Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Zakaj antivaxerje sprejemajo na intenzivne oddelke

Zakaj antivaxerje sprejemajo na intenzivne oddelke

Odgovor na objavo uporabnika
a še vedno, 14.01.2022 ob 06:39

Odgovor na objavo uporabnika
Premisli, 13.01.2022 ob 21:26

Zakaj rešujejo kadilce na onkološkem? Zakaj rešujejo nekadilce, ki živijo s kadilci na onkološkem? Njim se še cepiti ni treba, samo spokati morajo od kadilca! Je tako težko?!
pa debeluharji! Stran od hladilnika in bodo bolnice prazne!

Avtorjeva prazna glava kar odmeva od podobnih neumnosti!

So že povedali da so to odvisnosti. Če ne prispevaš k precepljenosti je pa izbira.

cit: Premisli

Odgovor na objavo uporabnika
nova tema, 13.01.2022 ob 20:10

Ali je komu jasno, zakaj antivaxerje sprejemajo na intenzivne oddelke. Naj se zdravijo homeopatsko doma, ali ni res?

Ne vem, morda jih zdravijo iz istega razloga kot kadilce in predebele ljudi, ki dobijo raka ali jih infarkt ali kap (takšnih je 80% bolnikov).

Če bi vsi prebivalci sledili smernicam zdravega življenjskega sloga, zdravniki ne bi imeli kaj početi, saj pacientov, razen nosečnic, ponesrečencev in tistega procenta nesrečnikov, ki jih bolezen doleti kljub preventivi, ne bi bilo.

Izraz biti odvisen je samo izgovor za lene in nemotivirane. Če res želiš, lahko s kajenjem preneha s iz danes na jutri, vem iz lastnih izkušenj, prav tako pa je zdrava prehrana stvar odločitve. Tudi pri alkoholizmu imaš na voljo ogromno opcij odvajanja, tako da ni izgovorov.

Pa a vi res verjamete, da so vsi ti ljudje na intenzivni izkljucno zaradi korone in da zdravstvo propada samo zaradi korone.?

Ce to verjamete ste naivni bedaki.

A iddiot od avtorja misli, da VSI, ki so necepljeni (proti Covidu), tudi sicer ne verjamejo v znanost in medicino?

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 14.01.2022 ob 08:41

A iddiot od avtorja misli, da VSI, ki so necepljeni (proti Covidu), tudi sicer ne verjamejo v znanost in medicino?

Rad bi povedal, da smo necepljeni “manjvredni”, da nimamo nobenih pravic. Misli da je s cepivom postal pomemben :))

 

V bolnice naj sprejemajo samo cepljene. Nisem pa za obvezno cepljenje. Naj se vsak odloči sam. Če ima necepljeni hujšo obliko bolezni, naj mu dajo kisikovo bombo za domov, če je kaka viška. Na ta način ne bi imeli preobremenjenih sester in zdravnikov. Jasno, nesposobna vlada Janšatova tega ne bo nikoli naredila.

Nisem pa za obvezno cepljenje. Vsak naj se sam odloči, samo v naprej naj bo seznanjen s posledicami.

Do tega ne bo prišlo, ker bi potem dobro nagrajeni promotorji te vlade ostali brez dela. Pa medicinskih sester ne bi nihče postavljal na pediestal, ker bi bile bolnice prazne in v izgubah

Na plačilni listi vidim, da mi gre vsak mesec blizu 900 eur ali še kakšen euro več za zdravstvo. Sem blizu penzije in v vseh letih se je teh vplačil kar nabralo, koristila sem relativno mali. In zdaj naj bi me – če zbolim – pustili pred vrati?

Odgovor na objavo uporabnika
Ker plačujemo, 14.01.2022 ob 09:59

Na plačilni listi vidim, da mi gre vsak mesec blizu 900 eur ali še kakšen euro več za zdravstvo. Sem blizu penzije in v vseh letih se je teh vplačil kar nabralo, koristila sem relativno mali. In zdaj naj bi me – če zbolim – pustili pred vrati?

Ti pa imaš plačo, da daš mesečno 900 evrov za zdravstvo.

Ne seri!

Odgovor na objavo uporabnika
meni, 14.01.2022 ob 10:04

Ti pa imaš plačo, da daš mesečno 900 evrov za zdravstvo.

Ne seri!

Sem šla prav gledat zadnje plačilne liste in pride tam okoli 880 do 910. Dobim pa cca 2300 do 2500, različno iz meseca v mesec.

 

Zakaj cepljene sprejemajo, ki so neodgovorna banda

Kakšni precepljenosti? Izrael, četrti odmerek, poglej okužbe.

How do key COVID-19 metrics compare to previous waves? - Our World in Data

Odgovor na objavo uporabnika
Budale, 14.01.2022 ob 07:10

Odgovor na objavo uporabnika
Megla v tvoji glavi, 14.01.2022 ob 03:21

Za razliko od teh bolezni, ki jih naštevaš, anticepilci ne verjamete, da virus obstaja in ne zaupate stroki. Torej, zakaj bi vas zdravniki zdravili, če jim ne zaupate in, če virusa ni? Ostanite doma in se prepustite usodi, edino logično za vse, ki imamo nekaj v glavi, za razliko od tebe. In še to, rak in ostalo, kar naštevaš, ni nalezljivo, ampak saj nima smisla, ker butasti anticepilci tako nič ne razumete.

Problem je preobremenjenost zdravstvenega osebja in pomanjkanje kapacitet! Če bi zdravo živeli bi bile bolnice prazne! Škodljivost kajenja je dokazana že več kot 50 let in se cigareti še vedno prodajajo. Pomisli malo zakaj!
Na cigaretih je zadnja leta opozorilo o škodljivosti zaradi preprečevanja morebitnih tožb. Ob cepljenju proti covid tudi podpišeš izjavo. Le zakaj?

 

Jaz sem cepljena 3x, še bedno živa in nisem dobila nobene izjave za podpisat tako, da ne bluzi na pamet, ker si to prebral-a na FB.

Odgovor na objavo uporabnika
Cepiljo, 14.01.2022 ob 07:23

Podpis pod vašo izjavo. Budale anticepilske jebejo ves sistem zdravstva. Delajo nepotrebne zastoje v zdravstvu, da tudi cepljeni ne pridejo pravi čas na druge obravnave. Prestavljajo operacije, preglede, konzultacije itd. Moj predlog je, da se za necepljene vsaka storitev v  zvezi s kovidom plača. Vsaka zdravstvena obravnava pa zahteva veljaven test, ki naj ne bo starejši od 24 ur. Seveda samoplačniški. Če moramo za določene stvari ki so bolj nujne za zdravje kot testiranje doplačevati, naj še te budale plačujejo za teste. In seveda strožje kazni za protestnike.

Bravo Cepiljo, se popolnoma strinjam s teboj.

Ja, ker tako ne zaupaš zdravstvu, virus pa zate ne obstaja. Zakaj bi potem hodila v bolnišnico, če zboliš za hudo obliko virusa???

In še to, ti še plačilne liste ne znaš brati tako, da ne bluzi in bodi raje tiho, ker si delaš sramoto.

Odgovor na objavo uporabnika
ne bo šlo, 14.01.2022 ob 09:10

Do tega ne bo prišlo, ker bi potem dobro nagrajeni promotorji te vlade ostali brez dela. Pa medicinskih sester ne bi nihče postavljal na pediestal, ker bi bile bolnice prazne in v izgubah

Saj zato pa posiljujejo s tem cepljenjem,da bodo imeli čim več bolnih.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 14.01.2022 ob 08:36

Pa a vi res verjamete, da so vsi ti ljudje na intenzivni izkljucno zaradi korone in da zdravstvo propada samo zaradi korone.?

Ce to verjamete ste naivni bedaki.

Vseh anticepilcev ne gre metati v isti koš. Sama priznavam virus, kovid sem celo prebolela, kljub letom sem jo odnesla bolhe od mlajših cepljenih, zaupam zdravstvu oziroma delu zdravstva, ki ni zlizan s politiko, nikakor pa ne pristajam na cepljenje s testnimi cepivi. Moj dvom dopolnjuje tudi mnenje (vedno bolj odklonilno) dveh družinskih članov, ki zadeve zaradi stroke bolje poznata.

 

katera cepiva pa niso testna. Vsa cepiva so testna. Za razliko od ostalih, imajo ta cpiva vsaj 500 miljonov testov za razliko od ostalih, ki  imajo mogoče kakšnega pol miljona. Ta dva tvoja družinska člana sta se verjetno med spoznavanjem več čas švercala na šalabahterje

Zakaj se transplantira organe nekom, ki ga potem vidis z novim srcem vsak dan pijanega in pos*anega na klopi? Nekdo, ki bi pa s polno paro zivel zivljenje in cenil vsak utrip, pa velikokrat ne docaka organa.

Nisem cepljena niti me vem kaj se smatra pod pojem antivakser? Spostujem vse cepljene, upostevam ukrepe. Sama pa za svoje telo ne želim umetnih protiteles. Me trosim virusa, niti me se ni ujel,delam z zascitno opremo, gibamo se pa ze dolgo ne nikjer. Zelim vam mocan imunski sistem, po 4,5,6,7 pozivitveni ga boste potrebovali. Cez par let se bo umiralo zaradi prehlada, ce bomo nadaljevali v vatki. Zelim nam vsem obilje zdravja

Mene bolj zanima, zakaj cepljeni zbolijo in umrejo.

A kdo kaj ve, čigava pogruntavščina je beseda covid?

Odgovor na objavo uporabnika
nova tema, 14.01.2022 ob 00:29

nič ne lažejo, 90 procent je antivaxerjev. Naj jih pošljejo domov, sestre pa na zaslužen počitek.

Res je!!!!!

Avtorica, tudi tebe bodo sprejeli s krehanjem. Brez veze no provokator. Je ajhmut logika. Ne monovska, ako udje, Evo prodje. Drmaj stari 😂

New Report

Close