Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček se je strgal s ketne…

Zajček se je strgal s ketne…

… in tam na “srednjih” preganja ubogega hudiča !
Čebelica – tudi zate je prišel čas , ko se boš morala sprijaznit z dejstvom , da nad zajcem ne moreš več imet monopola !
Vsi smo že dali taka razočaranja skoz in če ti bo pretežko – evo nudim ti ramico !

Nikitka vabi vrageca sem k nam , da nam zajec ne bo bezljal okoli

MA SE ŽE CEL DAN SPRAŠUJEM KAJ NEKI JE S PODIVJANIM ZAJČKOM.

heh … pa ne bo en peklenscek oral z zajci …..
zajcek ima iatk tak zapecaten pecat ….

NE DIRAJ :):))))

cebelica, ki se ne boji ne angelov ne peklensckov

tja …. mogoce pa svete peklenscke dela :):))

menda so dobri namazani z marelicno marmelado 🙂

:))))))))))))))

Čebeli, drugič če ne boš mogla z nami, dej vsaj natiskat t-shirt, da jo bo Zajček oblekla, pa gor napiši NE DIRAJ !!, spodaj pa unu tvojo čvelco k miga s krili.

Zdej, če na majčki ne bo migalo, se bo že kdo našel, ki bi…………

Ma evo lahke te zamenjam pri miganju… Bruce – man… tako kot ti mene pri… hehehehehehe

Jani bere med … vrsticami :))))

Eeee, Bin Laden, bi bi bi, ha, ha. Bi jih pet-valjal. :)))))))))))))

No , vidva junaka , ki sta pripravljena eden za druzga tud trpet , če bi blo treba , he , he (lupčkat na čelo , pa migat …) pa povejta , kdo za vraga je ta vrag !!!

Nikitka je do fulla polna sumov , da ima J. opravka z zemljico

O, ti bogca!!! Alora, zmeraj predem prekasno! Samo malo me ni in se ze razkropite naokrog …….! Kaj pa ce je Vrag, kdo izmed nas??? In ga zajcek samo preiskusa; saj je on vrhovni strateg, ali tudi to ni vec?
Samo, smem vprasat; sefica, kaj si pa ti tam delala? A, si kot fol konfete iskala,al si morda zajcka spijonirala?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bemti, ježek, če jo kdo upihne, pol si to pa ziher
ti! Ja, tko bo, Nikitka je baje tudi krtka odkrila, to
bo, špijunaža, špijunaža. Nikitka, dej, hitr na dan
z ugotovitvami!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma figo konfete , kaj čem jaz z njimi ?!
Tisto nisem bila jaz !
So me pa OPOZORILI , da se z zajcem neki dogaja , pomlad , pa to ;)))
Ježek , ti si pa sam kriv , kaj pa tako počasi cincaš okoli ?!

Nikitka ti je predlagala , da rečeta ene dve o starosti , a ne ….

…. ma kaki !
Nč ne vem !
Pojma nimam , samo malo tipljem naokrog .
Po tistem arabskem terorističnem nategu sem bolj previdna , na začetku , sej pol že navalim :)))

Nikitka bo za vse take reči od zdej naprej sumila arabskega terorista, pa naj zanika, če ni tako

Za vraga snet, bi bilo treba vraga brat, ta kar pa, za vraga, nimam časa….

Ma mislim, da Osama danes dela ku b’k, pa nima cajta za fokslne uganjat.

Hm hm nisem vsega brala je too much.Malo sem bila odsotna,na pa se je nabralo dosti popoldanskega branja.Zdejle šibam se okol jezera..potem pa upam,da se prebijem še čez vse tole pisanje…
Zajček,kaj ga siraš?
Aja sem vidla tudi da ste krtka prdelali..uh oh!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, poleg tega, da se je Zajčku odbilo, je zdej še Ježek ob dveh popoldan na forumu, kar je še bolj čudno.

Neč ni več ku je blo , zato zdejle tečem !

Nikitka je vsa v pričakovanju

Želim ti ugoden jah :)))))))

Sem klikakal po bliznici za forum in odsel iz sobe.. Ko sem prisel nazaj sem bil gor.. In kaj vidim? Zajcka ni nikjer! Mogoce pa mene kje isce?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Sem klikakal po bliznici za forum in odsel iz sobe.. Ko sem prisel nazaj sem bil gor.. In kaj vidim? Zajcka ni nikjer! Mogoce pa mene kje isce?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Vis hudica, prevec pa ne ne smem klikat, ker potem dvakrat prime! Jezki smo pa res nerodne zvatke..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Kar misli si, dragi ježek, jo je danes res sam vrag
zagrabil? Ne bo nič, bomo videli, če se nam bo vsaj
popoldan kaj pridružil, tale naš zajček! Drugače pa –
adije Matije!
Se beriamo!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma, klinc, jaz tam ne grem vec niti gledat, ker vse dvojno vidim, pa castana rec nisem pokusil niti kaple alkohola.
Prebrat tako ne morem, sem sam pogledal kdo pise in vidim bemti, dve zdajsnji sefici, dva prejsnja zajcka, pa ta prejsnja muca, pa Jaka in Jaka1 zdajsnja Lili, kdo ve, kdo se!!! Eni z malim, drugi z velkim, vsem pa ocitno fejst dolgcajt! Pa ne ves, a so al niso original, al so plagiati… Samo ocitno vsem pase…, pra je tako, zato so forumi!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek moj dragi, tudi zajček rabi malce več tvojega časa!!

Najbolje je, da se privežem nazaj na ketno, pa da crknem gor!

New Report

Close