Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj covid ukrepi??? Zakaj ne ukrepi za zemljo

Zakaj covid ukrepi??? Zakaj ne ukrepi za zemljo

Ravno prečitan člqnek o extremnih temparaturah, ki vsako leto pobijejo 5 miljonov ljudi, to je več kot covid.

 

Zakaj vsako leto ne “ustavino sveta” za 7 dni in zemlji privoščimo počitek? Za covid pa zapiramo po več mesecev?

Ne zanima me ali covid je ali ni, sprašujem se zakaj vsaJ delček takega počitka ne privoščimo našamu planteu?

 

 

Greta je na dopustu 😀

Obrni se na te umsko prizadete neandertalce:

Levica
Prešernova cesta 3
1000 Ljubljana

Pa saj smo ustavljali vse živo zaradi covida. Zakaj to ne vpliva na temperature? Cel maj sem nosila puloverje, še v začetku junija, zdaj je pa katastrofa, ker so poletne temperature sredi poletja?

ni zaslužka. S to lažjo o virusu, pa je. Simpl.

Odgovor na objavo uporabnika
Monovina, 08.07.2021 ob 12:31

Ravno prečitan člqnek o extremnih temparaturah, ki vsako leto pobijejo 5 miljonov ljudi, to je več kot covid.

 

Zakaj vsako leto ne “ustavino sveta” za 7 dni in zemlji privoščimo počitek? Za covid pa zapiramo po več mesecev?

Ne zanima me ali covid je ali ni, sprašujem se zakaj vsaJ delček takega počitka ne privoščimo našamu planteu?

 

 

Saj se boste s ponavljajočimi ukrepi odvadili, da ne morete vse prelazit in uničit. Kako daleč ste zblazneli ničvredna golazen, bo potrebnih kar precej let čedalje močnejšega zategovanja, se ne da čez noč in 7 dni ne bi pomenilo nič.  In covid je kar priročen za to postopno zategovanje in prizemljitev ničvredne drhali .

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 08.07.2021 ob 12:54

Pa saj smo ustavljali vse živo zaradi covida. Zakaj to ne vpliva na temperature? Cel maj sem nosila puloverje, še v začetku junija, zdaj je pa katastrofa, ker so poletne temperature sredi poletja?

no saj je vplivalo na temperature in 5 metrov snega v gorah, ki se je šele sedaj stopil. Drugače pa ukrepi omejevanja pač niso popularni. Kolikor že imajo vsi poln gobec ekologije, se vse neha, ko bi se morali sami čemu odpovedati.

Zblaznelo ljudsko golazen bo treba naučiti pasove zategovati, kot pravi naš dežurni napovedovalec usode. Dobro. Kaj pa učitelji? Mislim, svetovne elite milijarderske, ki upravljajo s svetom in nam bodo pasove zategovale? A zblaznele elite bodo tudi sebe zategovale? Konec koncev so zblaznele trende neumne raje elite hujskale, ker so imele profit od tega. Kako se bo to zdaj uredilo? Bodo elite zdaj prek youtube influencerjev propagirale kult siromaštva, kateremu bodo za vzgled, ker se bodo odrekle zblaznelemu blišču, bogastvu in pretvarjanju?

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 08.07.2021 ob 13:47

Zblaznelo ljudsko golazen bo treba naučiti pasove zategovati, kot pravi naš dežurni napovedovalec usode. Dobro. Kaj pa učitelji? Mislim, svetovne elite milijarderske, ki upravljajo s svetom in nam bodo pasove zategovale? A zblaznele elite bodo tudi sebe zategovale? Konec koncev so zblaznele trende neumne raje elite hujskale, ker so imele profit od tega. Kako se bo to zdaj uredilo? Bodo elite zdaj prek youtube influencerjev propagirale kult siromaštva, kateremu bodo za vzgled, ker se bodo odrekle zblaznelemu blišču, bogastvu in pretvarjanju?

Svetovne elite ti nič ne zategujejo, ti še pridejo na vrsto, ko bo vojna in se marsikaj premeša. Ne gre pa za nobeno napovedovanje, dve leti so že ukrepi za omejevanje drhali, to je dejstvo, nisi opazilo? In le največje tele je verjelo, da jih jeseni ne bo več.

Kdo pa potem zateguje poblaznelo rajo, če ne elite? Katera nadnaravna sila? Prej so nam stalno srali, da je potrebna gospodarska rast in rast in rast (te rasti pa ni brez poblaznelega potrošništva), zdaj bi se pa samo še zapirali za vsako neumnost, pa ni več rast pomembna, pa BDP, zadolževanje ni več taka usodna stvar, kot je bila prej, samo še ostani doma in uživaj v karanteni. Saj meni osebno je vseeno, sem stara koza, ki se je nablaznela po raznih potovanjih vsepovsod, zdaj se mi pa več ne da, ker me vročina moti, vse me moti, ampak ne gre tukaj zame. Tukaj je omladine, ki hočejo blaznet okoli, pa se jim tega ne omogoči. Nikoli ni dobro mladih hormonov držati preveč na tesno.

ali zakaj ne ustavijo vojn in lakote na Madagaskarju in v Afriki.

Zato ker je sodobna družba zlagana.

Kaj misliš koliko odvrženih mask, rokavic, je šlo v morje, v naravo?

Ampak eko se zelo dobro trži. Recimo covid pass se imenuje v Italiji green pass, pri nas zeleno digitalno potrdilo. Človek bi misli, da je to članska izkaznica za zagrižene okoljevarstvenike.

Ni jasno zakaj green?! Razen iz marketinških razlogov:  vse kar je povezano z eko/green je všečno in lažje gre skozi.

V bistvu je to Covid prepustnica.

 

New Report

Close