Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček ugaša lučko..

Zajček ugaša lučko..

Vi še ne veste , da ima zajček novo lučko. OOo, že kar nekaj časa je tega , kar jo je dobil v dar . LUčko , da bo zajček odslej lažje ugašal jo na forumu vsako nočko .
In danes jo ugašam spet . J e lepa , srebrna in je samo moja !
Ooo, pa ma zajček tudi kravico, ki ga opozori z zvonenjem , ko nastavim uro , da se mi ja ne bi kaj spet zasmodilo na koharju. Je bela s črnimi pegami in je tudi samo moja !

In zdaj gre zajček potiho okol postelje pogledat , potem pa se zbašem naravnost nanjo :)) In zaspim !

Nočko !

Ojej, dober da snezna belina omogoca ježku, da se najde forum, pa ceprav sele ob dveh ponoci. Pojma nimam o novi zajckovi lucki, sicer pa tako nimam pojma o marsicem.. Vcasih tudi to pase, saj so ze nasi stari rekli, da je kdo vesel, ko tele na gmajni..

lepo in mirno nocko mojemu zajcku in celem Tjavendanu..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dobro jutro .

…………..
Pomladno cvetje,jesenska mesečina,
poletni vetrc, zimski sneg.
Če se ne zapleteš v neumnosti,
so to najlepši dnevi tvojega življenja .

Veliki japonski vojskovodja je nameraval napasti
desetkrat močnejšo sovražnikovo vojsko.
Vedel je, da bo zmagal , a njegovih vojakov se je
vseeno lotevalo malodušje.
Zstavil je čete pred templjem in rekel možem :”Po molitvi
bom vrgel kovanec. Če pade grb , bomo v boju zmagali.
Naša življenja so v rokah usode.”
Po molitvi je vrgel kovanec . Pokazal se je grb in vojaki
so se navdušeno odpravili v zmagovit boj.
“Moč usode je vsemogočna,” je po bitki rekel pribočnik.
“Vsekakor,” se je strinjal vojskovodja in mu pokazal
kovanec, zlepljen iz dveh polovic tako, da je bil
grb na obeh straneh .

O , gmajnca moja , ki še spiš , kaj zamujaš

To čudovito jutro , ki se prebuja , pogled v sinje
modro nebo , jutranjo zarjo , kot velik slap rdečih nageljnov,
ki pričakuje sonca , bele krošnje dreves ….. oči , ne vajene
takšne lepote se orosijo …….
Božič , to je Božič , to jutro je pravi Božič .

Lepo nedeljo vsem .

Jutro Vsem…še posebno pa tebi pridna niobica..
A si uživala aaa u lepotah jutranje zarje….:))

UU zunaj je tak mraz da bi ga lahko z nožem rezal..Brrrrr Sem samo smrček pokazala zunaj,ko sem iz nabiralnika vzela časpopis in ko sme kužka spustila ven na stranišče…Ojeje hiter pod kouter mrazz je mraz…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no ja.. zajček je zdej verjetno že vstal iz te postle :))))))))

Dobro jutro.. mrzlo jutro pa tolk bolj topel pozdrav vsem skupaj :)))))))))

Jani je danes še na pol zmrznjen….. :))))))

Je že zajček vstal , naredil že tudi kaj pametnega, tu in tam , zdej pa bo zajči kuhu juho govejo, pa urejal domače zadeve in zadeve foruma , pol pa ne vem kaj še :)))))

Zajček,te kaj zebe?Če ugasneš lučko,ne ugašaj pečice.Akravco imaš tudi?Črno belo?Jaz sem pa vedno mislil,da so kravce vijolične barve.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

lej ga Liskota!Ja kje pa si ti?
Ja vijolične so kravice tiste milke..a ne?

Jest grem pa na sneg na sneg na nseg..heheh pa še se oglasim aha aha..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he lisjak , ma ki si hodil ?
Ja, veš, zdej imam še kravco. Ni od milke, pa je zato bela in ima črne fleke. In veš kaj še zna ?
Ko navijem urico na njej, me opozori , da je malica kuhana in pol se zajčku nič več ne prismodi. Ti ne veš kako je to lepo !!
Pa veš , lisjak , imam tudi lučko zdej. Da zvečer ugasnem tjavendan. Je lepa, je srebrna , je dana meni v dar in je kot kravica, tudi ona samo in le moja.
Tole ti je zajček povedu zdejle !

Veseli me,da se zajčku nič več ne………prismodi…….hahahahahaha:-)

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

He, he, veš je tko smrdelo pa zažganem :))))))))))))
Je zajček afne guncu na netu, u kuhni se mu je pa smodil :)))
a maš ti tudi sonček zuni tam , kjer si doma ?

Ej muc,če b vedu ke te uhka najdem bi pršu pa te mau uribov.Tapru s snegom,poj pa kukrkol.Sej zastopš,ane.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Tam kjer sem doma?Zajček moj,sončka na pretek,snega tudi.Lepa zimska pravljica je danes in v tej pravljici sem doma.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Kako lepo je ali ne ? Živeti v pravljici ?
Veš, tudi jaz sem doma danes v pravljici . Zuni je mrzlo, je sonček in meni je v duši lepo in toplo. In to nekaj velja kajne ?
In veš, rad sem tvoj zajček 🙂

lupčka ježku , mojemu.
In glede lučke..
nikoli ne vem kdaj , pa vendar mi vedno znova in znova posije neka nova v moje življenje. In postane potem tako svetlo.

To me pa zelo veseli.In sedaj vzamem nekoga,ki uživa kadar gre z menoj.In tam kamor greva se tudi pojavi kakšen zajček,poleg srnice,in ne bom mu dovolil,da bi preganjal zajčka.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Ali boš s seboj vzel kužka ?

Hm, hvala lisjak.
Ker v tem snegu zajček ne mure urno uteči. Je snegec preglobok in nevarnosti hitro prežijo name .

Ja zastopim ja..ampak tist kukrkol pa ne..hehehe
Zakaj bi me pa maužau sploh?!! A sem kej takega nardila?
?????????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmm jest pa vem..pa ne povem..he he he…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Včasih, ampak samo včasih , je pa res bolje nič vedeti .
Bi zajček tudi nekaj lahko vedu, pa vidu , pa noče. Je tko tudi lepo, ja kaj bi pa bilo potem ? :))))))))))))))))))))))))))))))

Hmmmmmm….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, sej ti povem :))))))))

New Report

Close