Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček reče , Jani to ve…

Zajček reče , Jani to ve…

:)))
tebi detelja ,meni slatkiši ne de

isto velja za ž.spol ne de:)))))))))))))))))))

ko jih šiša;-)

ti kar!

matr kej sem zamudla:))))))

hmmmmmmmmm 🙂 a reeeeeeeeeeees :)))))))))))?

severnica.. dobro jutro :)))))))))) mal je rano jutro.. mapak, važno da je sobota :)))

ah, to ni n’č sočno zajček… dejmo še bolj… noro.. še bolj.. na poskok ;)))))))))))))))))

dobro sobotno jutro…. cmoka!!!

Mah sej res…..kdo bo to bral

:)))))))))))))))))))))))))))))))

(vedno sproti ugotavljam da so mi najtabolskulirani posti in teme tisti k jih ne stekam prau neč.)

viš, tuki je šlo za analizo elementvo, ki se pri medsebojnem drgnjenju segrevajo in ohlajajo… in z zajčkom sva prišla do tega…. da je bioljši izolator alu folija kot pa PE folija.. in da če preveč drgneš… lahko pride do ohladitve :))))))))))9

matr.. tud jest nisem kej prida šteku.. tole pa prou neč :)))))))

No, to je res, sam je pa res, da je pa PE, PVC ali PET folija boljši izolator izločenih delcev, ki so z drgnjenjem pregnani iz celic in ki v končni konsekvenci lahko povzročijo nekajletno ali doživotno združitev posledično rezultirano s tem, da je pogojena zavoljo teh izločitvenih elementov.
No in če le te predhodno izoliraš se temu lahko izogneš. Seveda pa tudi v prej opisanem primeru nisi varen pred ohladitvijo, kar pa je posledica nekega drugega celičnega zapisa, ki pa že meji na področje genetike in se ne bi zdej spuščal vanj.

Kaj hočem reč?

Folk, ne se fukat s alu folijo, ker jo bo dohtar na ultrazvoku prepoznal kot tujek, in bo še on tja rinu :))))))))

hahahahaha.. ja sej.. tolk enih debat pa nakladanja… pride Saško.. pa kratko in jedernato… folk nucejte oligumce in ne alugumce :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

Saško, glih teacga strokovnjaka ku si ti, bi rabu naš inštitut :)))

Jani, če je kej “prakse” takoj pridem :))))

Z ali brez ALU…sam da so asistentke ready, al pa vsaj stand by :))))

ma zdej jo še ni… ku pa prideš ti.. bojo ziher vse asistenke na stend baj :)))))))

In kako pri vas…. rusov pa čehov n’č? pa rusinj tud n’č… ma je vsaj kakšna ukrainka :)))))?

Šit ja…ne vem, al se jim je standard dvignil al kaj.

To so vse cajkani krivi, ku se spravlajo na nedolžne ljudi.
Pa tulku kriminala okrog. Šit.

ma ja… nej bi kriminal zatiral, ne pa da se spravlajo na uboge ukrajinke ;))))))))

Jani je na posao do 11 poslije… ne se ve :))))

Jaz imam tudi podoben limit, edino moram ga še malo panucat, da upravičim stolček ki ga zasedam.

Čau Jani…lep vikend.

Saško tud teb lep vikend 🙂

New Report

Close