Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zajči …

zajči …

… zlata si hvala za vse … vsi ste :)))

tam v porodnišnici sem čakala skor 2 uri … da me je na koncu poslala v drugo stavbo v laboratorij … kjer sem v pol minute dala kri … naslednjo sredo zvem te rezultate … držim pesti 🙂 … pa vem da jih vsi z mano 🙂

hej zajči … ne vem kaj se to dogaja .. ampak jaz ti nikakor ne morem iz mojga mobija poslat sms-a … mislim … nimam pojma v čem je fora :((( dans sem se 3x matrala pa nič … sporočilo ni bilo poslano 🙁

no v glavnem sej itak vse veš … te pocmokam in se zahvalim ful ful fuuuul 🙂

B.

Barbi..sej bo,boš videla vse oki…..Poljubčka na trebuščka..ojej..kolk sem jets mehka ko je govora o bebikah..uuuu pismo..:)))

A tu ne smem svinjat,ne?
;-)))

Kaj bi pa posvinjal….a bo treba fejst mizat???

Ja to pa ne morš poslat, ker ma Zajčk tolk unih brzih zajčkov ljubimčkov, ki jo zasuvajo z maili in mesiđi, potem pa mi tadrugi izvisimo.

Sej jest jo tudi non stop zasuvam z sms, pa nič :((((((((((

Sicer pa vse peščice in sve kosti držim zate in za kri :)))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Barbi… držim pesti.. še skos n verjamem, da bo.. vse OK… glede zajčijevega mobija.. punca ma neki narobe s številko.. in moraš vedno popraviti cifro tam pri 040XXXXXX manjka 1. ničla in zato ne pošlje 🙂

lepo mej pa.. čimprej nej bo tista sreda…

lubčka!!

no te koščice tud jest… držim za Barbi…

… sam info za zajčkove SMS… če odgovoriš na njen SMS ji je zmeri treba.. ne vem zakaj, popravljat cifro.. namreč pokaže 402XXXXXXX in ne 0402XXXX… torej manjka tista sprednja nula, ki jo je treba dodat.. probi 🙂

Zajc dej prešalti na vodilnega mobi operateja, boš cnej klicala nooooo

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Veš barbi ………

To je tko …

Odhaja zima , prihaja topla pomlad
in zajček te enostavno ima rad *

Pa še priponka temule postu …
tkole….plink…plink….

Prepričana sem , da pišem u imenu čist glih vseh tlele , to pa mi kar verjemi.
Sem se spomnila , ko sva enkrat debatirale že o tem verjeti mi ali ne , sicer je bil drugi kontekst , pa si mi obljubila da mi boš ! (verjela ) zdaj pa to izpolni :))) *

No tko , lepo si vprašal, priden.
NE !

Prisežem pri sveži zeljnati glavi , da sem prekinila z vsemi stiki kar se chatarskih norosti tiče in sem se skulirala ko žafran. V dokaz vam bo moj videz , sam čakite malo.
Spodaj vam je moj prijateljček Jani lepo razložil kako se mi smisira :)) Pa dejte no , ko je tko tihi fonček.
boš ti tud Saši ?

hmm , a veš , da res ne vem ..mi je pa mariči že omenila da mi ne more poslat sms -a , pa sem mislila , da je bilo takrat pač tko.
Jani recimo , da je moja števila 040 222 222 kako morajo napisat ( seveda namesto dvojk vstavijo prave cifre ???
Zlatkan si , ko pomagaš tole rešit.
Saj sem vedela nate se lahko vedno zanesem.***

…da bo v najkrajšem možnem času naredil spremembo mobilnega operaterja.
Prvič , da bo končno lahko otresu na dolg in širok !!!!!!
Drugič , da bom ciljana s sms – i
Tretjič , ja kdo pa sploh od mojih je na 040 ?
Obljuba dela dolg , pa dolgove je treba poravnat , tudi finančne !!!!

He, he lepo se strenirite jutri to je v torek 02.03 in lepo pokažite zajčku kaj znate ! MAL ME ZASIPLJITE S SMS – I . Da mi bo fajn kot VIp personi :))))

lubčke vsem

Zajčji ragu bi zdej jedu!!!!!!!
😉

A ti je sneg rit ohladu obarca?
;-)))
Dej,dej!

Na 040?
Moj ta mal…če ti kaj rabi?
Še par let pravzaprav počaki….pol ga ne bo grma,kamor se boste bejbe lahko skrile,hehe
;-)))

A če s šorotovko upalim…bo tud v redu obarca?
😉

Ob tej uri se pa ne boš nažiral :))))))
Pa hej , ragu se ne papa , sploh ne od zajčkov , sprevrženi falot !

He, he , da si ne boš kej naredu ..

Oj zajček..lahko jest malo pomagam…sms-i ne pridejo do tebe takratko ti hočemo odgovorit direkt na tvojega….Drgač pa če ga od začetka lepo direktno s tvojo cifro napišemo,ja pol te zadane..Eko…Drgač je pa res šajze..kolkokrat sem zastonj pošiljala….Tko da dolga pot pri tebi pali..hehehe

He, he :))))))) ampak je hudičeu res , traja da se mi pride blizu :)))))

Hvala , si prijazna ko si mi razložila . A moram jest kej pri moji cifri popraut ?

Vso srečo tut seba želi. Pa ve tut da bo sa sreča na vaši strani

Za uvod dej številko modrca zvečat.Pol pa,da vidmo?
😉

… vsi … hvala vam 🙂

ma .. zdej nisem več špinelova :))) zdej sem že đanki ej … mam vse žile prepikane ko da bi bla ta huj heroin majster :)))

drugač sem pa zdej še ful bolana … glava vrat grlo ušesa kosti vse :((( buba 🙁 … tko da seba .. dans grem med metulčke 😉

ful lepo mejte vsi skupaj … B. gre pod kouter 🙂

cmokce in čau 🙂

New Report

Close