Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj

Zakaj

Se vsako jutro zbudim bolj zmatran,kokr ko grem spat?

P.s.: in ponoč spim Razo,da ne bo kakih namigovanj v tisto priljubljeno smer!

zatu, ker si vsak dan bolj star (in bolj nor)……..

nočko

…da bi imela suho zvečer!!!!!
Dobro jutro!
😉

ja, glede na to, da je dans celo noč lilo……… upam, da bo suho zvečer, da se bo dalo kam it brez marele in pelerine!

da bi ti dol visel zvečer!
dober dan!
😉

Zanesljivo bo visel dol! Po tistemu!
;-))))

kateremu?
opa, a boš s kakšnim?
no, vsak dan zvem kej novga!

;))

Saj zato si na svetu!Da se kaj naučiš squaw!
😉

zato ker ne spis kvalitetno..haha..ma ej..se zgodi ja..ce ne spimo lepo..sprosceno..ce nas kaj muci..moti..nam dela cudne misli..pol smo utrujeni..in bi zjutraj kar se ninali..in ninali..ampak sp..men pomaga mal telovadbe pri odprtem okncku..pol tusek..in nato kofi moj..in ej..zacetek dneva je tak..mmmmmmmm in ni hudic da ne bo se dan pol tak;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Stari idi zjutraj spat 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Prjatu!
Maš prav!Že dons bom tvoj nasvet upoštevu!
;-))

celo noč ga piješ okrog, uživaš, zjutraj greš spat in ni problemov :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ma to sem delu prej,kr sem bil mlad…zdej pa že mal kondicija peša…
;-))

ti samo obnovi kondicijo :))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Mi žena ne da keša!
;-))

se si mlad pa postavn, bojo ***** dol padale pa te lepo prosle, da ti lahko plačajo pijačo!!!!!!!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

New Report

Close