Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajčkova oh…. minula noč…

Zajčkova oh…. minula noč…

Spektakularen naslov , ki naj bi na prvi pogled vsebova bogve kaj , pa temu seveda ni tako . Žal ! Nočka je bila , tudi je minula ali minila , ampak ej , ma je bil zajček ubogi ):
Skratka Sumamed od treh kapsul , ki naj bi me spravil pokonci ( samo nič ne vem , da bi s mi ležeči kaj lepega dogajalo :)) ( izboljšanja ni )…tole noč sem imela tako noro visoko vročino , da sem imela blodnje 😉 a ja res ….grlo boli…glas spet slab…vse je narobe..
Tale post ne pišem zato , da bi mi vi zdaj pisali nazaj ubogi zajček itd…ne , ne…saj jaz vem da mislite name , samo morala sem tole povedat . Imam res občutek , da me bo pobral ): , pa še toliko je stvari , za katere mi je žal , da jih nisem naredila , torej ne smem še it v nebesa …ali pekel…..
Pekel mi bolj ustreza..sem vajena :))
Ma , me je minila volja do vsega ;))

Saško , zdej me je minilo še tisto a veš , naj bi bila še bolj nora kadar sem bolana , ma je je to narobe anede..
Zdaj spermal S…mah…ne vem..nimam volje..
Obstaja kaj drugega ?
In zdejle bom rekla neki , kar bo marsikoga zarolalo , ponavadi ne govorim tako , ampak mi bo odleglo , navadil me je pa Saško ( ma eden mora biti kriv ) fak ej…..jaz sem vsega sita !

zajček.. spermal al kaj že ziher pomaga.. pol bi bila šele sita 😉

ne obupat… bo ziher boljše 🙂 cmoka!

Joj jaz resno , vi spet tkole :))))))
Nič , danes ne bi nič….
ma..ja ne vem….a bi al nebi 🙂

zajček, ne ti men kar neki o peklu in teh stvareh.. če že.. zajčki gredo v nebesa in ne v pekel, vendar mislim, da bodo nebesa še zelooooo dolgo čakala na našega zajčka…

cmoka!

Tko si to lepo povedu *************

Jutro

A boš puško v koruzo vrgla, al kaj?

Mah glej…pojma nimaš kako je to hudo.
sita tega groznega počutja…vsega skupi…
bojim se zdaj kaj bo z glasilkami…bojim se vsega…

Sebi…neki resno veš..
imam občutek , da kar nekako dej , če res bi te zajček pelu mal papa , a ne bi to kmalu…dokler sploh še sem ?

kissek :))

Dej dej. Vse si že preživela, boš pa še to bolezen.

Aha :))))

yeah 🙂

lupčka !

CMOKA

Pa probaj namesto ANGAL – ANAL

pismo saj ste vsi znorel :))))))
včeraj srečam nekega znanca , kulturni delavec…ugleden..itd..
pa mi reče ko me sliši govorit z njim..
punca moja draga , ti rabiš eno dozo spermala..
mene je kar usekal dol..
vsi ste isti :))))))))))
vse vas meče….matr…

mah ne , mi ni nič do nič…

Ma ne vem tole a ?

Ok, ok, bil je samo predlog. Pol pa 0,6L šnopca, limone, ganđo pa v postlo. Bodo še uni bacili ven bežal, k mislijo čez pet let pridt hehehe

Zajči, verjamem, da si sita vsega, tudi jaz bi bila, ej res je ne velik fak vse tole, povej kaj naj delam, da ti bo bolje…tukaj sem!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz tudi ne hehehe

Grej jo, da se prešvica

Okej…te ubogam…Zajči, nama je že toplo, tko ali tako…čutiš to???Pa ejjjj, pa naj že zgine ta klinčeva bolezen iz tebe,ggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A to je vse kar zmoreš. Ti ti sonček špičonkasti

Ej…nehaj no…kaj naj tkole…bom šla jaz tja k Zajčku mojmu…ga bom tko cartala, da bodo bacili takoj iz hiše izgnani in pika…za vekomaj…pa ne me kregat tu, raje mi pomagaj;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne me izzivat :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

No vidiš. Kar tja k njemu. Pa lepo ga cartaj, prav ;o)))

Lupčka SONČKU-ŠPIČONKI

Okej…grem…bi šla pa res tko da veš…enkrat bom že šla…ko bo čas tudi za to…cmokija nazaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mah kiss sunny ..
ne rečem nič če bi tako dolgo trajalo kaj drugega :))
fak ej , ja :))))))

New Report

Close