Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj kadilcem iz ust smrdi po dreku?

zakaj kadilcem iz ust smrdi po dreku?

O, pa še kako res smrdi kadilcem ogabno iz ust po dreku, po kompostu, po razmočenem humusu, po cenenem pepelniku na mizi dalmatinske konobe s terasno sintsajzer musko, skratka, smrdijo ko crkovina!

In vsi tule, ki se branijo, da jim nič ne smrdi, to delajo iz obrambnega mehanizma. Ena bivša čikarka valjda ne bo govorila, da je smrdela, en ogabni čikar valjda ne bo govoril, da smrdi, dokler lahko natepava bejbo, ki mu zastonj daje in še nič ne reče, skratka, tisoč in en izgovor kadilcev, da resnici ne bi pogledali v oči, in ta je, da jim iz gobcev strahotno ogabno smrdi!

Nekaj drugega je, zaradi česar s teboj vztraja 😛
[/quote]

Možno ampak kar naj tko ostane men je okej, njej pa tud verjetno 🙂

Očitno se najdeš v tej temi pa si ne priznaš da imaš ti s tem probleme.
Drugače pa nekateri imajo vonj, nekateri pa ne, ne rabiš vse v isti koš metat.
Men osebno ne, zato pa tud so žvečilni gumiji. Stvar rešena.

Jst velik kadim in nč ne smrdim.

Jaz tudi kadim. In lepo dišim. Zelo lepo tako da me mož vedno rad stisne k sebi in me vonja po celem telesu. Zelo paše. On pa ne kadi. Ampak mu dišim kot rožica.

Pr nas ne kadiva tako da mi s tem težav nimamo. Nikol pa ne stojim tako blizu drugih, da bi jim lahko vonjala sapo.
Očitno stojiš preblizu(beri ljudem se nalepis na faco) . Se nisi slišala ali slišal za osebni prostor?

Ko sem še kadila, možu nisem smrdela. Odkar ne kadim, tudi ne.
Sedaj kadilcev ne voham, voham pa pijance, torej predvsem pivopivce. To mi grozno smrdi. Če so zraven še kadilci, se te dve vonjavi pomešata v nekaj ogabnega. Tako ogabno mi je bilo to tudi , ko sem še kadila. (pred cca 4 leti)


Ne stoji preblizu, temveč voha vonj iz notranjosti lastne galve, ki je najhuši smrad, kar ga človek premore. In tako gnilih glav danes res ne manjka, že v tej temi jih je nekaj.
[/quote]
Sam se vedno študiram kak je od vonja cika do dreka prišel?


Ker se s kajenjem spravljajo zdravstveno v rit.

De omnibus disputandum..

Pa kdo vse vas moti!
– debeli
– kadilci
– brezposelni
– migranti
– učitelji
– zdravniki
– otroci
– upokojenci
– samski
– z veliko družino
– mesojedi
– vegani / vegeterijanci
– homoseksualci
– brez make-upa
– preveč namazane
– gospodinje
– karieristke
….
Še dobro, da imamo MON, zbor popolnih!

Najhuj so sodelavke iz čik pavze in majo še tist oblak zadnjega dima okol sebe
Ogabno

ti verjamem, zakaj zakon to dovoli?? V tujini tega ni več.

Najprej na temo – sam nikotinski zadah ni tako nesprejemljiv, se ga da precej omiliti z ustno vodico in s tem, da poješ kos ananasa, recimo. Smrdeti začne pri starejših, ko se po letih kajenja na pljučih začne nabirati slag, to pa te ubije, ko nekdo dahne vate.
Za tole, ki ima težave z jetri pa tale nasvet. Kupi si oljne kapljice 31 od Justa in vsako jutro 3 kapljice v mlačno vodo, spij. Tale nasvet sem našla prav tu, na sč, že deset let zelo koristi možu, saj je večino časa stanje povsem dobro ali vsaj sprejemljivo. Se pa pozna že dan ali dva, če ne pije. Niso ravno poceni, ampak jih imaš za zelo dolgo časa. Upam, da bo tudi tebi pomagalo

New Report

Close