Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zajčkovi stiki z javnostjo;-)

zajčkovi stiki z javnostjo;-)

ker je zajček zelo plašna žvalca ino nežne narave mi je zaupala mala nočna SOVA da je zadolžena za zajčkove stike z javnostjo – do preklica.

med vrsticami mi je uspelo prebrat (SOVA je zlo prebrisana ta prav diplomat) da ima zajček en cel kup ljudi ki ga imajo radi in to zelooo radi.

In ti ljudje vsi srčno upajo da bo zajček to RES pogurntal nekega lepega dne, zbral pogum in se skupaj s podmladkom svobodno igral s čbelco, ježkom in drugimi prjatli.

Ker ma Severnica rada to žvalco in res doooolg jezik k ne mara lagat in od gori zlo lep razgled se trudi in drži kompas – kokr ji SOVA dovoli:)
In ker so jo naučil da se tožibaba ne sme bit je TO VSE.

P.S. In kadar rabi človek čbelco nje od nkoder;-)

severnica.. obširno in prepričljivo. Tako je! Kljub temu, da zajček in ježek glih nimata tolk časa, da bi tuki gor afne guncala :))))))))))))))

jest pa vem da oba z enim učkom sem gor pršpegata:)))

važn je da se guncamo – tko al pa drgač.

moja ljuba prjateljca bi rekla šejkn bejbi šejkn;-)

jst pa šejkam, šejkamo, šejkajo yeahhh

dokler mi ta drug terminal ne “proradi”

Uh ! Da mi ne bi tuki gor še kaj leporečili, da ne bo zajček postal cmerav.

te tvoje očke,
pa srček zlat,
kako neki
te vsak od nas
ne biimel TKOOO RAAAAD!

(moram pazit da ni SOVE kje v bližin drgač bi jest zajčka tko abjelaaaaaaa)

Severnica pa od takih POLITIH (POLITKOV) en velk ovink nardi….

Lep dan severnica in prijatelji,

Jezek je danes mogoce malo blond, pa bo vseeno pokomentiral:

1. Vem, da je nas zajček zelo zelo plašna živalca in res nežne narave.

2. Ne vem kdo je mala nočna SOVA, ki je bojda je zadolžena za zajčkove stike z javnostjo, ker se tu se ni pojavila..

3. Mocno zelim, da bi mala SOVA zares zeloooooooooooooooooo prebrisana in predvsem modra, ker taksno svetovalko zajcek zelo rabi!

4. Vem, da je zajcek zelo priljubljen in da nas je veliko, ki ga imamo zelo radi.

5. Zajcek je po moje ze davno spregledal, tocno ve kaj hoce, tudi poguma ima kar nekaj, mocno hrepeni po svobodi, le jama v katero je padel je pregloboka in se potrebno na skok iz nje pripraviti, kajti posledice skoka v neznano so lahko usodne….

4. vesel sem, da ima severnica zajcka rada in mu tako pomaga! Ja, saj ni treba nic lagat, le kompas je pa treba drzat in tožibaba se res ne sme bit!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, ježek gozdni mož:))
res sem vesela tvojih modrih besed. Pa vendar:
SOVA je res na delu in močno leta okoli četudi se nam ne pokaže.

Sem pa trdno nekaj prepričana in vem da globoko v sebi vsakdo od vas dobro ve kaj bom mislila z naslednjimi stavki.

Velikokrat mi je lažje skozi šalo kaj pokomentirat saj nas življenje še kako resno premetava in nekdo prej drugi kasneje opazi ali naleti na čeri v tem širnem oceanu.

Nikakor pa prostovoljno nikoli ne mislim pristati na življenje v jami ali kletki ali kakorkoli to že imenujemo. Kajti najglobje in res globoke jame so tiste v katerih smo se na tak ali drugačen način “prostovoljno ujeli”. In včasih ne vidimo potem niti pronicanja svetlobe kajti če dolgo živiš v temi, v temi “dobro” vidiš, močna svetloba bi nam oči oslepila… In najhujši sovražnik novemu življenju, življenju na svetlobi je naš lastni strah, strah pred neznanim. Bolje znani hudič kot neznano…

In kdaj začnemo s plezanjem iz jame? Šele ko ugotovimo da v jami sploh smo, če hočemo iz nje se je torej potrebno naučiti plezati, a vedno se splezati ne da, včasih je potreben tudi odločilen skok. In storiti NIČ je zelo “udobna” rešitev.
Ironija je tudi to da se bojimo svetlobe – če si že v trdi temi – bolj trda tema že ne more več biti- bojimo se svetlobe… Bojimo se če še znamo, zmoremo, bojimo se 1000 in ene stvari.

Da se ne bom še jaz tu “zaplezala” : Imamo lahko 100 in 100 pomagačev, 100 in 100 ljudi ki nas imajo radi, nas spodbujajo, nam talajo nasvete, nam stojijo ob strani, v končni fazi smo SAMI – zgolj sami se lahko odločimo,
izbira je izključno naša, ali bomo ostali v jami, padli čisto na dno, plezali, splezali, pokukali ven ali pa živeli zunaj na svetlobi!

In če se v notranjosti odločimo ZA SVETLOBO je ni sile na vsem svetu, ki nam to lahko ubrani!!!
Zato vedno znova jočem (in me ni sram povedati) kadar vidim film La Vita e bella.

vas vse skupaj toplo pozdravljam
P.I.P.

Ja, prav imaš, severnica. Ampak je pa lep občutek, a ne, če vemo, da imamo prijatelje; ( pa čeprav skrivne ali skrivnostne ).

Joj, take globoke jame sčasoma postanejo zelo hladne. In ker v njih ni kurjave, se končno le moramo odločiti. Zajček ima topel kožušček ampak tako toplega pa ne, da bo kar večno čepel na mestu. Verjamem :)))))

Lilagem

Ni kaj lepo je vse to brati…veliko je v samem bistvu resničnega…a nihče ne ve…kako je v resnici..nihče ne ve kako je težko,hudo……NIHČE-kdor sam na svoji koži tega ne občuti!!!
Lahko je svetovaati,lahko je stati ob strani…a težje je narediti…..TO SO VELIKI KORAKI….ki lahko človeka pahnejo marsikam..in tega se večina nas smrtnikov boji….
veliko je potlačenega,pohojenega…narejeno je veliko škode…….nikar ne pričakujte hitrih preobratov,nikar ne pričakujte veliko……počasi…počasi…s preudarnim korakom se daleč pride…Važno,da se hodi in ne miruje…Že samo to je ogromno……………………………………………………………………………..ne rabite razumet,ne rabite pomagat,ne rabite bit razočarani nad našo neodločnostjo….samo pustite in skušajte razumeti,če lahko!!! TEŽKO je ni enostavno……………..

Se oproščam moji konkretnosti, ampak težko je res razumeti…ampak jaz razumem…razumem lahko rečem veliko bolj kot nekateri..pa ne mislim se s tem hvaliti…….Vso to branje me je močno spomnilo na marsikaj,pa ne mislim o tem….Bodimo veseli,še enkrat oprostite..ker s eme je to branje močno dotaknilo…veliko bi lahko govorila,pisala …ampak je bolje tako!!
ZAJČEK LUPČKA*********muca je ob tebi in s teboj…….pa brez moraliziranja,pa v učke te gleda….cmokkkkkkkkkkkkki

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, to si zelo lepo napisala… Vem, da zares nihče ne ve, kako je trpecemu v resnici, le slutimo lahko mu je težko in hudo.. Ne strinjam pa se, da je povsem lahko svetovati in stati ob strani.. Kaj pa ce cloveka v svoji dobronamernosti spravimo v se globjo jamo?

Res je tako, kot pravi severnica, da vsakdo SAM odloči in izbira.. Vsak clovek ima svojo zeleno lucko, ki mu kaze pot in ga vodi.. Ce prevec gleda v temo, te lucke vcasih ne vidi. Ne sme pa ga motiti, ce je lucka vcasih rdeca, ki mu zapira pot, ali pa rumena, ki ga opozarja.. Te lucke so znamenja previdnosti, ki nas varuje, da lahko in varno hodimo..

Menim, da se je vedno potrebno najporej sprijazniti z resnicnostjo, ker le tako naredimo korak naprej.. Ali kot pravi severnica; “šele ko ugotovimo, da v jami sploh smo, če hočemo iz nje se je torej potrebno naučiti plezati”… Vsako nase dejanje je zdruzeno z negotovostjo, ker se s svojimi posledicami na nek nacin steka v prihodnjost.. Za vsako odlocitev je potrebno imeti pogum in ovrednotiti njeno tveganje.. Globoko se strinjam z muco, da so to “TO SO VELIKI KORAKI….ki lahko človeka pahnejo marsikam..in tega se večina nas smrtnikov boji”..

Če je tveganje preveliko, se po moje skok ne splaca!

Vendar, ce smo v zivljenski nevarnosti, je to treba narediti! Ko pa se ladja zares potaplja, je potrebno skociti cim dlje, in hitro plavati v upanju, da nas vrtinec ne potegne z njo..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Moji muci lupčka nazaj, brez posebnih besed, ker vse veva.

In ti ježek, ti si moj!

Lilagem, topel zajčkov objem zate !!!!!

in severnica je v radosti čisto onemela kako zeloooo jo ježek razume:)))
v tem lepem deževnem jutru.

cmoka ježku

Prosim, ne mi tle ježka cmokat!

lej ti njega;-) koko je ušeska našpičil…..

cmoka vsem:)

cmočka severnica :))))

ps: ne cmokaj mi ježka!

jest cmakam takele ljube žvalce zmeri in od srca – TKOOOOO!!!! ježek je en tak post napisal da se mi je usedel tja v motorčka (u tik-tak). in kdor se severnici ke usede je mrzel (NJEN) (((((:::)))))
ko da zajči ne ve kašn fajter je severnica – ti, ti porednež kdaj si jo izpod mize pobrisal??? a je bla čbelca kje bliz – al ti je pa sam u ušeskih brnel bzzzzzzzzzzz?
ko jest rada kurim ko sem tak zmrzne;-) Viš ga KO BOM JEST VELIKA bom
KURJAČ;-) gori vatraaaa, sad u namaaaaa

mam tako “napako” – YEEEEEEES

P.S. zajček se tebe tud cmakam kaj zdej žnaraš;-) je pa lepo zajčka vidit da se kej potegneeeeeeeeee zase – to mi deli

New Report

Close