Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj?

Zakaj?

A kej?Križi in težave na vseh frontah..sam mal počaki,da se oženiš…pol boš vidu v kaj se spremenijo ene iz najljubečih,najlepših,najrazumevajočih,naj,naj……:-(
Pa še sexa nobenga ta pravga od nikoder.Ne doma,ne kje drgje! :-((((
Sp

jejdata jejdata…

ha ha ha, kdo to pravi…. 😉

Saj zdej že nisem več…čeprav nisem dobil en kaco nič od tistega kar sem pričakoval danes!
Sp

Kaco..zelo lepa beseda…in se cenzurirali je niso…če pa napise š@!#$…pa glej kaj se zgodi…aha po treba po italijansko…cmoka..dragec…si sedaj ze bolje…volje…si kaj moj-moj

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ves sem v tebi!
;-)))
Sp

No sej zdaj sem pa fasala kar sem iskala…ja pa paše ..veš to;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A jih zakuriva malo,da bodo mel kaj kokodakat?
Sonči…ljubim te!
;-)))))
Sp

Ej…to pa zadane…pa ne jih tko na ornk no…bo še kakšno infarkt…saj bodo vse resno vzeli…in fofšija bo delala svoje..pa še…kaj če prileti sokol…bo spet zločin…smejim se…ma nora sva oba…ne vsi…tole poletje bo pa mavricno…ali pa pijano…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

MA TI SI VEDNO NEKI POSEBNEGA!!!!

/

New Report

Close