Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček se je strgal s ketne…

Zajček se je strgal s ketne…

zdej grem, ker sem cisto besna !

neeeeeeeee zajček..ma jebemti kaka ketna..heheh naj si jo natikajo drugi.Midve sva svobonde raje,kot pa da bi naju stiskale ketnce in kaj vem kaj še..K vragu s ketnami!!!!!

Za svobodo brez keten naprej!!!

Muca je s teboj veš zajček..pejva ga mal sračkat

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmmm bivča muca..le kaj misli s tem….????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hm sem tazadnji čas pregriznila eno sočno..hm sej jest drgač tako ne govorim..ampak mi je črke požrlo nak kaj pol izpade ven za ena čudna beseda..uhhh se opravičujem..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, ko je pa vse en velik @!#$ !!! Hvala ti ker si res skoz ob meni !

Hej a si resna al se hecas?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, res se nič ne hecam, pravkar se bremzam, da ne govoruim besed, ki niso za javnost, ravno zato, ker sem čisto down, se ne javim več nocoj ! Za jutri ne vem, mam vsega poln kufer……

… pa jest tudi, zajček moj mili, ane, ane, ane????
Jaz ti prav nič ne očitam tvoje svobode, ker je, je bila
in bo samo tvoja. Ampak, mene tudi imaš malo rad,
ane zaječek, ane, ane! Saj ti stojim ob strani, a me ne
vidiš, kot kandelaber sem!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mater, spet sem se narobe prpopala. Ma mi pa ne rata
več, res ne. Bolj ko želim pod nekom pravim biti, manj
mi to uspeva. Zdaj konkreto sem hotela biti pod muco,
ampak samo zato, da zajčku obe poveva, da sva z njo,
no, se propam ježku, pa kar trobezljam, sploh skupi z
ježkovo repliko ne gre. Bog ve, kako je revež zdaj tuhtal,
kva me rola!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček, na lučko!

Jani

M. Osama is rili dont hev tajm jesterdej to do sam staf wit yu. Ma bemti pa ne morem met tolk nickov k Štumpantl svoje cajte no Nikita :)))) Sicer ne vem za kaj se vam gre, ampak je ziher ql ;))))

Jani se ne zapomni več vseh gesel za nicke :)))

Osami so celo dopoldne vbijali v glavo, da dela za firmo Lego ene kocke in da mora prodajati samo tolko kot hoče kupec, da moram it pomagat tud v proizvodnjo, če ne moremo narediti vsega v roku…. za popizdit….. ampak, čas je pa šel je 🙂

Jani pozdravlja vse jutranje… žverce, pa Lili, Barbaro, Nikito, Marijo….. a je še kdo…. no ja, skratka vse :)))

New Report

Close