Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zakaj bi morale vse ženske pogoltniti

Zakaj bi morale vse ženske pogoltniti


Če ni peder!
[/quote]

Homoseksualci so moški, ki seksajo z drugimi moškimi.
Če pa golta svojo spermo pa pa tujo, saj vseeno, pa ni homo. ALi pa, če si svojo spermo maže kaj vem kam.

Homoseksualci so moški, ki seksajo z drugimi moškimi.
Če pa golta svojo spermo pa pa tujo, saj vseeno, pa ni homo. ALi pa, če si svojo spermo maže kaj vem kam.
[/quote]
… 🙂

Homoseksualci so moški, ki seksajo z drugimi moškimi.
Če pa golta svojo spermo pa pa tujo, saj vseeno, pa ni homo. ALi pa, če si svojo spermo maže kaj vem kam.
[/quote]

Rajsi povej, kolko antidepresivov jemljes? Boli me kur*c ce ti goltas al ne sm ne mi zdj tle enih.nabuloz pisat sj vidis da so si nekateri vzrli cas in pokazali raziskave ti pa sm neki v tri jasne lapas zenska zaplakana stara!

posledica goltanja sperme je vedno večja feminizacija ker zenske dobijo preveč moških hormonov. enako so posledica lizanja pi*čk poženščeni moški

Posledice za feminizacijo so povsem drugje. Spermo se je goltalo ze v Mezopotamiji, pa ni bilo tezav, ocitno si prespal ure biologije v soli in imas zelo nizek IQ, da si sposoben priti do tako napacnih zakljuckov.

Rajsi povej, kolko antidepresivov jemljes? Boli me kur*c ce ti goltas al ne sm ne mi zdj tle enih.nabuloz pisat sj vidis da so si nekateri vzrli cas in pokazali raziskave ti pa sm neki v tri jasne lapas zenska zaplakana stara!
[/quote]

Predlagam ti, da spiješ svojo spermo, ker mogoče ti bo pa pomagala, da ne boš imel potrebe po žaljenju in besnenju po monu. Ni kaj, probaj. Saj ne rabiš ženske, imaš svojo roko potem pa špric v usta in ziher boš ves prerojen. So naredili take raziskave, da to sigurno deluje.

ne ližem nič, ne goltam nič. Pa se lahko na trepalnice postavi.

Itak, da je najbolje, če ti tvoje sperme zmanjka, da te še sosed pošprica po faci. Če imaš pa dovolj dolgega pa se itak lahko sam sebe direkt po frisu pošpricaš in si potem razmažeš.
Da ne boš zguban.
[/quote]

Ne uporabljam tuje, samo preverjeno. provaj enkrat, boš videlo kako zategne kožo.

Ne uporabljam tuje, samo preverjeno. provaj enkrat, boš videlo kako zategne kožo.
[/quote]
provaj. Ziher si iz primorskega konca nekje.

Gotovo ima moška sperma pozitivne učinke na žensko kožo in telo, ampak verjetno imajo tudi vaginalni izločki pozitivne učinke. Pozivam avtorja naj preveri, kako je z vaginalnimi izločki in njihovo koristnostjo. Predvsem me zanima kako je z vitamini in minerali.


provaj. Ziher si iz primorskega konca nekje.
[/quote]

Zakaj pa bi moral biti iz primorskega? Jaz nič ne voham. Čisto normalno diši po spermi.

Zakaj pa bi moral biti iz primorskega? Jaz nič ne voham. Čisto normalno diši po spermi.
[/quote]
Ker primorci navadno govorijo provaj.


Ker primorci navadno govorijo provaj.
[/quote]

?

https://www.youtube.com/watch?v=-jICjVRbVj0

?

https://www.youtube.com/watch?v=-jICjVRbVj0
[/quote]

Saj si ti napisal tole.

Prilagam spodnjo povezavo, da bom pokril še drugo plat medalje, na katero me je opozorila avtorica dotičnega prispevka, za kar sem ji zelo hvaležen:
https://healthable.org/health-benefits-of-eating-vaginal-discharge-during-intercourse/

Vsaka ženska, ki spoštuje svojega moškega in ga ljubi, pogoltne. Brez izjeme. Vedno in povsod. Tista, ki ne pogoltne, ni vredna, da jo pes poščije.

Za avtorja in ostale možakarje, ki fantazirate o spermi.
Jaz vam predlagam, da si na svoj pensi namontirate tako cev in ko doživite orgazem si špricnite v svoja usta.
Saj menda pa ne boste stran metali svoje sperme, če pa je v njej toliko vitaminov?
Za mazanje po obrazu pa niti te cevi ne rabite.

Zdaj, če je pa kdo toliko gibčen ali pa ima toliko dolgega, si ga pa lahko kar sam sebi v usta vtakne. Samo verjetno bo večina rabila podaljšek.
Vitmaninov in mineralov res ne morete tako stran metat.

Tista, ki ne pogoltne, ne ljubi svojega moža. Zato ima mož pravico, da si najde prostitutko (v mojem bordelu), ki mu bo redno goltala.

moje vse goltajo .. na oboje žnablje ☺

Kako lahko plastične lutke goltajo? Ne štekam..

Pa tko k ti pride pol zgobis te vitamine pa minerale an in pol itak da ni nekih ucinkov ce to sam seb delas ane ce pa komu drugem pol pa ona dobi te minerale pa vitamine ane in pol bo njej pomagalo ane zdj nvm zkj tle tko nasprotujes ane sj smo dojel da noces pogoltnit pa oralno zadovoljevat bogi tvoj moz ane sm ne rabis pa po forumu svoje frustracije pisarit ane

Ko bi le bilo vec taksnih zensk bi lepsi bil ta svet ☺

Pa tko k ti pride pol zgobis te vitamine pa minerale an in pol itak da ni nekih ucinkov ce to sam seb delas ane ce pa komu drugem pol pa ona dobi te minerale pa vitamine ane in pol bo njej pomagalo ane zdj nvm zkj tle tko nasprotujes ane sj smo dojel da noces pogoltnit pa oralno zadovoljevat bogi tvoj moz ane sm ne rabis pa po forumu svoje frustracije pisarit ane
[/quote]

Lahko pederčke vprašaš za pomoč 🙂

Kako lahko plastične lutke goltajo? Ne štekam..
[/quote]

kaj je plastika? kaj je lutka?

Lahko pederčke vprašaš za pomoč 🙂
[/quote]

Sem heteriseksualno usmerjen ane kr pa tezko trdim zate ce ti je orala tako ogabna ane mogoce bi pa morala probat z zensko ane dj prebudi lezbo v sebi ane

New Report

Close