Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zakaj coigani lahko fukajo 10 pa 12 ltnice , slovenci pa ne

zakaj coigani lahko fukajo 10 pa 12 ltnice , slovenci pa ne

a je za njih kak drugačni zakon, bi želel pravno obrazložitev. ker če bi jaz to naredil bi bil taglavni pedofil v državi. mi ni do tega ker nisem pedofil, dišijo mi pa razvite primerne starosti

stari kaj boš z 12 letnico… otrok jebote. glupa. dobesedno. vidiš… ko boš gledal na partnerja kot na nekoga s katerim lahko kaj narediš, počneš, se maš fajn, se česa lotiš… boš mel tudi drugačen odnos do sexa.

rečejo da je to njihova tradicija.

vidiš še cigani majo tradicijo.. vi…

ee-eee

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 29.07.2022 ob 15:06

rečejo da je to njihova tradicija.

vidiš še cigani majo tradicijo.. vi…

ee-eee

Pravi Ciganka sinu; sine, pa ti boljše po*ivaš od ata. Sin odgovori: vem, tudi sestra mi to pravi 😂.

 

a to si jim fouš al kaj? Kriza…

Če jih nisi, ko si bil njihove starosti, jih tudi zdaj ni treba! Če boš kateri 18-letnici in over všeč, jo pa lahko. Mlajši še odraščajo in mir se jim da.

Lahko? V Sloveniji pač NE!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3484, 29.07.2022 ob 15:02

a je za njih kak drugačni zakon, bi želel pravno obrazložitev. ker če bi jaz to naredil bi bil taglavni pedofil v državi. mi ni do tega ker nisem pedofil, dišijo mi pa razvite primerne starosti

A bi ti svojo hčerko, pri 12ih morda?  Mrš…..

Pred leti je bilo to vprašanje javno zastavljeno in resnično se je en državni funkcionar izgovarjal na njihovo tradicijo. Ciganska tradicija je torej nad državnimi pravnimi akti. Ampak samo njihova tradicija je nedotakljiva, slovenček svoje tradicije nima kaj furat.

letnica

omg se razvito ni

pwdofili

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 29.07.2022 ob 15:10

a to si jim fouš al kaj? Kriza…

bruh…..

Škoda  da nisi danes popoldan prišel med nas, ko smo za piknik spucali 850 kil rib. Zagotovo bi se od tolikih nožev našel vsaj eden, ki bi “pomotoma” poskrbel zate.

Nefukači so imeli ribolov 😁😁😁😁

kva je debil viharni jezdec. 850 kil ti rib nisi videl nikol še, saj ne ločiš kile od tone, zato te je baba pustila k si zblojen bedak.a ste si ga pol skupinsko drkali al porivali v riti , bab tko nimate

Piše 12letna cigančica svetovalki o spolnosti in se potoži, da še vedno nima dojenčka. Je možno, da je moj brat peder?

Odgovor na objavo uporabnika
pfej pfuj te bodi, 29.07.2022 ob 21:03

bruh…..

kwa bruh? A ti podpiraš pedofile, al kwa je stabo?

Cigani lahko marsikaj.

Gradijo na tuji zemlji brez gradbenega dovoljenja s tujim gradbenim materialom, tankajo in odpeljejo brez plačila, po možnosti s tujimi tablicami, tudi streljajo se lahko, ne rabijo nobenih dovoljenj in orožnih listov …

Odgovor na objavo uporabnika
ander, 29.07.2022 ob 15:09

Pravi Ciganka sinu; sine, pa ti boljše po*ivaš od ata. Sin odgovori: vem, tudi sestra mi to pravi 😂.

 

In tebi smesno?

Vprašajo cigana; če je kdaj seksal z medicinsko sestro? Pravi; z medicinsko nisem z sestro pa sem 😂🍌.

Groza, tema upam, da je kak kriminalist tu gor. In veste kaj je sreča? Da se avtorja posta da najti in mu vdreti v računalnik, če je slučajno pedofil. Groza. Upam, da ga bodo pregledali pošteno. Vsak tvoj klik in vsaka tvoja beseda se da najti. Puščaš sledi že takoj, ko prižgeš com.

O pedofiliji lahko kvečjemu govorimo nekje do 10. leta starosti. Sicer pa je menstruacija že od nekdaj biološki znak, da ena punca postane ženska in torej…

Pravo pa v Sloveniji postavlja mejo pri 15. letih, razen za fukače približno njene starosti, pa še kakšnih 5 let gor se tolerira po sodni praksi. Torej 14letnico zakonito poseksa še 19letnik, 12letnico 17letnik in 10letnico 15letnik.

V Španiji na primer pa imajo uzakonjeno zmožnost zavestnega pristanka na seks že od 12. leta naprej, ne glede na starost ljubimca. Vse je relativno.

Pri muslimanih pa častijo preroka Mohameda, ki je poročil Aišo, ko ji je bilo 6 let in jo je poseksal (konzumiral zakon), ki ji je bilo 9. In če si upaš kje v arabskem svetu o pravilnosti tega kaj dvomiti, te bodo obsodili za blasfemijo in te usmrtili.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Sharewood, 30.07.2022 ob 15:53

O pedofiliji lahko kvečjemu govorimo nekje do 10. leta starosti. Sicer pa je menstruacija že od nekdaj biološki znak, da ena punca postane ženska in torej…

Pravo pa v Sloveniji postavlja mejo pri 15. letih, razen za fukače približno njene starosti, pa še kakšnih 5 let gor se tolerira po sodni praksi. Torej 14letnico zakonito poseksa še 19letnik, 12letnico 17letnik in 10letnico 15letnik.

V Španiji na primer pa imajo uzakonjeno zmožnost zavestnega pristanka na seks že od 12. leta naprej, ne glede na starost ljubimca. Vse je relativno.

Pri muslimanih pa častijo preroka Mohameda, ki je poročil Aišo, ko ji je bilo 6 let in jo je poseksal (konzumiral zakon), ki ji je bilo 9. In če si upaš kje v arabskem svetu o pravilnosti tega kaj dvomiti, te bodo obsodili za blasfemijo in te usmrtili.

 

Edino tu dam Poljakim prav, ko takele, kot je tale avtor lepo kemično kastrirajo. Tle ni milosti, ne izgovorov.

Pa kaj sem pa naredil? Jaz sem zgolj široko razgledani intelektualec, ki sem razširil tvoj ozek horizont znanja o tej tematiki iz pravnega, sociološkega, antropološkega, religioznega in biološkega stališča.

Koliko časa je Ciganka nedolžna?

Dokler je močnejša od mlajšega brata, hitrejša od starejšega in je oče v zaporu…

Tudi Slovenci bi lahko začeli važe ružice prej zalivati. drugač boste zaradi političke korektnosti izumrli pa čeprav vam pomagamo po najboljih močeh.

New Report

Close