Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ADMINI spreminjajo naslove tem in dodajajo slike?

Zakaj ADMINI spreminjajo naslove tem in dodajajo slike?

saj pa je kristalno jasno zakaj

ker je forum postal podn od podna, obisk je padel dobesedno na nulo, klikov ni, prihodkov od reklam tudi ne, pa je treba teme narediti bolj privlačne za več klikov.

danes je na forumu kakšnih 10+ ljudi. v prejšnjih časih, ko je še Primož imel vse preko, jih je bilo blizu 100. saj prej tudi ni bilo idealno, ampak na način, kako so dopustili, da je v imenu klikanja dovoljeno žalit, napadat druge uporabnike itd itd itd…. so pač izgubili ljudi, ki so prinašali dobro vsebino.

zakaj mislite, da vso možgansko drisko od polarnega puščajo tu gor? ker je dovolj kontroverzen, da sproži klikanje in odgovarjanje. samo zato.

hitro preberite, preden bo zbrisano.

Da so si sami zmišljevali teme smo ugotovili, in še domišljije jim je zmanjkalo!
Sedaj pa za večjo branost lepijo slike in popravljajo naslove, da se berejo bolj bombastično!
Poleg tega oživljajo prastare teme, za katere menijo, da bogo razburjale bralce!

VSE ZA VEČJO BRANOST gnojnice od foruma!


koliko plačuješ, da MON sploh funkcionira ???


koliko plačuješ, da MON sploh funkcionira ???
[/quote]

Prispeva s svojim odgovorom. Dobra firma (ne mislim mon) je zaslužila 70.000€ na dan od klikov. Zaslužek me ne moti. Ampak ne na račun poniževanja in žaljenja določenih skupin ljudi.

Sem vpašala in sem dobila odgovor:

Pozdravljeni,
da lahko zanimive teme objavimo na socialnih omrežjih, moramo vanje vstaviti fotografije. Naslove smo spreminjali po potrebi, če so bile kakšne slovnične napake ali če smo presodili, da bi z drugačnim naslovom dosegli večjo viralnost teme.
Glede na to, da se uporabniki pritožujejo, naslovov ne bomo več spreminjali.

Ok, potem bodo slikce še limali. Bedaki totalni.

Pomoje nas je kar dosti, ki ne odpremo, če vidimo priponko, ker le-to kar vpije: provokacija.

Zato ker na fb obstaja stran Čvek in se tam objavljajo najbolj udarne objave, s tem da jih spremenijo in dodaje slike in je brati kot ena velika provokacija v bistvu so pa objave čisto prirejene, spremenjene ipd.


Odlično, hvala za trud!

Sedaj naj pa še ob odprtju nove teme dodajo okvir “pripni sliko”, da bo avtor lahko sam izbral, katero sliko želi imeti v svoji temi, pa bo zadeva rešena.


Odlično, hvala za trud!

Sedaj naj pa še ob odprtju nove teme dodajo okvir “pripni sliko”, da bo avtor lahko sam izbral, katero sliko želi imeti v svoji temi, pa bo zadeva rešena.
[/quote]

Ni truda, samo prijazno je treba vprašanje postaviti pravi osebi;)

Ob odprtju teme pa že lahko sam prilepiš sliko, imaš temu namenjeno orodno vrstico, ikona se imenuje “Vstavi sliko”. Use it:)

Tole ne vem če bo držalo: najprej zaradi tega, ker se njihova fotka pripne kasneje, ko je že nekaj odgovorov. Drugič pa se oznaka “priponka” pojavi pri temi takoj, ko kdo od nas v postu priloži fotko ali video. Niso vse teme s priponko provokacija;)


Odlično, hvala za trud!

Sedaj naj pa še ob odprtju nove teme dodajo okvir “pripni sliko”, da bo avtor lahko sam izbral, katero sliko želi imeti v svoji temi, pa bo zadeva rešena.
[/quote]

Tudi slik se ne sme kar jemati z neta in jih potem uporabiti kot “svojo”. Lahko uporabiš samo sliko, ki ima “odprte” avtorske, torej kjer je avtor to izrecno dovolil.

Na to selekcijo se pa 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} userjev interneta, in 99,99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mona niti u sanjah ne spozna.

Drugače pa – uredništvo, poden od podna. V letu 2019, ko se digitalni marketing noro razvija v res napredne sfere, parametre in tehnologije, se greste vi limanje slik in spreminjanje naslovov 🙈

Zanimive teme objavijo na socialnih omrežjih? Katerih?
A kdo ve?

Mislim, nornhaus.
Kozmetični popravki z naslovi in slikicami, vsebina pa kloaka.
Kot bi svileno pisano mašnco pripel na kup … nečesa.

Zakaj se vse skupaj zdi kot parodija na popravljeno sliko Redne 🙂

Samo da tu to delajo s temami.

Zanimive teme objavijo na socialnih omrežjih? Katerih?
A kdo ve?
[/quote]

To tudi sama prvič slišim, nimam pa FB, da bi pogledala.

tukaj jih potem objavljajo

https://www.facebook.com/starsevskicvek.forum/


Berem tole, pa vidm pa mate skor da insajderske info… Pojma nisem meu, da obstaja fb čvek, pa da se teme stare odpirajo… S čim vse se imate čas ukvarjat…

Sem preverila zgornji link. Dejansko je cel kup tem, ki so tukaj, potem objavljenih še na FB, jaz tega nisem vedela. Mislim, svašta. Res so nizko padli, pravi klik fehtarji.

No, še en razlog, da se končno spokam iz tega foruma. Pa sem tukaj skorajda že od začetka.

Verjetno zato, ker dajejo vsebine na FB in dajejo vtis novinarskih prispevkov. Z atraktivnim naslovom in fotografijo naberejo večje število klikov.

🙂


Hahaha, ja, prav imaš. Važno, da je fotografija pripeta :D.

Ni truda, samo prijazno je treba vprašanje postaviti pravi osebi;)

Ob odprtju teme pa že lahko sam prilepiš sliko, imaš temu namenjeno orodno vrstico, ikona se imenuje “Vstavi sliko”. Use it:)
[/quote]
Čakaj, je pa le velika razlika med tem, ali se lahko sama odločaš, če bo tvoja tema s sliko ali brez, ali pa med tem, da jo moraš pripeti, če ne želiš, da jo nekdo drug doda po svoji izbiri.

Tudi slik se ne sme kar jemati z neta in jih potem uporabiti kot “svojo”. Lahko uporabiš samo sliko, ki ima “odprte” avtorske, torej kjer je avtor to izrecno dovolil.

Na to selekcijo se pa 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} userjev interneta, in 99,99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mona niti u sanjah ne spozna.

Drugače pa – uredništvo, poden od podna. V letu 2019, ko se digitalni marketing noro razvija v res napredne sfere, parametre in tehnologije, se greste vi limanje slik in spreminjanje naslovov 🙈
[/quote]
Saj bi lahko imeli na voljo neko bazo slik, izmed katerih avtor teme eno izbere. To je taka zelo enostavna prehistorična rešitev :D. Brez naprednih sfer :D.

Meni se vse skupaj zdi bizarno.


Hahaha, ja, prav imaš. Važno, da je fotografija pripeta :D.


Čakaj, je pa le velika razlika med tem, ali se lahko sama odločaš, če bo tvoja tema s sliko ali brez, ali pa med tem, da jo moraš pripeti, če ne želiš, da jo nekdo drug doda po svoji izbiri.


Saj bi lahko imeli na voljo neko bazo slik, izmed katerih avtor teme eno izbere. To je taka zelo enostavna prehistorična rešitev :D. Brez naprednih sfer :D.

Meni se vse skupaj zdi bizarno.
[/quote]

Aaa ok ja to pa ja: izbor ali fotka ja ali fotka ne, bi moral biti prepuščen avtorju teme.
Si tako napisala, da sem mislila, da ne znaš fotke pripeti k postu:)

Ufffff… Upam, da bodo res nehali, kot so napisali v odgovoru MsOliviji. Aja ne, napisali so, da ne bodo več popravljali naslovov. Ostala nova praksa verjetno ostane. 🙁

Zdaj so pa še nekam na sredo butaste linke z reklamnimi novicami vtaknili.

Rešitev: blokiraj vse slike na monu.

Ne, očitno ne bodo nehali, prej še malo bolj pokvarili uporabniško izkušnjo zaradi reklam.

New Report

Close