Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj?

Zakaj?

Niki…ej…moj smeh…je smeh…prijateljice in ne nekoga ki zeza…preberi…kdo je tisti ki zeza…to vsekakor nisem jaz…narobe si razumela…ampak saj itak nihce ne zeza…zabavamo se…to je to…saj ves forum krtkobrezveze je to…čeprav sama nisem takega mnenja…in ja…se bova dobili…in uživali…eno malo babše…to si verjetno ti in jaz eno veliko babše…sedaj pa res vidim, da si tudi ti danes slabe volje…okej…grem jaz ven na soncek delat…cmoka Niki…pa ne huduj se…hec je hec in moj smeh je smeh…topel…prijazen in dobronameren…ker sem pač taka …cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kar izzivaj ti lump…se sedaj name drži…ko te pa midve dobiva…ti pa ni več pomoči…se bomo pa tko smejali…da bodo bušiji bubali…No dragec…popoldne nama pa Bledek ne uide…cakaj ob jezerčku…pridem točno…kot vedno…sedaj pa šibkam…da bom popoldne frej…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz imam pa vnetje….

ti sprevržko že veš česa… hihi…

nočka je bla tudi huda… ja, to pa res….

Ja itak , vi žabarji , en skok v levo , pa smo na lepšem ;)))

Niki se na nikogar ne drži , samo z lupčki ni ravno radodarna … samo tistemu , ki si res zasluži in zna ceniti ;)))

… nič ni prišlo , kar pomeni , da ti tule lahko nakladaš , pa misliš , da ti vsi verjamejo , resnica je pa taka , da se mi bojiš povedato , kdo in kakšen si … in pri tem me ne zanimajo tvoje gate , ja , še to bi se manjkalo 🙂

… vidiš , da me še ne poznaš :))))
Karkoli tule napišem , je VSE ZA HEC , ko sem resna , ne moreš zgrešiti , pa ko imam povedati res kaj pametnega , povem na mail .
Tule je točno tako kot praviš “Kr tko brez veze” – da nam je dan lažji , lepši , bolj razigran … in ne nazadnje , da imamo možnost v hecu spregovoriti tudi o svojih občutjiih , da se pri tem medsebojno začutimo in si pridemo naproti … pa saj to sama čisto dobro razumeš , ostali pa tudi – vsaj tisti , s katerimi imam stik :)))

Le napiši mi kaj , da se bolje spoznava , sonce ti moje :)))

Niki je res bolj majhna in švoh , ma jezik in srce sta pa od velike ženske ;)))

Jaz?
Jaz ne vem nič!
Cmokija na tvoj skalp.
Sp

Zakaj pa bi nas ti moral zamoriti?! In skaziti povprečje?!
Prijatelj, za hude dni sem ti pa ja nekaj podarila…. tistega poglej in sem vsaj malo nasmej, no….
Saj bo, tudi mena bo minila, nooooo…..:-)))))

Žverči?
Kolk me imaš pa ti rada?Je tko lepo slišat,mnjam!
Pa tudi ko si otožna,imaš prav lepe oči,veš to?
;-))
Sp

Otožne?!
Uh, mi je en predvčerajšnjim rekel, da so prav žleht.
Nekam ne gre skupaj, kaj?!
Aja, otožno žleht ali žlehtno otožne?! :-))))

Ja, ja, rada te pa imam…čeprav te moram včasih malo krcniti po nosu… Zakaj pa so potem prijatelji, če ne zato?! Ni tako?!
Cmoka na lička.

Najbolj uspešna vzgoja je itak tista s trdo roko :)))

.. užgi po siromaku ;)))

a ga greva skupaj?!
Temule danes ne bi samo dve rokci pomagale, štirih bi bil veliko bolj vesel, bi vsaj mislil, da sem mu izpolnjuje pobožna želja, čeprav ne ravno na tak način kot si ga je zamislil…:-))))))

:)))))))))))))
Deal !

Niki je nekje brala , da je zadovoljitev ob pretepanju (domine v črnem usnju , pa lisice , pa to .. ;)))
tudi ene vrste sprevrženost … no , pa ima , kar je hotel ;)))

sem lih v črno oblečena….:-))
Priiiiiiiiiiideeeeeeeeeem.

Dobro , jaz pa nekje eno šibo urežem , pa bo :))))))

Čaki , a špage iamš , da ga fejst zveževa , saj veš , dedec je še pri močeh , bi se lahko upiral , midve pa nisva glih neki , no , amazonki ;)))

Mam eno ketno doma, jo jutri prinesem zraven.

Amazonki?! Medve?! :-))) Ej, Niki, ti bi za mojo težo rabila še ene dva kvifta zraven…:-))))))))) No, vsaj taka dvokilska…:-)))

Dobro , bom danes pojedla dva sendviča s pršutom pa še eno porcijo sladoleda , pa sva izenačeni :)))

Nisva veliki , ali sva silni … 😉

To pa ja!
Silni – dobro, priznam, jutri bova pa NASILNI…prav?!

:)))))))))))

Dobra si mi , na to pa nimam več besed :)))))))))))))

Sem se zamislila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Seveda te ne poznam…bo čas…bo…bom pisala…in to je to…enako jemljem jaz vse to…ampak vseeno sem morala tisto napisati…ker si napisala kar prevec resno zame…pa sem majčkeno…bila še jaz resna…drugače pa si dajmo duška…imejmo tule iskro za lepši vsak dan…ah Niki…saj tudi ti veš kaj mislim s tem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Imam pa jaz!
A so ble vse te grožnje,čem reč ABLUBE,meni namenjene?
Ja komi čakam,komi čakam…še spat ne bom mogu od pričakovanja!
Sp

ma kaj si ti dons tolk zamorjen aaaaa

tuki ne mores bit zamorjen,tuki se smejemo in cmokamo in…….

no veselje na usta pa v srce tud ejga

/

Jaz sem bla cel dan, do cca 16-ih zelo dobre volje, potem pa ne več…
Sočustvujem s tabo, dragi Sprevržko.

Papa

ma dejte ljudje, UZIVITE ZIVLJENJE zajemite ga z veliko zlico.

kaj vam pa je tolk hudega madona:)))

/

New Report

Close