Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je hrana iz eurospina za bruhat?

zakaj je hrana iz eurospina za bruhat?

pa kupte palčke za ušesa pucat v eurospinu, sploh ne morš povrtat, ker se kar pigajo
mi ni ostalo druzga, kot da še ene kupm – slovensko robo

ja, eurospin, pa ja de…

Ne vem zakaj ne bi smel vsak napisati svojega mnenja? Vsak se pač znajde po svoje in vsak kupuje po svoje, glede na finance in prepričanje.

To če je moški še ne pomeni, da se ne sme vtikati v gospodinjske teme. Mar ni prav, da tudi moški nakupujejo, da kuhajo itd.?

Ima pač svoje prepričanje tako kot vsi ostali. Verjetno ima celo prav, tisto kar je res poceni mislim, da je kvaliteta že vprašljiva, tako kot tisto kar je drago ne daje zagotovila, da je kvalitetno.

Najbolje je izbirati blagovne znamke, ki jih že poznamo in so uveljavljene po svoji kakosvosti. Pa ne pomeni to, da so domače blagovne znamke nakvalitetnejše. Kvalitetne izdelke ima tudi Hofer in Lidel… Ni pa v vsaki trgovini vse o.k.. Tudi Mercator ima veliko sranja.

Žal pa je vse več ljudi, ki morajo gledati res zgolj na ceno, da sploh preživijo. In takim nikar ne pridigajmo, da je Eurospin navadno sranje. Tudi, če je si več ne morejo privoščiti.

In tisti, ki si lahko pač kupujmo po svojem prepričanju in takšna tema nikako ne bi smela biti razlog za napadanje. Bolj bi prišel prav kakšen nasvet, kateri izdelki v kakšni trgovini res niso užitni.

Sama sem npr. preiskusila sparove izdelke Sbudget (se opravičujem, če nisem napisala pravilno) in z večino njih nikakor nisem bila zadovoljna.
Vseeno pa sem v sparu našla veliko izdelkov, ki jih z veseljem kupujem.

https://www.facebook.com/actio.si

Cel fajt okol hrane. Zabavno za brat! Pa spet vse potrebne mone v luft.

Meni je v Eurospin fantastičen sladoled, pa še poceni, papir wc itd., sir… Prebrat moraš kot povsod, ene stvari so boljše kot drugo pa še veliko cenejše.

darja2 ! Mislim , da ne gre za to , da je moški in ne sme imeti svojega mnenja ! Kolikor sem razumela gre za to , da se vtakne v popolnoma vse in ne debatira kot recimo ti , ampak trdi ! Poglej njegove odgovore , je tudi meni dvignilo pritisk !

Takšno je njegovo prepričanje in mogoče tudi način komuniciranja. Nikjer v teh postih nisem zasledila, da bi bil žaljiv, dokler ni bil napaden.

Pač raje nakupuje drugje in ne v Eurospinu. To, da meni, da je hrana pometena s tal je njegov problem.

Preprosto, če ti njegovi odgovori niso všeč ga ignoriraj ne spušačaj se na isto ali še nižjo raven.
No mislim na vse ne samo na tebe.

https://www.facebook.com/actio.si

Ne pravim, da mi je hrana iz Eurospina za bruhat, grem pa raje kam drugam po nakupih, kjer mi je večina izdelkov dobrih, da hitreje kupim, kar rabim. Pač kaj, tudi Lidl in Hofer nimata vse ok, daleč od tega. Eurospin ima verjetno tudi kaj dobrega, sem pa preizkusila bore malo njihovih stvari, da bi lahko podala kakšno splošno mnenje.

pašta oz. makaroni, kot jih imenujete severno od Postojne je iz eurospina najboljša.
pa tuna, pa pravi parmezan, pa njihova sveža pašta ( ki se je drugje itak ne da kupit, razen kakšnih tortelinov in ravijolov ), pa mozzarela. še bi se dalo kaj najt. ne vem pa kakšna je založenost z izdelki pri nas. ko hočem nekaj njihovega, grem pač v njihovo botego v Italiji.

sicer pa kupijem marsikje, edino v merkatorju redkokdaj. njihova marža je enostavno previsoka.

Joj Gunnar,da ti ni kvaliteten in sterilen “futr” udaril v prazno…ker si tako vulgaren!

Saj je bil še nežen, lahko bi namesto “pizda zmatrana” rekel “pizda gnojna” ipd.

Saj ni slaba ta hrana!

Paradajze imajo dobre, pa paprike in sladoled. Verjetno se najde še kaj drugega, pa se zdajle ne spomnim.

Ja, če Ljubljanske mlekarne zapakirajo v svojo pakungo, pol je to slovenski proizvod, seveda full kvaliteten. Ko pakirajo v manj lepo pakungo od Mercatorja, postane isti proizvod največji poden.
Ko se sprehajate med fancy policami in imate tudi zato nabito maržo, kupujete kvalitetno hrano. Če greste (bognedaj) v cenejšo trgovino, kjer so stvari na paletah in tudi zato cenejše, kupujete shit.
Dajte malo glave uporabljat. Menda jih nimate samo za frizerja ali?

enkrat sem šla v nakup v Eurospin
3/4 stvari je bilo manj ali neužitnih… edino jogurti so bili fenomenalni. pakirani v stekleno embalažo.
ampak čez pol leta tistih jogurtov tam ni bilo več…

no , kako smo si različni…od vsega kar sem nakupila , mi edino jogurti niso bili všeč , tudi ta v steklenici ne !
kupujem pa:
suhe jurčke
koruza
fižol v konzervi
tuna
parmezan
najboljši so njihovi njoki (pečjakovi so kisli in meni zanič )
škampe
kozice
vse za pomivalni stroj

ostalo mi pa ni všeč 🙂

Men je super:

100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ananasov in pomarančni sok
sveži rezanci, mmm…
napolitanke
rogljički z marmelado brez dodanega sladkorja
kakšna čokolada včasih
kupujemo tud mleko pa pašto, včasih pivo

jogurte imam pa raje tiste iz Hoferja,enako tud WC papir in sladolede.

no, samo to sem želela reči…da ne gre kar tako označiti robo za sranje. nekaj sranja je povsod, je pa vprašanje, če ga znamo selekcionirati…

makaroni so še vedno najboljši iz spina. ni ga čez italjanske makarone. pa očitno nisem edina tega mnenja;-)

lep večer

Za eurospin pa sploh prvič berem….

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

V eurospinu kupim edino pesek za mačji wc,to pa je tudi vse.

To so bolne fore fenski monovk. Ko Eurospina še ni bilo pri nas, jih je pa tričetrt hodilo čez mejo nabavljat v Eurospin. Enako je s Hoferjem in Lidlom.

To imaš res…..še dobr,da nisem fensi. 😉

To olje je ravno tako zanič je pa res imelo najboljšo oceno med zanič olji. Toliko o teh testih.
Če primerjaš zanič stvarmi med seboj res nekdo zmaga ampak o kvaliteti kljub temu ni ne duha ne sluha.

ljubica, tudi kao najboljša hladnostisnjena olja direkt iz olnarn po 30 evrou so dosegala slabšo kakovost. najboljše je bilo pa olj za 46 evrou. ne govori kar nekaj na pamet in v tri krasne tok da nekaj krevsaš, če ne veš za kak test gre.

Ja glede na način komunikacije se strinjam, da je olje iz Tuša več kot odlično zate.

ps.poznam test, vem katera olja so bila testirana in za razliko od tebe(očitno) poznam tudi kvalitetna oljčna olja.

res? poznaš test? zakaj pa potem izjavljaš šlampaste neumnosti, da so bili v test zajeta sama zanič olja? zate, ki si tako prepotentna, je tisto za 30evrov boljše, pa čeprav testi kakovosti kažejo, da je malo nad mejo dovoljenega intervala…samo, da je veliko denarja, a ne.

ha ha kok ste smešni.evrospinu je hrana za nič in fuj v drugih pa super.malo morgen.Sem enkrat kupila v tušu pakiran jezik pisalo je prve kategorije,prinesli domov in odnesli nazaj.zakaj ker so črvi lezli ven.in to je super hrana.fuj

mislim da se vsi samo nekaj preseravate in mislite da merkator,tuš ali pa špar boljšo hrano kot evrospin.NAPAKA.tudi že v teh trgovini sem dobila tako hrano da bruhaš.kako je možno da sem v šparu kupila 12 kg moke nove prinesena iz kladišča in ko sem jo doma odprla so bili notri moli.vse smo nesli nazaj in vzeli novo.
merkatorju je mož dobil pretečeni pir kako je to možno mi še sedaj ni jasno.
ne bodite presrani.

New Report

Close