Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je vedno več starejših samskih žensk?

Zakaj je vedno več starejših samskih žensk?

Je to kakšen nov trend ali kaj?

ne da jih ponižujem…

samo kaj resnega lahko z eno starejšo žensko… kaj???

nič.

za drugega kot hm hm je nimaš za porabit…

verjetno jim prihaja gor da jih nimajo za nič drugega in potem so raje same…

A mlade nobene ne poznaš. Poznaš samo starejše ženske.

Deci so jih zribal…pa so raje same kt bi se enkrat šle sankat

Mislim da je en velik razlog to, da ženske v resnici brez problema same živijo. Vsaj večina. Tiste ki ne se itak na prvega ki jih pogleda zalepijo. Ostale pa če ne pride ravno nekdo, ki jim bo življenje naredil še lepše kot ga imajo raje same živijo. Kar lahko. Nimajo nobene potrebe da si navlečejo nekoga ki ne izboljšuje njihovega življenja. Le zakaj bi si. Moraš biti res butast za to.

Obstajajo tudi taki moški, ampak po mojih opažanjih jih je manj. Večina obsedeno išče novo takoj ko so samski (ali pa še prej :)). Samo na en portal se prijavi, pa te jih bo takoj 100+ napadlo. Nima veze ali si stara, debela, na pol plešasta…. Še na portalih ki niso temu namenjeni se ponujajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8870, 03.05.2022 ob 19:09

Je to kakšen nov trend ali kaj?

Jaz recimo sem samska zato, ker imam materialno in čustveno vse pošlihtano. Ne rečem, da bom vedno samska. Dokler ne dobim od moškega primernega izziva, pa ziher bom. Nisem za avanture, ampak za resno zvezo, ki temelji na globoki povezanosti, kemiji, spoštovanju, poštenosti, podobni življenski pogledi,zaupanju in še kaj. Moje prijateljice so večina vdove in razmišljajo podobno- nobeni se ne da več it nekih dram, sprejemajo pa izziv za v dvoje v kolikor jim bo lepše kot jim je zdaj, ko so samske, kar je meni popolnoma logično. Nekaterim nam standard in modrost/zrelost dopuščata, da uživamo v samskem življenju.

 

Odgovor na objavo uporabnika
razlogov toliko kot ljudi, 03.05.2022 ob 19:25

Mislim da je en velik razlog to, da ženske v resnici brez problema same živijo. Vsaj večina. Tiste ki ne se itak na prvega ki jih pogleda zalepijo. Ostale pa če ne pride ravno nekdo, ki jim bo življenje naredil še lepše kot ga imajo raje same živijo. Kar lahko. Nimajo nobene potrebe da si navlečejo nekoga ki ne izboljšuje njihovega življenja. Le zakaj bi si. Moraš biti res butast za to.

Obstajajo tudi taki moški, ampak po mojih opažanjih jih je manj. Večina obsedeno išče novo takoj ko so samski (ali pa še prej :)). Samo na en portal se prijavi, pa te jih bo takoj 100+ napadlo. Nima veze ali si stara, debela, na pol plešasta…. Še na portalih ki niso temu namenjeni se ponujajo.

+++++++++

Seveda, le ministrstva za samske in osamljene pizdulje ustanavljajo po Evropi. Zakaj, če je to ena sama sreča po novem? Nekaj ne bo v tvoji razlagi, ha? Tudi čedalje več samomorov zavoženih samskih bab je. Na pomirjevalih, antipsihotikih in antidepresivih so pa tako vse stare samske.

Da pa znorite in zaserjete smrdulje kar se da zasrat ob polni riti za nič koristi, bi pa res  znalo držat, ha?

Zato, ker si tega ne želijo in živimo v časih, ko je to “dovoljeno”. Pred 100 leti si je redko katera upala biti tako “nespodobna”. Si v preteklosti prav tako mnoge tega niso želele, a drugače ni šlo.

Odgovor na objavo uporabnika
Možno je to, 04.05.2022 ob 00:35

Zato, ker si tega ne želijo in živimo v časih, ko je to “dovoljeno”. Pred 100 leti si je redko katera upala biti tako “nespodobna”. Si v preteklosti prav tako mnoge tega niso želele, a drugače ni šlo.

Sreča glih ni. O tem skoraj dnevno čivkajo že tudi mediji na veliko. Ustanavljajo se fondi. Službe in celo ministrstva za pomoč. Torej? So zbluzile. Enostavno je preveč vsega in ob tem baba veliko prej znori kot moški.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 04.05.2022 ob 00:41

Sreča glih ni. O tem skoraj dnevno čivkajo že tudi mediji na veliko. Ustanavljajo se fondi. Službe in celo ministrstva za pomoč. Torej? So zbluzile. Enostavno je preveč vsega in ob tem baba veliko prej znori kot moški.

V tem se popolnoma strinjam s tabo. Po veliki večini so samske samo zato, ker jih res nihče več ne povoha. Ampak njihov visoki ego tega ne prizna in se rajši hvalijo kako so samozadostne 😂😂

Seveda so in to bodo tudi ostale, se najedale antidepresivov in z vso močjo tolkle po moških, ki imajo rajši mlajše predstavnice nežnejšega spola 😛

    Samske so, ker je vecina dedcev zanic. Lenuhi in pijanci, zeno hocejo za suznjo. Prej se niso upale, zdaj imajo raje stigmo, da so cudne, kot da garajo za nicvredneza, ki jo po potrebi se prebuta ali ubije.

Odgovor na objavo uporabnika
Rosmarin, 04.05.2022 ob 05:55
    Samske so, ker je vecina dedcev zanic. Lenuhi in pijanci, zeno hocejo za suznjo. Prej se niso upale, zdaj imajo raje stigmo, da so cudne, kot da garajo za nicvredneza, ki jo po potrebi se prebuta ali ubije.

Res je in ti dam prav. Ampak tudi starejše 50+ ženske niso ravno terna! Debele, zapuščene zunanjosti, lene…ki bi si rade prisvojile moškega in ga cuzale finančno.

Zato so moški rajši sami, kot pa da jim take visijo za vratom! Dobro poglej in boš videla resnico.

Odgovor na objavo uporabnika
Mark639, 04.05.2022 ob 06:20

Res je in ti dam prav. Ampak tudi starejše 50+ ženske niso ravno terna! Debele, zapuščene zunanjosti, lene…ki bi si rade prisvojile moškega in ga cuzale finančno.

Zato so moški rajši sami, kot pa da jim take visijo za vratom! Dobro poglej in boš videla resnico.

 

tudi to je res. Ideal je, da dva delata, si pomagata in sodelujeta. Če se pa eden samo obesi na drugega in ga parazitsko sesa, ali še slabše, da cuza flaške, je pa boljše bit sam in debel, kot v taki vezi

 

Odgovor na objavo uporabnika
rosmarin, 04.05.2022 ob 06:54

 

tudi to je res. Ideal je, da dva delata, si pomagata in sodelujeta. Če se pa eden samo obesi na drugega in ga parazitsko sesa, ali še slabše, da cuza flaške, je pa boljše bit sam in debel, kot v taki vezi

 

Res je. Sam sem šele pri dobrih petdesetih našel tako osebo s katero se popolnoma ujemava. Pa sva skupaj že par let, ampak rada se imava bolj kot na začetku. Se spoštujeva, si pomagava, se zabavava… skratka nikoli ni prepozno za srečo!

Je novi trend ja. Novi trend kariernih žensk brez otrok. Včasih so se prisesale na deca s tem da so mu kakšnega mulca povrgle in jih je bil potem dolžen prenašat. Zdaj pa ko ni več otrok jih pa noben noče več gledat. A obstaja kakšen dober razlog da prenašaš doma izsušeno babo če ni otrok? Ni.

glavnina teh samskih žensk ima krepko čez 70 let. Razlog pa je v tem, da moški v povprečju škripnejo 10 let prej kot ženske, pa še večina ima starejše može.

Jaz sem se blazno opekla z enim. Se je pokazalo, da je tip manipulativna, varajoca, motena, nasilna in egoisticna psihicna spaka. Ker sem poslusala, kaj mi govori on in ne moja pamet, sem bila precej v soku, ko sem dojela koliko je v resnici ura. Jasno je, da je nekaj narobe tudi z mano, ce sem bila s takim clovekom. Resujem. Dokler pa ne pride nekdo, zaradi katerega bo moje zivljenje lepse in boljse, ne pipnem nikogar, niti za hopa cupa ne. Eto.

a starejših moških pa ni vedno več samskih?

potem pa še nisi spoznala princa na belem konju. Nekaj jih je pa še na tem planetu. Verjetno je ta tvoj bivši bil Srbin. Oni so mojstri v laganju. Najbrž je tudi s tabo nekaj narobe. Ampak Ok. Ljudje smo različni. To je treba vzeti v zakup.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 04.05.2022 ob 07:46

glavnina teh samskih žensk ima krepko čez 70 let. Razlog pa je v tem, da moški v povprečju škripnejo 10 let prej kot ženske, pa še večina ima starejše može.

Se strinjam. Vdove so.

Odgovor na objavo uporabnika
vsi dobri moški so že poročeni, 04.05.2022 ob 08:19

potem pa še nisi spoznala princa na belem konju. Nekaj jih je pa še na tem planetu. Verjetno je ta tvoj bivši bil Srbin. Oni so mojstri v laganju. Najbrž je tudi s tabo nekaj narobe. Ampak Ok. Ljudje smo različni. To je treba vzeti v zakup.

Tip je nase gore list🥺

 

Princa ne bo, to mi je jasno, ce se pa najde kdo podobnih nazorov, pa da je znosen po karakterju, bo pa tud v redu.

Odgovor na objavo uporabnika
🤮, 04.05.2022 ob 07:25

Je novi trend ja. Novi trend kariernih žensk brez otrok. Včasih so se prisesale na deca s tem da so mu kakšnega mulca povrgle in jih je bil potem dolžen prenašat. Zdaj pa ko ni več otrok jih pa noben noče več gledat. A obstaja kakšen dober razlog da prenašaš doma izsušeno babo če ni otrok? Ni.

++++++++++++

Stara 45, pri 30 je ostala sama z 2 otrokoma, mož umrl. Ima svojo lepo hiško, dobro službo, otroka lepo vzgojena in pridna, živijo sami in jim nič ne manjka. Vse porihtano, gredo na dopuste ni da ni. Seveda imajo velik back up naše držine in družine pokojnega moža.

Da bi vi videli, koliko sranja je morala požret, ko so začelo hodit slinasti dedi okoli nje pa nobenega ni hotela spustit blizu. Bila je najslabša. Kaj si pa misli da bo lahko dobila baba z otroci. Tipi bi se lepo nasvaljaki ji v bajto brez vsake brige in živeli tam kot bubreg v loju, ali pa še ji kje svoje otroke na pukl navesli.

Sedaj ima enege ločenca z 2 skoraj že odraslima otrokoma, gresta naokoli na izlete, na večerje, ven, na dopust, kak vikend je mogoče on pri njej, kak vikend ona pri njem potem pa spet vsak na svoje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
moja sestra, 04.05.2022 ob 14:39

Stara 45, pri 30 je ostala sama z 2 otrokoma, mož umrl. Ima svojo lepo hiško, dobro službo, otroka lepo vzgojena in pridna, živijo sami in jim nič ne manjka. Vse porihtano, gredo na dopuste ni da ni. Seveda imajo velik back up naše držine in družine pokojnega moža.

Da bi vi videli, koliko sranja je morala požret, ko so začelo hodit slinasti dedi okoli nje pa nobenega ni hotela spustit blizu. Bila je najslabša. Kaj si pa misli da bo lahko dobila baba z otroci. Tipi bi se lepo nasvaljaki ji v bajto brez vsake brige in živeli tam kot bubreg v loju, ali pa še ji kje svoje otroke na pukl navesli.

Sedaj ima enege ločenca z 2 skoraj že odraslima otrokoma, gresta naokoli na izlete, na večerje, ven, na dopust, kak vikend je mogoče on pri njej, kak vikend ona pri njem potem pa spet vsak na svoje.

 

Jp, ampak vsak drug dan je že na televiziji nekaj povsem drugega. Nesrečnost ljudi, nezmožnost odnosov, večen stres in nezadovoljstvo, osamljenost, depresija, anksioznost,… Ti morda živiš na kakem drugem planetu?

New Report

Close