa-jaap

S.O.S. & C.I.C.

*Bistvo je očem nevidno*

Dragi moj Jani !

Nedopustna in naravnost šokantna je misel , da bi zajček kakorkoli , kadarkoli narobe tolmačil poste od moje čebelice . Uha, ti veš, da je zajček brez čebelice mrzel , da jo ima zajček rad in da jo uboga na besedo . Ker je kratka, jedrnata in vedno najde svoj cilj..Ojej bog ne dej misliti tako. Čebelica je imela lep in dober namen kot vedno, ” umiriti ” svojega podivjanega zajčka, kar upam, da ji je uspelo, saj se vedem sedaj naravnost briljantno..

Oprosti , ker zamujam z odgovorom . Ampak kot ti je znano , mi je bila dana naloga , da si moram umiti ušeska z šamponom . Ker pa so moja ušeska mehka , nežna in dolga , si je zajček ušeska po tolikokratnem šamponiranju prehladil in ni slišal tvojega vprašanja, da ne govorim o tem , da me za njih vleče vsakdo , ki ima le štiri minutke časa in gre slučajno mimo . :))))))))

cmoka, silvestrskega :))

Naj ti bo v tolazbo, da je bistvo tega sporocila tud jezku nevidno!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Sorry zajček, po vseh teh postih, pa po dveh dneh, ko mie ni bilo tukaj… sem spregledal tvoj odgovor. No medtem mislim, da sem tudi ujel poanto šamponiranja in vem, kot sem že napisal, da zajček ne bi nikogar žalil in še manj narobe razumel tisto, kar je enostavno razumeti. Da ne govorim o vlečenju za ušeska ja :)) No, jest nimam 4 minute časa 😉 in zato zajčka n’č ne vlečem za ušeska :))))

Viš, moj problem je ponavadi, da dolge poste preberem le na pol… pač se vedno mudi in poiskušam izluščiti bistvo, no tukaj pri tvoji razlagi sem pa udaril mimo. Se ne bo več ponovilo, prisežem.

zajček… cmoka.. božično silvesterskega :)))

New Report

Close