Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj kondom tak problem?

Zakaj kondom tak problem?

Skenslala sem tipa.
Kar naprej sva imela težave glede kondomov. On nikakor ne bi kondomov uporabljal. Bi samo pazil.
Sem bila tako neumna, da sem celo probala s KT pa imela obupne stranske učinke pa probala druge KT, še slabše, grozljivka. Potem čez par let probala še mireno, ker je ginekolog trdil, da to pa ni tako kot KT, da pa ne bodo stranski učinki. Težave prvi mesec, drugi mesec, tretji… ves čas je govoril, da pač par mesecev traja, potem eno leto, leto in pol in sem jo dala ven. Težave so izginile. Prej pa že na preiskavah za ledvice in kup drugih preiskav, ker za težave naj ne bi bila kriva mirena. Tako je trdil ginekolog.

AMpak ta moj tip bi pa pač samo pazil, ne bi kondoma. Končno sem prišla k pameti in ga sterala. Res se mi ni dalo vsakič se pričkat z njim glede kondomov.

Pa s prejšnim sem tudi imela težave, kar ne bi s kondom.

Pa kaj so res vsi tipi taki? Problem z impotenco ali kaj?
Tale moj bivši je imel kar nekaj žensk in je vedel povedat kako ogromno žensk je frigidnih. No meni je jasno zakaj ženske mine seksat z njim. Tudi mene je minilo.

 

A vzdržnost ti pa ni šla? Vdajate se pohoti, potem pa jamrate, ker ni vse po vaše.

Hja, imam zdaj vzdržnost, ko sem se ga rešila :). Kaj bom s tipom, ki mi ves čas gnjavi za seks, tič mu pa dol pade, ko mu omeniš kondom?
Tako, da zato pa tipi oznaćujejo ženske za frigidne, ker nočejo seksat z njimi brez zaščite.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz osebno raje ne sexam, kot pa s kondomom. Pri sexu lahko paziva na plodne dneve, to je pa to…. meni je filing not spustit, če tega ni, grem dalje… lulik je kot listja in trave, in verjemi mi, tvoja ni nič posebnega

Jaz osebno raje ne sexam, kot pa s kondomom. Pri sexu lahko paziva na plodne dneve, to je pa to…. meni je filing not spustit, če tega ni, grem dalje… lulik je kot listja in trave, in verjemi mi, tvoja ni nič posebnega
[/quote]

Hja, in potem jokate okrog kako so ženske frigidne :).
Koliko stokanja je že na monu, ker deci ne dobijo seksa :).
Ma ni šans, da se še kdaj ukvarjam s tipom, ki ne bi želel kondoma. Naj si pa najde drugo.
Tvoja je pač trapa, ki reskira sebe, da tebe zadovolji. Drži se je. Sicer ženske je res ogromno, samo niso vse take trape, da bi dobil seks brez kondoma.

Hja, in potem jokate okrog kako so ženske frigidne :).
Koliko stokanja je že na monu, ker deci ne dobijo seksa :).
Ma ni šans, da se še kdaj ukvarjam s tipom, ki ne bi želel kondoma. Naj si pa najde drugo.
Tvoja je pač trapa, ki reskira sebe, da tebe zadovolji. Drži se je. Sicer ženske je res ogromno, samo niso vse take trape, da bi dobil seks brez kondoma.
[/quote]

Naj te ne skrbi zame 🙂 Jaz sem jih ze okoli 250 brez in večini tudi svoje seme ubrizgal. Očitno sem ženskam že všeč, nimaš kej.

Naj te ne skrbi zame 🙂 Jaz sem jih ze okoli 250 brez in večini tudi svoje seme ubrizgal. Očitno sem ženskam že všeč, nimaš kej.
[/quote]

In pri 250 primerih ni hudič, da nisi s sabo kaj odnesel :-))))

Kaj pa spolno prenosljive bolezni, ali se greste vsakič testirati?

Tisto testiranje danes ni več pomembno, lahko imaš 100 SPB, važno je le da nimaš covid in stojiš vsake 2 dni v vrsti za test … sarkazemoff

Naj te ne skrbi zame 🙂 Jaz sem jih ze okoli 250 brez in večini tudi svoje seme ubrizgal. Očitno sem ženskam že všeč, nimaš kej.
[/quote]

Hočeš povedat, da si tako zanič, da se te vsaka takoj naveliča in moraš vedno znova novo iskat?
To ti verjamem, da redko prideš do več kot enega ali dveh seksov z isto žensko.
Pa itak velja rek: babja pijana, rit prodana. Tako, da tudi za take kot si ti se najdejo trape. Če ne trezne pa pijane.

najbrž nisi več ful mlada… Najbrž boš zdaj težko našla tipa, ki bi seksal s kondomom, če je bil do zdaj vajen brez. Z mojim sva skupaj več kot 20 let in do zdaj nisva imela druge kontracepcije, kot kondom. Pustila sva samo takrat, ko sva načrtovala družino. Kondom mu sicer nataknem v zadnji fazi seksa, pred vrhuncem, pred tem pa mi ga ravno tako da noter nezaščitenega. Moj nima težav s tem, da mu mora priti v kondom. Seveda si oba še vedno želiva, da bi me napolnil, zato bom počasi šla na sterilizacijo. Če se ne motim, bakreni maternični vložki tudi ne vplivajo na hormone…

Bom pač še naprej samska :).
Veš, ko greš proti 50 se itak zmanjša potreba po seksu.
Tako, da če bom našla kakega, ki bi seksal z kondomom super. Če ne pač ne, bom pa brez seksa :).
Nobena vtikanja samo malo brez. Takoj od začetka s kondomom ali pa nič.

Jaz bom rekla, da v prvi vrsti poslušaj samo sebe, ker je prav, da nam je zdravje prva vrednota. Če moški ne premore toliko razumevanja do tebe, da bi nataknil kondom, koliko ga bo, če boš imela npr. zdravstvene težave. Zato je prav, da si ga pustila.
Ti sama ugotavljaš, da ti KT ne ustrezajo, zato ti priporočam, da jih ne jemlješ. Poznam žensko, ki je imela raka na prsih (več kot 10 let je jedla KT) in je tudi povedala, da je tekom zdravljenja spoznala veliko žensk, ki so imele eno skupno točko – dolgotrajno jemanje KT. Verjamem, da takšnim, ki občutijo stranske učinke, škodijo še bolj.
Zakaj jim je težko natakniti kondom? Verjetno bolj kot ne zaradi občutka in prepričanja, ki je mogoče samo v glavi, pa tudi lažje je in cenejše.
Je pa tudi spolnost s kondomom čisto ok. Ko te ima moški rad, ga ne briga z ali brez kondoma, pomembno mu je, da ima s teboj spolne odnose.
Pa srečno pri spoznavanju naslednjega moškega (pa le pogumno)!

No… ni čisto tako. S kondomom je verjetno res edino sprejemljivo od začetka, pa zdravje in te zgodbe – a kljub vsemu ima za kakšnega moškega tudi minuse.
Ne rečem pa, da to velja kar za vse.

Problem kondomov je res tisti iz starih vicev – do neke mere je vseeno tako, kot jesti sladoled skozi steklo; vedno zmanjša občutek stika oz. zmanjša intenzivnost občutkov. Dogaja se, da seks s kondomom preskoči v maraton brez konca… v katerem nihče več ne uživa.
Še posebej če vedno preskoči v maraton… te pa lahko mine že pred začetkom.
Hitrostrelcem verjetno prav pride, nikakor pa vsem.

Sem brala temo tule na monu, ki jo je kaka dva dni nazaj ena odprla glede KT pa me je spomnilo na moje težave.
Potem pa sem se spomnila kaka trapa sem bila, da sem take muke prenašal zaradi moškega. Pa, če se sedaj nanj spomnim, se spomnim samo slabega seksa in kako me je počasi začelo vse odbijat, ko sem samo pomslila, da bo spet tečnaril v stilu, da bo pazil. Pa nisva skupaj živela, je bila veza na daljavo. Pa sem se ga vseeno naveličala.

Pa prejšnji se je tudi branil kondomov, samo ne tako hudo.
Pa večkrat sem že slišala kakega moškega, da s kondomom pa ne. Še večkrat pa sem slišala kake moške, ki trdijo, da niso želeli otroka, da ga je ženska podtaknila. Ja, seveda, seksali so pa brez kondoma. Kot, da ne bi vedeli kako otrok nastane.

Ni mi jasno, da je toliko moških tepcev. Potem pa jokajo kako so ženske frigidne.
Če jim pa omeniš vazektomijo, ki je neprimerno lažji poseg kot sterilizacija, je pa ogenj v strehi. To pa vsekakor ne.

Jaz bom šla na sterilizacijo, ampak samo takrat, če bom kdaj našla moškega, ki bo res krasen.

Hja, jaz sem k pameti prišla, da takih tipov ne rabim.
Pozno, ampak mi je kliknilo.
Če ne želi kondoma, naj si najde drugo.
Ni debate sploh.
Egoističnih bedakov imam dovolj.
Moškim je seveda enostavno: oni bi seksali, zanosi pa ženska. Dedec rep med noge, ženski pa ostane otrok.

V riti ni maternice.

Meni niso problem, če se o tem pogovoriva. Opcij je veliko, le kompromis je treba najti.

Brez kondoma najpogosteje hočejo tisti, ki imajo na pol mehke. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kondom ni problem dokler ga nimam na k.

Hja, jaz sem k pameti prišla, da takih tipov ne rabim.
Pozno, ampak mi je kliknilo.
Če ne želi kondoma, naj si najde drugo.
Ni debate sploh.
Egoističnih bedakov imam dovolj.
Moškim je seveda enostavno: oni bi seksali, zanosi pa ženska. Dedec rep med noge, ženski pa ostane otrok.
[/quote]

A si noge tudi umivate v nogavicah?

Jaz raje ne seksam kot seksam s kondomom pa sem ženska. ni filinga. mam pa drug problem,če mi not spusti dobim alergijo,hudo vnetje,izpuščaje. Tako,da ne prakticirava niti kondomov niti tablet ampak samo mimo,mojemu je baje vseeno ker otrok tak ne misliva imet .
Se ne sekiram. kot pravijo dedci,bab je polni morjev,dedcev je tudi

Brez kondoma najpogosteje hočejo tisti, ki imajo na pol mehke. 😉
[/quote]

Imaš prav.
Namreč spoznala sem moškega, ki s kondomom nima težav. Nikoli sploh še ni namignil, da bi brez kondoma.
Pa nikoli težav z erekcijo.
Tako, da sem šele sedaj ugotovila, da ni težava v kondomih, ampak v moških :).
Prej pa vedno prepričevanje kako kondom ni ok, kako, da kondom zmehča zadevo…

Zdaj se šele zavedam kaka tepka sem bila, da sem se sploh kdaj ukvarjala s kakim moškim, ki mu ni mar za zaščito.

Imaš prav.
Namreč spoznala sem moškega, ki s kondomom nima težav. Nikoli sploh še ni namignil, da bi brez kondoma.
Pa nikoli težav z erekcijo.
Tako, da sem šele sedaj ugotovila, da ni težava v kondomih, ampak v moških :).
Prej pa vedno prepričevanje kako kondom ni ok, kako, da kondom zmehča zadevo…

Zdaj se šele zavedam kaka tepka sem bila, da sem se sploh kdaj ukvarjala s kakim moškim, ki mu ni mar za zaščito.
[/quote]

Problem da je mehek ni v kondomu kot si sama ugotovila ampak v privlačnosti.

Se popolnoma strinjam. Tipi so navadni egoisti. Jaz bi vse poslala na vazektomijo saj obstaja za le-to reverzibilni poseg. Kadar se par odloči za potomstvo, se lahko pa tudi poslužijo predhodno shranje sperme v semenski banki. Ta predlog je pred leti predložila ena ameriška ali kanadska poslanka pa so jo seveda moški mačoti takoj utišali. Vsekakor pa so poleg tega še kondomi nujna zaščita vsaj za nekatere spolno prenosljive bolezni pri novih partnerjih.
Pa še odgovor za uporabnico ‘pri teh letih’:
Zakaj se pa on ni v vseh teh letih odločil za sterilizacijo/vazektomijo??? Verjetno upa, da bo našel in napolnil še kakšno mlajšo. In se seveda bahal naokoli kako je parilno sposoben. Vi pa mu le ugodite, saj boste pod narkozo in v bolnici samo od 3 dni naprej. Pa še na par mesecev zmedenega ciklusa in bolečin lahko računate. (Za primerjavo-vazektomija traja 20min brez posledic)

New Report

Close