Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajčkova oh…. minula noč…

Zajčkova oh…. minula noč…

ja sej anede tale cepo neumni 🙂

TAKO in PIKA !

Ok. Pa ne bom. hehehe Ampak nasmeh je pa bil

CEPICA

no saj veva, da ni mislil tko…lump pa je…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nimam besed…ker si predstavljam kaj doživljaš, ne razumem, da se to vleče tako dolgo…in ni nič bolje…očitno nimaš okej zdravnika, ali ne pogruntajo tapravih zdravil zate, ali pa je res vse skupaj en velik fej..al pa fak, mater ej…daj Zajči no…poskrbi, da boš hitro zdrava, obesi se dohtarju za vrat in naj dela, migaaaaaaaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

LUMP is my little name

Migaaaa? Kako pa?

yess

aha, lepo, da priznaš;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tko, da bo že enkrat pozdravil našga Zajčija, ornk naj miga…in naredi vse, da bo že zdrava…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

oki ja sem :)))))))))))))

cmoka tebi sonček….
Sebi….nate pa bom huda..

matr ej grem dol z neta so me že razpizdil :))

Tudi mene Zajči…sem tko razpizdena, jezna…ampak bo že…ne pustva se…cmoka nazaj, bova skupaj držali, pa bo!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe..kaj si me nasmejala…res ej..ma kolikor sem besna evo…ti moram dat cmoka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zajči , če bi kaj pomagalo , bi te zdaj poklicala … ma vem , da boli , če govoriš !
Vidiš , preveč misliš na druge , pa premalo nase – bi morala zajčke poslat domov , ti pa v ležeče – že zdavnaj…. čeprav vem , kaj boš odgovorila …

Niki ti želi , da bi ozdravila , res hitro … pa govori glih kar češ , samo da ti odleže !!!
Moja !

NIKI !
Matr ej….neki ti povem predno crknem…
pa naj ti bo jasno….full si moja ….ma mi gre na jok…ko tole rečem , samo tko ej mi pašeš veš

fak ej vse ja !

lupčka takega ….samo zate !!

pismo sem sesuta….tko je bila nora noč…vročina, pa blodnje…pa veš kmalu bom poslala vse skupi nekam u………

Prvo – zajčki ne “crknejo” !!!
Drugo – mater , poskrbi NAJPREJ zase !
Tretjič – si moja in vem , da bo šlo !

Lupčka na bolni zajčkov smrček *

Dragi Zajček,

kolikor uspem spremljati tvoje pisanje tu na forumu, vidim, da si zlata in da nihče od tvojih tega ne ceni. Vse to se ti sedaj odraža na zdravju.In ker doma nimaš miru in ne moreš počivati, se ne moreš pobrati.

Zato ti čisto resno predlagam – spokaj od doma vsaj za toliko časa, da se pozdraviš, da ti bo nekdo pomagal in tudi tebi stregel. Potem pa boš videla kako naprej.

Pri nas imamo eno prazno sobo in iskreno te vabim, da si odpočiješ v njej.
Vedno si dobrodošla.Vsi te bomo veseli.

LP, Rudi

IN ZAJČEK TE IMA VEDNO BOLJ RAD ********************

Kako si to lepo napisal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Rudi , tole me je res pač presenetilo ..
oprosti mi….nimam besed …
se pa bereva 🙂
in je Hvala tako ali tako premalo , da ti rečem…..pa čeprav ti to rečem tko veš res iz mojega srce …ma dej ej….zajčki ne smejo jokat !

Bom na primeru povedal.

Pred leti je v sosednji vasi (podatki so pri meni, če te zanima, pa preveri če je res)….zbolel hudo in na smrt oče enga mojega znanca.

In ko je ta…kot sin prišel k njemu v enem izmed trenutkov ko se je ovedel, mu je rekel….stari, porko dijo, kaj ga serješ zdej….a ne veš, da je pust ?
Kaj nam misliš vse rajanje zajebat?

In stari ni mogel od smeha in radosti par dni k sebi in so potem vsi trdili, da mu je to pomagalo, da se je pobral in ozdravel…

In zdej.

Glih sem ti mislil kupit in poslat Cubo, da se boš malo rajcala z njo…
pa dej mater…..a misliš da bom to brez veze delal :)))))))))))))))))))))))))))

Zajček….jaz vem da hočeš in zmoreš….dej skensli moteče stvari iz svojega lajfa….pojdi k zdravniku in predvsem GA UBOGAJ…pojdi po pomoč, pojdi v bolnišnico, zdravilišče, whatever….na stotine ljudi je, ki te imajo, imamo radi, ti ke potrebujejo in potrebujemo….

Ne pošlji stvari v k. ker to ni potrebno, veš…

Uporabil bom tvoje besede:kaj naj rečem?
Mene osebno skrbi tvoj post!
Še nikoli nisi bila takole,brezupno na tleh.Zajči radi te mamo,tudi jaz.
Rudijev post je ganil tudi mene!Naj ti povem to.Še sam ne vem zakaj,vendar si vsem nam eno tako ljubo bitje.Težko mi je za tebe!

ma ne ga kronat zajčk Moj, voljo lepo za kravatlc zagrabi
pa naj se zmiga ne de….

lepo v akcijo in okrevat in to takoj!

nobena druga stvar ni tako nujna da ne bi mogla počakati…

Lepo ubogaj Antoniousa – jaap

Cmoka-zdravilnga!

New Report

Close