Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZAJČKU za ROJSTNI DAN ………

ZAJČKU za ROJSTNI DAN ………

Zajči moj!
Sem počakal,da storijo to drugi.Da ne bi spet kaj narobe naredil.Kar sem ti prizadel hudga,oprosti.

Torej dovoli te besede:” Vse najlepše in najboljše zate,da se ti uresničijo vse želje.

SREČA JE NEKAJ
NOTRANJEGA IN
NE ZUNANJEGA,
ZATO NI ODVISNA OD TEGA,
KAR IMAMO
TEMVEČ OD TEGA, KAR SMO!

Od kje vem,če nekdo hoče vedeti, ve!

Jaka

Ljubi Zajček !

V življenju je tako, da si enkrat prvi, enkrat zadnji, ali pa kot danes – drugi.

No in ker veva, da druga ne želiš biti (he, he), sva se odločila, da bova danes druga midva. (spet he, he)

In čeprav se nama spodobi, da sva borbena, energična in naspidirana, postaneva v tvoji družbi cela mehka in roza in spravljiva.

ZAJČEK, TI SI DUŠA IN SRCE TEGA FORUMA, VETER V NAŠA JADRA, TER ENERGIJA TAKRAT, KO SMO VSI DRUGI BOLJ DOWN.

BRUCE IN NIKITKA TE IMATA NAJRAJE NA SVETU !!!!

Ooooo – sta – ni, Brus do kraja…….

VSE NAJ NAJ – SEVEDA, IZ DNA NAŠIH SRC !

Jojjj Zajček moj!!1 CMOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKI vse lepo ti želim…da bi se uresničila tista notranja skrita želja….***+++***

Ostani to kar si!!! Najboljši naš zajček…najboljša naša H…..

P.s. da bi ga skupi še dolgo žingali…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Žalostna sem, zelo sem žalostna, ker nisem
vedela, da je današnji torek ZAJČKOV DAN in
nisem utegnila zjuraj spesniti nekaj samo zanj.
In sem spet, kot vedno, zadnja v vrsti.
Dragi zajček, ne glede na to, kje v vrsti stojim.
prejmi na tej strani od mene naslednjo čestitko,
ki naj ti praznik naredi tako lep, kot si lepa ti –
ljuba naša zajčkica:

NAJ TI DANES SONČEK SIJE,
NAJ OKO SE TI SMEJI,
NAJ SRCE TI VESELO SMEJE,
KO GA TVOJA LJUBEZEN
VEČNA GREJE!!!!

Imej se lepo, na tvojem drevescu pa se bo zamajal sočen sadež!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mi prosim lahko sporočiš, ko boš sadeže potrgala,
da vidim, če je vse v redu, da ne bo tako, kot z
velikonočno čestitko? Da vem javiti in urgirati, da
nekaj ne štima!
Hvala.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

LJUBI MOJ ZAJČEK :)))))

želim si, da bi vedno tako prijazno in nagajivo skakljala po temle forumu .. posvetila v naša življenja … in nam še naprej lepšala dneve in noči :))))

ajaaaaaa .. joj .. to želim sebi :))) tebi pa …. da ostaneš za vedno tako prijeten, prisrčen in sploh najbolj ljubek zajček .. kar jih poznam .. pa da bi se ti le uresničila tista želja .. o zajcu, ki ti bo ob morju pokazal najlepši sončni zahod, kar jih je .. te zmasiral in ti postregel z najbolšim koktejlom pod soncem … na koncu pa te še pošteno pocrkljal 😉

.. za zraven pa še en veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelik pušeljc spomladanskih R O Ž I C . . . . . . . in še enega poštenega lubčka .. XXXXX

Barbara.

Dragi zajček!

Da bi še naprej skakljala naokoli, čim bolj živahno in veselo, da se ti uresniči vse kar si želiš in da bi sonce ves čas sijalo v tvoje življenje in razveseljevalo tvojo dušo.

Obema lepa hvala!
Pa lupčka!
Pa zadnji stavek, večkrat ponovita :))

Sadež prispel.
Hvala in cmokija!

Uf, Barbi , lepo, lepo!

Sem kar ponosna, najboljši zajček uhuhu!!!
Lupčka, muci!!

Joj, Pandi, hvala tudi tebi!!

Hvala, Jaka !!
Tole je čisto drug pristop, ja !

O ti zajček koštrunasti….. in za to moram zvedeti od ostalih gmajnarjev….. Pridružujem se vsem izrečenim čestitkam, dodal bi le to, da ….. bodi vedno… zajček :)))

Vse naj, naj….. Koštrunček J.

A vidiš ti, mili moj zajček, dve čestitki bi moral dobiti,
dve, pa sem še zmeraj zadnja v vrsti čakajočih, da t
prilima cmočka!!!
O ti moj vzvišeni, s čim sem si zaslužila ravna zadnje
mesto, s čim in zakaj?

Zajči, glej da boš danes pod mizo, bemti, ne poleg,
zraven, na (oh ja, no na bi ti še privoščila, z veseljem),
pri, ob, ………….pa še vsa slovniča, prislovnična in kaj
vem kašna še “priredja, podredja, obredja, nadredja,
kredja, zaredja, naredja, neredja, ……..” , ma konec!
Da se mi ob 23.59 narišeš gor, da kakšno neumno ušpičimo, ko sem ravno na volji, če ne, te čaka strogi moj “ares” – beri “post” in se ti ne javim 14 dni! Ej, koker veš! Nared, koker očeš! Se mi v tem trenutku, ko pijem že 5. na tvoje zdravje, prav fučka!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kštruni, tebi sem hotela povedat zjutraj po telefonu. Pa bi izgledalo preveč……

Pridem zvečer ob 23.59 !
Takoj zfajle, pa grem pit !
Sama ! Da veš ! Sto procentov!!!!!

Aja, da ja ne izgubi tebe naslednjih štirinjast dni !!

Bom nazdravila s tabo, ja !
Upam, da se do večera streznim!

Hvala vsem , poljubčke vsem in adijo do noči !!

Tebi koštrun , koštrunasti, pa en posenen cmok !!

poseben, sem mislila…

Hmmmmmm temu se pa vid da je poseben 🙂 Hvala zajček, vračam :)))

A dej no…. a bi res? Ne bi! Sigurno :))))) Veselo praznovanje, zajček! In na tdravje, seveda 🙂

Koštrunček J. je vesel za prijatelja zajčka :)))))

New Report

Close