Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj hodite v solarij?

Zakaj hodite v solarij?


Si ti tista,ki je imela nad cigaretarji popadke? Stil je isti :))).

Tok o bolnikih primitivka. Najprej si usta umij in mozgane potem pa furaj naprej sterilno zivljenje.
[/quote]

Primitivec si ti ne projeciraj tvojih problemov name, to ti jih ne bo resilo. Enako velja za post spodaj…
To, da trdis, da ce ne grem v solsrij furam sterilno zivljenje, to dokazuje, da imam prav in da imas resne probleme v tvoji glavi… tule imas pa link o tem kaj pomeni ze en sam obisk solarija… ja, en sam… pise na linku in to so znanstveniki dokazali… pojdi zdaj njim govoriti kako so bolni, paranoicni, da jih vodijo strahovi in da so primitivci, ki ne znajo uzivati zivljenja in podobne neumne floskule
https://www.google.si/amp/s/zurnal24.si/amp/magazin/solarij-spodbuja-nastanek-koznega-raka-23604

To pa že ni res!!!! Bolj bele od mene ni. Samo jaz potem ne postanem vinsko rdeča, ampak ostanem smrtno bleda.
[/quote]

Ha ha:) ga ni čez zdravo bledico;)

Primitivec si ti ne projeciraj tvojih problemov name, to ti jih ne bo resilo. Enako velja za post spodaj…
To, da trdis, da ce ne grem v solsrij furam sterilno zivljenje, to dokazuje, da imam prav in da imas resne probleme v tvoji glavi… tule imas pa link o tem kaj pomeni ze en sam obisk solarija… ja, en sam… pise na linku in to so znanstveniki dokazali… pojdi zdaj njim govoriti kako so bolni, paranoicni, da jih vodijo strahovi in da so primitivci, ki ne znajo uzivati zivljenja in podobne neumne floskule
https://www.google.si/amp/s/zurnal24.si/amp/magazin/solarij-spodbuja-nastanek-koznega-raka-23604
[/quote]

Če prebereš in verjameš vse kar so “znanstveniki” dokazali (mimogede znanost je razvijajoča se veda..kar danes velja jutri z novo komponentno morda že ne več) je najbolje, da se skriješ v mišjo luknjo. Če pa že greš ven pa obvezno z masko na nosu ops obrazu :))).

Ne vem, če nisem jaz bolj bela.

Priznam, da zavidam prijateljici, ki gre čez vikend na morje in je noro lepo rjava. Jaz sem na morju vsaj en mesec in ko pridem domov, me vedno vprašajo, kdaj pa grem kaj na morje.

Primitivec si ti ne projeciraj tvojih problemov name, to ti jih ne bo resilo. Enako velja za post spodaj…
To, da trdis, da ce ne grem v solsrij furam sterilno zivljenje, to dokazuje, da imam prav in da imas resne probleme v tvoji glavi… tule imas pa link o tem kaj pomeni ze en sam obisk solarija… ja, en sam… pise na linku in to so znanstveniki dokazali… pojdi zdaj njim govoriti kako so bolni, paranoicni, da jih vodijo strahovi in da so primitivci, ki ne znajo uzivati zivljenja in podobne neumne floskule
https://www.google.si/amp/s/zurnal24.si/amp/magazin/solarij-spodbuja-nastanek-koznega-raka-23604
[/quote]

Draga moja, ampak po izražanju sodeč, si pirmitivka ti. Ko preberem tvoj način pisanja, se zgrozim. Pa ti zgornji pisec sploh ni želel nič slabega, pa si totalno padla vn. Oprosti, ampak po tvojih odogovrih deluješ totalno frustrirana in zatežena. Zato tudi jaz mislim, da začni malo uživati življenje..na koncu te lahko zbije avto. Sprosti se,veliko bolj boš zadoovljna, mogoče celo koga spoznala, dobila prijatelje itd…srečno

Ne vem, če nisem jaz bolj bela.

Priznam, da zavidam prijateljici, ki gre čez vikend na morje in je noro lepo rjava. Jaz sem na morju vsaj en mesec in ko pridem domov, me vedno vprašajo, kdaj pa grem kaj na morje.
[/quote]

po moje vaju premagam (kjer se prepirata dva, tretji zmaga:)

Ti si bolnik v glavo. Rabis pomoc. S tem, da svojo mentalno bolezen zelis projecirati na druge s panicnim prepricevanjem drugih da so paranoicni, to ne bo resilo tvojih problemov. Poskrbi zase. Pa malo ti naj dohtar poleg tovrstne pomoci se o zdravem nacinu zivljenja pove. Al bos njega tud prepriceval potem, da ima paranojo in strahove…sicer Pa ulij se ga in umri od ciroze jetr, ce ti je to tolk fino in mislis, da je vse to samo izmišljotina sttahovi… daj ulivaj se ga dnevno, dokler te ne pokopljejo, ce ti je to tak fino. Sam mene pust s tvojim nadlegovanjem na miru. Kot sm ti ze napisala delaj s svojim telesom kar ces, jaz bom pa s svojim tako kot jaz hocem, pri tem ti nimas prava glasanja kapis. Pa ce je zate to paranoja pac men dol visi kaj si ti o tem mislis.
[/quote]

Ta baba je čist histerična. Kdo to gleda in prenaša? Je to una k jo mal nalufta dec? Se ne čudm, če tko v vsazga skače.

Ne vem, če nisem jaz bolj bela.

Priznam, da zavidam prijateljici, ki gre čez vikend na morje in je noro lepo rjava. Jaz sem na morju vsaj en mesec in ko pridem domov, me vedno vprašajo, kdaj pa grem kaj na morje.
[/quote]

Dobra! Imam sodelavko, ki tako kot tvoja prijateljica, dobi barvo čez vikend, npr je zunaj z otrokom.

Jaz dobim pege in rdečico.


[/quote]

Veš kako pravijo: vsako tele ima svoje vesele:)

Dobra! Imam sodelavko, ki tako kot tvoja prijateljica, dobi barvo čez vikend, npr je zunaj z otrokom.

Jaz dobim pege in rdečico.
[/quote]

Jaz enako.

Se tolažim, da smo mi ta pravi belci. Oni so pa že mešanci z bizantinsko krvjo :-).

New Report

Close