Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj bi si nekdo kupil drag mobitel?

Zakaj bi si nekdo kupil drag mobitel?

In kakšno vezo ima to? Kaj ti veš, kakšen televizor imam jaz doma, na katerem gledam posnetke? Pa projektor? Kakšni prodajalci? Jaz sem telefon kupila sama, brez prodajalcev. ker si drznem trdit, da o njih vem več od povprečnega prodajalca, sploh v Big Bangu. Pametni telefon sem imela še v časih, ko so taki, kot si ti, trdili, da je to brezveze, ker ne zna nič več kot navaden telefon. Jaz sem s svojo deset let staro Nokio čisto zadovoljen. In se dobesedno norčevali iz nas. Razvoj gre pač dalje. Deal with it.
[/quote]

Seveda gre razvoj naprej. Ampak tvoje oči so še vedno na istem nivoju kot 20 let nazaj.
Baba kot baba prepričana sama vase, misli, da je pametna, pa ne razume niti osnovnih stvari fizike, tehnike, biologije…

Matr ste pićke. A res nima noben jajc rečt, res je, ne rabim ga, ampak ga imam ker tako hočem. Da greste delat doktorat iz izgovorov… namesto vas me je sram.

Seveda gre razvoj naprej. Ampak tvoje oči so še vedno na istem nivoju kot 20 let nazaj.
Baba kot baba prepričana sama vase, misli, da je pametna, pa ne razume niti osnovnih stvari fizike, tehnike, biologije…
[/quote]

Monovski dec kot monovski dec. Kaže na vsakem koraku svoj primitizem.

Evo, še jaz.
Vedno kupim zadnji model, ki pride ven, ampak ga potem gulim, dokler ne crkne.


Iz dveh razlogov:
1. Ker lahko.
2. Da vzbudijo vtis “da lahko”.

Dejansko portrebuje ga nihče od njih. Ampak enako lahko rečemo za Pelzmantle, nakit, modo, avtomobile itd.
Glavni gonilec je tako: Skrb za status.

De omnibus disputandum..

New Report

Close