Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj cepljenje ne deluje, če niso vsi cepljeni?

Zakaj cepljenje ne deluje, če niso vsi cepljeni?

Saj se lahko testirate za demenco a imate ta gen, ni pa nujno da zbolite. Je pa velika možnost. Torej se z demenco že rodimo. Tako nekako. Imamo pa seveda alkoholno demenco, ki jo imajo pretirani pivci, amnezijo..


Ja. Za vernika je to laz.
[/quote]

Tu imaš slik o in opis tega virusa.
https://www.onlinebiologynotes.com/poliovirus-general-characteristics-epidemiology-serotypes-mode-transmission-pathogenesis-clinical-manifestation-laboratory-diagnosis-prevention-control/

Spet laži. Kot bi trdila, da se noseče že rodimo, edino seksati še moramo.
Pa nehajte zavajati in manipulirati z javnostjo s temi podlimi farmacevtskimi izmišljotinami.
Še posebno, če ste plačane za te neumnosti, ki jih drago prodajate.
Ene ste dobesedno bedne pacientke. Mrš!

Katere besede v stavku “oseba ni nikoli jemala NOBENEGA zdravila” ne razumeš?
[/quote]

Moja babi, rojena pred 1800, ni jemala v bistvu ničesar. Ob rojstvu je bil zdravnik pri njej.
Nekaj ji je že dal, da ni izkrvavela. Drugače skoraj zihr ni jemala ničesar.
Ostale ženske enako ne. V mladosti, za kasneje ne vem. Umrla 73. V starosti 86.
Brez demence.
V tistih časih demence ni bilo.
Šele kasneje, tam okr. 65 naprej.
Pa še ta izjemno redka.
Moj odgovor te ne bo razveselil, za laži mi pa ni.
Se boš morala sprijazniti z resnico, da te bolezni do pred 40leti skorajda nismo poznali, sedaj pa je le redkokdo brez. In vedno mlajši postajajo dementni bolniki, med katerimi ni izobrazbenih razlik. Lepo popoldne.

Moja babi, rojena pred 1800, ni jemala v bistvu ničesar. Ob rojstvu je bil zdravnik pri njej.
Nekaj ji je že dal, da ni izkrvavela. Drugače skoraj zihr ni jemala ničesar.
Ostale ženske enako ne. V mladosti, za kasneje ne vem. Umrla 73. V starosti 86.
Brez demence.
V tistih časih demence ni bilo.
Šele kasneje, tam okr. 65 naprej.
Pa še ta izjemno redka.
Moj odgovor te ne bo razveselil, za laži mi pa ni.
Se boš morala sprijazniti z resnico, da te bolezni do pred 40leti skorajda nismo poznali, sedaj pa je le redkokdo brez. In vedno mlajši postajajo dementni bolniki, med katerimi ni izobrazbenih razlik. Lepo popoldne.
[/quote]

No, ja, pred 1900 pa res.

Spet laži. Kot bi trdila, da se noseče že rodimo, edino seksati še moramo.
Pa nehajte zavajati in manipulirati z javnostjo s temi podlimi farmacevtskimi izmišljotinami.
Še posebno, če ste plačane za te neumnosti, ki jih drago prodajate.
Ene ste dobesedno bedne pacientke. Mrš!
[/quote]

Noseče ne, z jajceci pa ja.

Moja babi, rojena pred 1800, ni jemala v bistvu ničesar. Ob rojstvu je bil zdravnik pri njej.
Nekaj ji je že dal, da ni izkrvavela. Drugače skoraj zihr ni jemala ničesar.
Ostale ženske enako ne. V mladosti, za kasneje ne vem. Umrla 73. V starosti 86.
Brez demence.
V tistih časih demence ni bilo.
Šele kasneje, tam okr. 65 naprej.
Pa še ta izjemno redka.
Moj odgovor te ne bo razveselil, za laži mi pa ni.
Se boš morala sprijazniti z resnico, da te bolezni do pred 40leti skorajda nismo poznali, sedaj pa je le redkokdo brez. In vedno mlajši postajajo dementni bolniki, med katerimi ni izobrazbenih razlik. Lepo popoldne.
[/quote]

Temu takrat niso rekli demenca, pač pa skleroza.

Rekli so tudi, kako je ta starec zleht, postal. Ta je pa sklerozen. Ta je pa kar šel, pa ga ni bilo nazaj. Morje zgod v preteklosti, kjer je omenjena ta bolezen. Demenca se imenuje zdajšnje obdobje.

Spet laži. Kot bi trdila, da se noseče že rodimo, edino seksati še moramo.
Pa nehajte zavajati in manipulirati z javnostjo s temi podlimi farmacevtskimi izmišljotinami.
Še posebno, če ste plačane za te neumnosti, ki jih drago prodajate.
Ene ste dobesedno bedne pacientke. Mrš!
[/quote]
Seveda, demenco dobiš, ker vzameš Lekadol.

Imate tudi žilno demenco, to se po domače reče preveč holesterola, sladkorna..in te rufne možganska kap in ko se zbudiš, je vse narobe s tvojim spominom, koncentracijo, hojo…obrazna mimika.

In

In povišan pritisk je tudi žilna demenca.

Sami si poglejte, kako deluje paracetamol na možgane in živčni sistem.

Tu imaš slik o in opis tega virusa.
https://www.onlinebiologynotes.com/poliovirus-general-characteristics-epidemiology-serotypes-mode-transmission-pathogenesis-clinical-manifestation-laboratory-diagnosis-prevention-control/
[/quote]

Kaksnih slik? A racunalnisko izrisanih?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kar povej jim!
[/quote]

👍😜

Moja babi, rojena pred 1800, ni jemala v bistvu ničesar. Ob rojstvu je bil zdravnik pri njej.
Nekaj ji je že dal, da ni izkrvavela. Drugače skoraj zihr ni jemala ničesar.
Ostale ženske enako ne. V mladosti, za kasneje ne vem. Umrla 73. V starosti 86.
Brez demence.
V tistih časih demence ni bilo.
Šele kasneje, tam okr. 65 naprej.
Pa še ta izjemno redka.
Moj odgovor te ne bo razveselil, za laži mi pa ni.
Se boš morala sprijazniti z resnico, da te bolezni do pred 40leti skorajda nismo poznali, sedaj pa je le redkokdo brez. In vedno mlajši postajajo dementni bolniki, med katerimi ni izobrazbenih razlik. Lepo popoldne.
[/quote]

Aha, ker tvoja babi ni, torej nihče ni. No pa poskusimo s tvojo logiko. Moja babi ni skoraj izkrvavela pri porodu in ni bilo zdravnika ob njej, zato sem prepričana, da lažeš glede svoje babice, to o krvavitvi in zdravniku. Ja, ker če je bilo pri moji tako, potem je bilo pri vseh in pika. Hmmmm…… Jaz poznam drugačne primere kot ti. Kaj pa zdaj? Odgovora pa seveda ne bom dobila. Vsekakor pa svaka čast tvoji babici za rekordno dolgo življenje. Skoraj 200 let če sem prav izračunala.

Demenc je kar nekaj in so ozdravljive. Samo ena ni Alzheimer. In za to še ni zdravila.

Moja babi, rojena pred 1800, ni jemala v bistvu ničesar. Ob rojstvu je bil zdravnik pri njej.
Nekaj ji je že dal, da ni izkrvavela. Drugače skoraj zihr ni jemala ničesar.
Ostale ženske enako ne. V mladosti, za kasneje ne vem. Umrla 73. V starosti 86.
Brez demence.
V tistih časih demence ni bilo.
Šele kasneje, tam okr. 65 naprej.
Pa še ta izjemno redka.
Moj odgovor te ne bo razveselil, za laži mi pa ni.
Se boš morala sprijazniti z resnico, da te bolezni do pred 40leti skorajda nismo poznali, sedaj pa je le redkokdo brez. In vedno mlajši postajajo dementni bolniki, med katerimi ni izobrazbenih razlik. Lepo popoldne.
[/quote]
Tudi ce si se zatipkala in je bila tvoja babica rojena okrog 1900 (in ne 1800), je bila tvoja mama rojena med 1920 in 1930, ti pa med 1940 in 1960, nekaj let gor ali dol. In si bila cepljena po programu, vkljucno s crnimi kozami. In si gotovo kdaj pojedla kaj paracetamola pod takim ali drugacnim trznim imenom.
Danes si stara med 60 in 80, pa cisto v redu tapkas po spletu in verjetno se sama umijes in poceses in se spomnis, da je treba jesti.
Tvoji otroci, milenijci, so ravno tako cepljeni. Zdaj pa tej generaciji otrok razlagas, naj svojih ne cepijo in ne vodijo k zdravniku? Resno? Si upas pustiti svoje vnuke, ce jih ze imas, brez zbijanja vrocine ob vrocinskih krcih? Si svetovala svojim otrokom, naj tvojih (sedanjih ali bodocih) vnukov ne cepijo? Si sploh povedala svojim otrokom, da so vsestransko okvarjeni, ker si jih dala cepiti? Da si ti vsestransko okvarjena, ceprav si ocitno v dobri kondiciji?


Tudi ce si se zatipkala in je bila tvoja babica rojena okrog 1900 (in ne 1800), je bila tvoja mama rojena med 1920 in 1930, ti pa med 1940 in 1960, nekaj let gor ali dol. In si bila cepljena po programu, vkljucno s crnimi kozami. In si gotovo kdaj pojedla kaj paracetamola pod takim ali drugacnim trznim imenom.
Danes si stara med 60 in 80, pa cisto v redu tapkas po spletu in verjetno se sama umijes in poceses in se spomnis, da je treba jesti.
Tvoji otroci, milenijci, so ravno tako cepljeni. Zdaj pa tej generaciji otrok razlagas, naj svojih ne cepijo in ne vodijo k zdravniku? Resno? Si upas pustiti svoje vnuke, ce jih ze imas, brez zbijanja vrocine ob vrocinskih krcih? Si svetovala svojim otrokom, naj tvojih (sedanjih ali bodocih) vnukov ne cepijo? Si sploh povedala svojim otrokom, da so vsestransko okvarjeni, ker si jih dala cepiti? Da si ti vsestransko okvarjena, ceprav si ocitno v dobri kondiciji?
[/quote]

Letnice ti gredo.
Kar se ostalega tiče, kako smo se cepili, tudi.
Razlagam, kako paracetamol povzroča alzheimerjevo demenco. Ter, med drugim, koliko škode nam je bilo v resnici vsem povzročeno s cepivi.
Ga ni korenjaka, ki to lahko zanika, ker strokovnjaki sami vedo, koliko škode so cepiva že povzročila še pred rojstvom moje matere.
Kakšno štalo danes imamo, vidimo vsi.
Kakšna šele bo, si ne upam misliti.
Verjemi, da enako mislijo in čutijo večina ljudi.
S čim pa zbijaš vročuno otrokom? Aja, s paracetamolom v riti!
Dej, dej, nehajva, ok.

Mene samo zanima, če boš res tako štorasta, ko se boš znašla v situaciji, ko boš motala delovati tudi po zdravi logiki.

Letnice ti gredo.
Kar se ostalega tiče, kako smo se cepili, tudi.
Razlagam, kako paracetamol povzroča alzheimerjevo demenco. Ter, med drugim, koliko škode nam je bilo v resnici vsem povzročeno s cepivi.
Ga ni korenjaka, ki to lahko zanika, ker strokovnjaki sami vedo, koliko škode so cepiva že povzročila še pred rojstvom moje matere.
Kakšno štalo danes imamo, vidimo vsi.
Kakšna šele bo, si ne upam misliti.
Verjemi, da enako mislijo in čutijo večina ljudi.
S čim pa zbijaš vročuno otrokom? Aja, s paracetamolom v riti!
Dej, dej, nehajva, ok.

Mene samo zanima, če boš res tako štorasta, ko se boš znašla v situaciji, ko boš motala delovati tudi po zdravi logiki.
[/quote]
Sprasujem te cisto resno, ali se ti kaj pozna paracetamol, ali pa tvojim otrokom.

Seveda ni bonbon. Nobeno zdravilo ni bonbon in jih ne mores kar deliti okrog in jesti malo sem, malo tja, tudi ce so brez recepta. Ampak med zlorabo zdravil (s strani uporabnikov, ne s strani farmacevtov) in med totalno paniko na drugi strani, je siroko podrocje normalne uporabe, kjer se gleda, da je za posameznika korist vecja od skode. Na sreco se tudi vecina ljudi nahaja v tej normalni sredini, samo pac skrajnezi ste (v vseh situacijah) bolj glasni in zato dajete vtis, kot da vas je vec.


Sprasujem te cisto resno, ali se ti kaj pozna paracetamol, ali pa tvojim otrokom.

Seveda ni bonbon. Nobeno zdravilo ni bonbon in jih ne mores kar deliti okrog in jesti malo sem, malo tja, tudi ce so brez recepta. Ampak med zlorabo zdravil (s strani uporabnikov, ne s strani farmacevtov) in med totalno paniko na drugi strani, je siroko podrocje normalne uporabe, kjer se gleda, da je za posameznika korist vecja od skode. Na sreco se tudi vecina ljudi nahaja v tej normalni sredini, samo pac skrajnezi ste (v vseh situacijah) bolj glasni in zato dajete vtis, kot da vas je vec.
[/quote]

Ja, se mi. Posledice stoje prebolenih vnetij, na nolnem šihtu, ob paracetamolu, ki ga je predpisal zdravnik, namesto poslal v bolniško itn.
Tega smo ženske pojedle na tone, nekritično in naivno, menda je jasno.
Danes posledice tega? Revma, artritis itd.
Upam, da ostane na tem.

Ja, se mi. Posledice stoje prebolenih vnetij, na nolnem šihtu, ob paracetamolu, ki ga je predpisal zdravnik, namesto poslal v bolniško itn.
Tega smo ženske pojedle na tone, nekritično in naivno, menda je jasno.
Danes posledice tega? Revma, artritis itd.
Upam, da ostane na tem.
[/quote]

Pa imaš dokazano, da je kriv paracetamol?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=325&v=SHdzBnblack&fbclid=IwAR2i0lzj8tc_nDxS450m9gQ7iZJcGHncU7XohRP4k2_YnKX9J6Vj4PqMoCE

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Hm. 2018 je bilo rojenih skoraj 4 milijone otrok. Po 3 cepljenja na vsakega je dobrih 11 milijonov. Vseh zabelezenih stranskih ucinkov nekaj manj kot 60 tisoc je 0,5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Torej, pri vsakem dvestotem se pojavi kaki stranski ucinek, od katerih pa niti slucajno niso vsi smrtni in tudi trajni ne.
Na drugi strani pa je (po na hitro poguglanih podatkih, za katere ne bi dala roke v ogenj) samo pri ospicah smrtnost enako visoka, kot je odstotek vseh (tudi blagih) stranskih ucinkov vseh cepljenj.
Pri oslovskem kaslju celo 1,3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (trikrat toliko, kot vseh, tudi blagih, stranskih ucinkov vseh cepljenj). In najbolj na udaru so otroci, mlajsi od 3 mesecev, ki niti se niso mogli biti cepljeni.
Torej, ti (ali pa tvoj osnovnosolec) bos malo fejst kasljal, ampak nic hudega. Bo pa zaradi tega nekomu umrl 2-mesecni otrok. Ce lahko zivis s tem zavedanjem…


Hm. 2018 je bilo rojenih skoraj 4 milijone otrok. Po 3 cepljenja na vsakega je dobrih 11 milijonov. Vseh zabelezenih stranskih ucinkov nekaj manj kot 60 tisoc je 0,5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Torej, pri vsakem dvestotem se pojavi kaki stranski ucinek, od katerih pa niti slucajno niso vsi smrtni in tudi trajni ne.
Na drugi strani pa je (po na hitro poguglanih podatkih, za katere ne bi dala roke v ogenj) samo pri ospicah smrtnost enako visoka, kot je odstotek vseh (tudi blagih) stranskih ucinkov vseh cepljenj.
Pri oslovskem kaslju celo 1,3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (trikrat toliko, kot vseh, tudi blagih, stranskih ucinkov vseh cepljenj). In najbolj na udaru so otroci, mlajsi od 3 mesecev, ki niti se niso mogli biti cepljeni.
Torej, ti (ali pa tvoj osnovnosolec) bos malo fejst kasljal, ampak nic hudega. Bo pa zaradi tega nekomu umrl 2-mesecni otrok. Ce lahko zivis s tem zavedanjem…
[/quote]

Preveč nas je.

Preveč nas je.
[/quote]

Dajte nooooo že enkrat s to lajno, da nas je preveč. Malo se pozanimajte kje in koga je preveč. Ne množi se razviti svet, ampak nerazviti. Mi pa jim vedno bolj pomagamo, še uvažamo jih v svoje okolje. Kruto rečeno, ampak ravno to, da se jim tako pomaga, nas bo uničilo. Če bi pustili, da razmere pri njih naredijo svoje, pa nas ne bi bilo preveč. Vem, zelo grdo, a tako je.

New Report

Close