Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je to tako? ženske in pedenanje

zakaj je to tako? ženske in pedenanje

Laserska depilacija ti prihrani skrbi in cas ker si vedno podepiliran. Redno grem pa k frizerju in kozmeticarki, ne zaradi moskega ampak zarad sebe,rada imam redno barvane lase in negovan obraz in roke ter noge . Sminkam se za doma ne. Lakiram nohte na rokah samo natur ,na nogah pa barvno.

Tvoja žena se depilira zato, ker se sama bolje počuti popolnoma brez dlak ali zato, ker je tebi unsexy? Za kje ta depilacija velja? Roke? Noge? Podpazduhe? Spolovilo?

Kaj bi rado povedalo?
Ličim se vseskozi in imam lepo kožo. Depiliram se ne, ker nimam kosmatih nog.
Rada se urejam, rada se namakam v kopeli ali vodi in rada dišim. In vse to delam zase.

Tvoja žena se depilira zato, ker se sama bolje počuti popolnoma brez dlak ali zato, ker je tebi unsexy? Za kje ta depilacija velja? Roke? Noge? Podpazduhe? Spolovilo?
[/quote]

Evo… Po pravici, ne vem. Res ne vem. Nikdar je nisem vprašal, ali se depilira zato, ker se ona dobro počuti, ali zato, ker bi rada ugajala meni. Menim sicer tako, da zagotovo oboje. Saj jaz tudi rad ugajam njej… S časoma se pa navadiš in je to del rutine, tako kot dnevno odvajanje ali pa tuširanje. Ja, velja za vse predele kar si navedla.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Mene dlake neznansko motijo in si jih odstranjujem vse celo leto. Glede ostalega pa – urejenost pomeni, da si čist, ne make up in ostalo. Poleg tega sem bila izredno nesamozavestna, ko si nisem namazala make upa, zato ga zdaj večino časa ne nosim.

Jaz sem moški in sem rad urejen. Obožujem če sem všeč nasprotnemu spolu, hkrati pa se delam nedostopnega. To me bolj fascinira, kakor pa da bi bil v zvezi … ne vem zakaj, verjetno imam kakšno duševno motnjo …

New Report

Close