Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajtrk!!!!

Zajtrk!!!!

Jutro kletkaši!!!!!

A bo kdo kavico,preden je zmanjka,pa tudi zelen čaj imam….jaz to kar mešano pijem :-)))))))))

Kak me pa danes v noge zebe,moram obvezno v mesto,pa mi tako ni…ker je hladno in piha veter….in to mi gre na jetre….

Moram se pohvalit,da sem včeraj na Lentu na plezanju razturavala, preplezala sem celotno obzidje.Kaj dela mešanica jeze,želosti in razburjenja iz ljudi,wow…..
Upam,da ste imeli kar se je pač dalo lep vikend….

Nasvet za lepši dan: Nekogar osrečite in se mu brez razloga nasmejte…nič ne stane,reakcije pa so presenetljive……………..

Enega MULTI-CMOKA vsakemu………rada vas mam!!!!Fejst!!!!;-))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči, ne vem kje so vsi, zaspani, se skrivajo po svoji luknjicah, evo jaz pijem s teboj kavico, cmoka draga moja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ne paše kavica tako zjutraj,umirjeno,brez brige…..ni variante,da me kdo zdaj zmoti,teh nekaj minut ob kavici je moj ritual vsak dan in se ne pustim motit….
Kaj pa se ostalih tiče……..so se očitno vstrašili ponedeljka,ki pač velja za najdaljši dan v tednu………ali pa imajo veliko dela/učenja in podobno….

Malo mlekca še moram dat v kafe……..ker je vroča in preveč črna……pa na zdravje!!!!!!

Radi se mejmo!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Moje čestitke.
Tako je prav, dajmo jih razturati – vsak po svoje…:-)))

cmoka tudi tebi, pa par “kviftov” okoli pasu, da te ne odpihne!
:-))

Trilči, tako je, te minute ob pitju kave so samo moje, takooo moje in ja mlekec mora bit, da kava preveč ne zadane, no pa na zdravje s kofijem, v petek pa še s čim drugim, le glej da prideš!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pr nas pa rečemo “gvihtov”,eh,ne bo me odpihnilo…..upam,no…ker so toti vetrni sunki močni ko vrag……Jaz bi zdaj tak nekoga jezla… ;-))),pa Sprevržija ni…..smrk-smrk…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Tak,potrudila sem bom v vsakem primeru,še moram Poletko gor zahaklat, in pobarat jo,če tud ona gre…ma vrag,kje se ta dečva skriva spet????
Pooooooollllletkaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
A mi lahko prosim “poveš” kaj točno ste se zmenili????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči, zmenjeni smo za petek, po 16.00 uri v Citiy-u, lokal še določimo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

če me že hočeš zjezit,pol gate dol potegni,poslikaj in pošlji na mail….
to me še najbolj zjezi…
Sp

Hvala lepa za info…..no,ostalo pa naknadno,ne….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ma saj sem vedela,da se boš na to odzval….gate dol,ojej fotoaparata pa ni…. tak zdaj pa me v tazadnjo in tasprednjo zebe….a se lahko nazaj oblečem…brrrrrrr……..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close