Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je umrl Domen?

Zakaj je umrl Domen?

Pa zakaj , no, naj ze eden razvije teorijo, bi en ali celo vec ljudi nekoga hotela pahniti v reko? Ok, ce je en psiho, pa da to dela. Ampak motiv večih?

skoraj vsi dobro obiskani lokali v mestu so bližje dravi…pa nihče od tam ni odplaval vanjo..

kako je prišel do drave?
štuk je tik ob dravskem mostu, ki je visok, ampak na začetku mosta pa je stolp s stopnicami, ki te pripelje direkt na obrežje drave. ne rabiš lutat po ulicah okoli

zakaj ga niso našli?
ker ga je odneslo preko meljskega jezu v kanal drave. nihče ga ni tam iskal, iskali so ga nad jezom

našli so ga 30 km proč, za tiste, ki ne veste, kje je zlatoličje. prred ptujem

Podpis.

Sploh pa je čudno, da bi Domen vzel sam neke čudne droge, po tem, ko je priletel iz Londona, kjer je uspešno študiral in se očitno uspel izogibati drogam. Ni logike, da bi se ga totalno napil in vzel droge. Zakaj bi to storil? Policija je nesposobna. Zanima me, če bodo sploh še naprej raziskovali, ali se je zanje ta primer (in ostalih treh fantov) zaključil.

starši so prvi, ki so dolžni spregovoriti in ukrepati.

mene pa moti, ker so rekli, da je imel hlače do gležnjev

To je ponavadi znak, da ga je nekdo na silo vrgel v vodo.

starši so prvi, ki so dolžni spregovoriti in ukrepati.[/quote]

Domnova mama se dosti oglaša po medijih. Upam, da bo vztrajala, saj se uradna razlaga po njenih besedah ne ujema s tistim, kar so povedali neuradno.


Tudi jaz se ne morem znebit tega občutka.

Ne pikiram na dotične primere, ampak naključno podobnih okoliščin, indicev je lahko kar nekaj.

Če človek izgine v 3-eh minutah, gre lahko tudi za načrtno zadevo. Sploh med takimi, ki so sami vpleteni posredno ani neposredno v operiranje z mamili. Nadejeni jih kontrolirajo in če se kaj zalomi, poskrbijo verjetno med seboj. Tudi te “knofke” in droge iz kopalnih soli, ki so relativno poceni, nadzira verjetno narko podzemlje.

Oteževalna okoliščina je bilo v teh primerih tudi deževno obdobje, ko se zabriše in porazgubi veliko sledi ( tako vizuelne, kot sledilne naprimer psom ), narasle reke onemogočajo normalno iskanje ( pride do zakasnitev). prvih 48 ur pa je ključnih, da najdejo pogrešanega še živega – po tem času je upanje čedalje manjše.

Sicer pa – pri taki konzumaciji rekreativnih drog po Sloveniji, kot se sedaj razkriva v javnosti mora bit mreža razpečevalcev kar velika, tudi teh tamajhnih ribic, ki oskrbujejo mladino in jim mladina zaupa – se morajo poznat, si zaupat. Saj je bilo zadnjiš v prispevku na TV dobro prikazano, ko so s skrito kamero hoteli kupit: a maš kaj, kje se da kupit – pa je bil odgovor: “Pri tistemu na klopci..
Ljudje dragi, to se tudi v Sloveiji kar lepo dogaja. Povpraševanje po teh rekreativnih drogah je veliko, torej morajo biti prodajalci tudi na vsakem takem skupku mladih, kjer se množica, kjer se dogaja…

In verjet naivno da ta ili oni se pa zagotovo s tem ne ukvarja, dam roko v ogenj, pišete tukaj… Jaz dam roko v ogenj samo zase, s tem povem marsikaj.
Pa še to: odkod nekateri mladini te starosti določeni statusni simboli, za katere je jasno, da si jih niti s pomočjo staršev, ki niso toliko premožni, ne morejo privoščiti, imajo, oblačila in obutev kupujejo kot nekateri žvečilne ( in to kos jeansa ali ene pobrendirane t majčke nad 150 eur navzgor) in častijo runde po 100 eur, ipd ipd, s tem da so dijaki zadnjih letnikov ali študentje prvih letnikov, brez lastnih uradnih prihodkov, preko študentske napotnice naprimer. Se lahko hitro poveže, odkod hiter vir zaslužka. Včasih so bili to neodobreni sterodi anaboliki in gainerji za hitro pridobivanje mišične mase, zdaj so to rekreativna poživila.

Kdo pa ve, kaj in če je/ni konzumiral v Londonu?

Ni logike. Narko dilerji si ne bodo delali slabe reklame s tem, da bodo uporabniki mrtvi ali umirali.
Sploh pa ne takoj in na tako grozovit način.
Sploh pa je bil Klemen iz Ljubljenice potegnjen čist.

Kdo pa ve, kaj in če je/ni konzumiral v Londonu?[/quote]

Ne vemo. Je pa bil uspešen študent v tuji državi in če bi bil zapit pa še narkoman, mu to verjetno ne bi uspevalo.

Neznanje ubija, zato komentiram samo neke komentarje. Po zadnji raziskavi 10 do 15 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} študentov jemlje stimulanse, da lahko uspešno študirajo, da lahko zdržijo vednovečje pritiske. Ravno tako veliko znanih inuspešnih ljudi jemlje droge, ki jih držijo pokonci. Umetni thc ima grozljive učinke, to ni navadna trava.

Kdo pa ve, kaj in če je/ni konzumiral v Londonu?[/quote]

Ne vemo. Je pa bil uspešen študent v tuji državi in če bi bil zapit pa še narkoman, mu to verjetno ne bi uspevalo.[/quote]

Take naivne vas res lahko vse preseneti…

Ne vemo. Je pa bil uspešen študent v tuji državi in če bi bil zapit pa še narkoman, mu to verjetno ne bi uspevalo.[/quote]

Take naivne vas res lahko vse preseneti…[/quote]

Kaj bi me lahko presenetilo? Pač ne verjamem, da se je zapil in zadrogiral in zaradi tega končal v reki, ki sploh ni blizu, kot pravijo. In če bi se to zgodilo mojim otrokom, bi se borila kot mama od Domna, da bi se ugotovila resnica. Pač globoko sočustvujem z njo. Ti pa misliš, da je bil narkoman?

Ne vem kako je zaradi tega padel v vodo. Tisti, ki so to delali so ponavadi kozlali.

to počnejo vsi, samo ne razumem kako to, da je samo ta padel v vodo, ker če bi bilo to res, bi vsako jutro vlekli trupla iz vode

Tudi z motorjem se veliko ljudi vozi, pa ne umrejo vsi na cesti. jao kaka logika…….

Zgodba s tremi fanti je sumljiva, pa rečte kar hočete.
Ena stvar je: če nekdo običajno ne pije veliko – alkohola seveda in se ga potem tako zelo napije, da ima 2 promila alkohola v krvi, pa še zakadi z marihuano, pa kakšno pomirjevalo vzame … res lahko pride do marsičesa. Tukaj bi jaz dodala. Kje je pamet te ženske, ki ga je peljala na žurko in teh prijateljev, s katerimi so kot sem brala pili v Celju??? Kje je pamet teh neznancev ali znancev (mediji govorijo enkrat eno drugič drugo), da če so videli, da je Domen zelo pijan, da mu še ponujajo ali alkohol ali marihuano ali karkoli drugega??? Me ne čudi, da nikjer ne objavijo njihovih podatkov, ker vedo, da so deloma sokrivi pri Domnovi smrti, če so skupaj popivali ali kadili marihuano ali mu dali še kaj drugega. Res je, nihče ga ni v nič silil, ampak neko odgovornost pa vseeno moramo imeti do drugih! Če bi se meni zgodilo, da bi prijateljica ali prijatelj pil pri meni in bi mu jaz dala piti ali pa kaditi, potem pa umrl, verjemite, da bi se počutila krivo.
Vendar je nekdo ali več njih, izkoristilo njegovo stanje, po mojem mnenju. Torej verjamem, da se je Domnu lahko mešalo od alkohola, trave ipd., vseeno pa menim, da ni sam prišel do Drave ali sam skočil v Dravo.

Take naivne vas res lahko vse preseneti…[/quote]

Kaj bi me lahko presenetilo? Pač ne verjamem, da se je zapil in zadrogiral in zaradi tega končal v reki, ki sploh ni blizu, kot pravijo. In če bi se to zgodilo mojim otrokom, bi se borila kot mama od Domna, da bi se ugotovila resnica. Pač globoko sočustvujem z njo. Ti pa misliš, da je bil narkoman?[/quote]

Ne mislim ne, da se je zapil, ne da se je zadrogiral in ne, da je bil narkoman.
Verjamem pa, da je pil in da je konzumiral drogo/e (razliko razumeš?). Kolikokrat, prostovoljno ali ne, to pa je popolnoma drugo vprašanje.

Ne vemo. Je pa bil uspešen študent v tuji državi in če bi bil zapit pa še narkoman, mu to verjetno ne bi uspevalo.[/quote]

Take naivne vas res lahko vse preseneti…[/quote]

POKVARJENA SI! A še ne boš nehala??? Namiguješ, da je Domen SAM vzel mamilo, in da tako pač je. Sram te bodi!!!!!
In ja, skakala bom v luft in te napadala, ker si to zaslužiš in komplicirala bom in NE bom tiho. Zakaj že si ti to želiš? Upaš, da resnica ne bo nikoli prišla na dan?
In kot sem rekla, počakaj, da tvoj otroček SAM vzame mamilo in skoči v Dravo, potem se bova pa pogovarjali naprej. Mogoče ga sploh nimaš, to je še najbolj verjetno, drugače si ne morem predstavljati, da obstaja tako brezčutno bitje.[/quote]
1. ne govorimo o otročkih
2. ne vem kje si preživela mladost, ampak v našem času smo bili isti, le da nismo bilči facebok prijatelji, pač pa pravi, ki smo se dnevno družili
3. ni nikakršnega dokaza, da je tega fanta kdo naphal z alkoholom, THC-jem in še kakim xsanaxom,
4. biti zlat maturant ne pomeni biti dobro opremljen za življenje in življenjske ovire, kar ta primer jasno dokazuje[/quote]

Zavist, zavist in še enkrat zavist. Pač, sprijazni se, da tvoj otrok pač ni sposoben biti zlat maturant, ko boš enkrat to dojela in predvsem SPREJELA, boš dosti lažje živela.

In v Angliji nimajo glasbenikov in mamil?


1. ne govorimo o otročkih
2. ne vem kje si preživela mladost, ampak v našem času smo bili isti, le da nismo bilči facebok prijatelji, pač pa pravi, ki smo se dnevno družili
3. ni nikakršnega dokaza, da je tega fanta kdo naphal z alkoholom, THC-jem in še kakim xsanaxom,
4. biti zlat maturant ne pomeni biti dobro opremljen za življenje in življenjske ovire, kar ta primer jasno dokazuje[/quote]

Če ni dokaza, še ne pomeni, da se nekaj ni zgodilo.

New Report

Close