Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj je nujno, da se zavrne predlagani družinski zakonik?!

Zakaj je nujno, da se zavrne predlagani družinski zakonik?!

Uf, pozabila sem, da bi bilo verjetno verodostojno samo, če ne bi pisalo v Reporterju.
Hja, kaj češ, soseda ima naročen ta tednik in ga bere, mal pa še sosedom pokaže. Tako smo ga tudi mi prelistali. Ga. Vilčnik je pač dala intervju njim, ker ga verjetno kako Delo ali Dnevnik ne bi objavili, ker njeno razmišljanje ne gre v njihov koncept. Sori, če te moti drugačno razmišljanje od tvojega, ampak zato še ne rabiš žaliti drugih.

Btw. očitno si ena tistih, ki smatrajo, da je edino njihov domet dovolj velik, vsi ostali pa so buteljni. Pazi, da se ti ne zgodi, da boš nazadnje ti največji butelj med buteljni!

no pa men povej tvoje drugačno razmišljanje, znam poslušat!!!!:)))))))))))))

če pa misliš na to kar si napisala v zgornjem postu, hja ja to o policajih, pa itak velja že danes, otrok namreč že danes lahko prijavi nasilje v družini in se brez tvoje vednosti pogovarja z policisti in drugimi strokovnimi sodelavci!!! Hmmmm…………ja zakaj vas pa to tolk sskrbi???

A se mogoče s tabo pogovarjam? Očitno imaš prisluhe!

Kar se tiče prijave otroka glede nasilja – če to dejansko obstaja, je prav, da se ima otrok kam obrniti. Narobe je samo to, da se staršem PREPOVEDUJE dostop do podatkov, ki jih je njihov otrok podal. Torej zakon določa, da je otrokova izjava popolnoma resnična, tudi če ni, starše pa se apriori postavi v vlogo obtoženca brez pravice ugovora. Vsaka medalja ima dve plati – tako imajo lahko tudi takšne zadeve, saj gre za otroke in včasih tudi njihovo domišljijo, maščevalnost (ker nekaj niso dobili …), sploh ko jim nagaja puberteta.
Sicer se to mene ne tiče več, ker so moji otroci odrasli. Ni mi pa vseeno za njihove otroke in nasploh starše in njihove otroke, ki se bodo s tem šele soočali. To lahko povzroči prave tragedije v družinah, pa če to priznaš ali ne!. A to je po tvoje pa prav?

ja saj veš kako to gre, otroci po defulu špecajo starše!!!!

New Report

Close