Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj Lili komaj čaka septembra?

Zakaj Lili komaj čaka septembra?

Dobro jutro, dragi Tjavendanovci!

Lepo, ohlajeno, sončno, prebujajoče se, kot
sneno mlado dekle, se je začelo današnje jutro.
In ko prebiram muco in našo Lili, in ko preberem tisto: “Lili komaj čaka septembra?”,
bemtiš, me zagrabi huda, po večini le ženskam prirojena radovednost? Zakaj naša Lili komaj čaka septembra? Je v septembru kakšno posebno tekmovanje, so kakšne posebne športne igre, je še kakšen fuzbal, je morda do takrat “potegnjena lotova sedmica”? Kaj za vraga (uuuuupppppsssssssaaaaaa!! posrana!) se bo dogajalo v septembru? Jaz še za danes pravzaprav ne vem čisto vsega, nekaj malega že: ne bo mi potrebno laziti v prestolnico, ne bo mi potrebno kuhati, ker gospodrja spet par dni ne bo doma, jaz bom pa na “dieti” – solatni, ne bo mi potrebno pleti, ker sem že zdaj eno uro, ne bo mi potrebno ….. šefa poslušat, ker ga ne bo, skratka, danes naj bi bil še kar znosen dan. Ampak, da bi za september kaj posebnega vedela, to pa ne…

Lili: :::))))))))))))))))))) :::))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))) :::)))))))))))))))))))

Lili, ali greš septembra svet na svetilnik Sv. Ivana, ali kateri je že bil? A bomo spet vsi, e, e, e, eeeeeeee? ………….

zgodbico pisali?

Dobro jutro, vsi zaspanci tjavendanski, dobro jutroooooooooooooooooooooooo!

P.S.: Grem spet v njivo, z motiko!

Se beriamo, ko se spet “zaglediamo” in “vklopiamo”!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja, jaz ne vem, zakaj čaka september, ampak verjetno je zadeva v redu 🙂
Mariči, glede na opisano, imaš pred seboj čudovite dni, ne le dan :))))

Ps: Verjetno je danes ful cool, če nekaj čakaš, pa je čisto vseeno kaj.
Zajček čaka….

Jajajajaja Sv. Ivan je zdej kriv ja jajajaja :)))))) Ma jest mislim, da ni kriv Sv. Ivan ampak njen… kaj je že? Ma ne vem kako mu je ime :))) in zato Lili komaj čaka septembra :))))

Marička.. pazi da ne stopiš na motiko.. ker to še bolj boli kot grable ;)))) Dobro jutro!!!

Jani bi zdej Lili poslal čestitiko, pa se boji, da bo mim udaru ;)))))

Jani, tud Pandica nau nič tolkla na okol, da …. :-)) ???

Lili bo šla septembra na kratek izlet na Lj. grad :))))))))))))))) Potrdit tisto, kar že ima :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

**********Moje iskrene čestitke **********************
in vse dobre želje , Lili ! *******************************

Lili, naj bom prva, ki ti čestitam. In kateri dan bo to?

Pandica upa, da tisto, kar že imaš ve, kaj on ima!

hehehehe, Pandica, skoraj prva si :)))))))))

Kateri datum? Sporočim.

hvala, hvala, hvala!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

jajajaj naša Lili bo gospa..a niste zakapiral..heheheheh nič več gospodična mična..ampak gospaaaaaaa jaaaaaaaaaa!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, sunce ti presvitlo, na grablje sem,
bogme da sem res danes že stopila. Kaj
je temu sledilo, si lahko pirčaraš z domišljijo.
Kaj bo temu še sledilo, ko pride gospodar
domov, ker jih je on “nastavil”, si tudi lahko
pričaraš z domišljijo. Ne moreš pa si z domišljijo pričarati ………. vseh sočnih besedi, ki so mi ob tem bližnjem srečanju tretje vrste z grabljami “ušle”, tako močne domišljije pa tudi ti nimaš.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca, enkrat mi je ena rekla, da ko enkrat doživiš 25 let, potem si gospa. No, zdaj bom sigurno drugačna gospa, hihihihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

… čestitke še z moje strani gospa .. ki boš septembra postala drugačna gospa :)))))

B. še ni drugačna gospa :)) mah sej če 2x pomislim .. tud gospa še ni :)))))))))

hahaha .. gospa 🙂 kakšna čudna beseda :)))))

Lili … želim ti da bi bila s svojim gospodom :)) fuuuuuuuuuuul srečna !!!

B.

Ja, gospa je čudna beseda. Še dobro, da bom še nekaj časa gospodična mična, hehehehehe… to se bolje sliši.

Kako B. ni gospa niti gospa? Lili nič ne šteka.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

a nč?

ja men noben ni povedal da .. ko dopolneš 25 let si gospa .. torej zame to ne velja :)))))

pa usodnega DA tudi še nikol nisem rekla .. vsaj da bi vedela ne :)) tko da … jah nč .. bo kr držalo … nisem gospa :)))))

B. ki ji je življenje na koruzi čist všeč :)))))

čaki..potem moramo srečanje narest pred tem usodnim korakom..čaki čaki…hehe dekliščina..aha fantje bodo pa striptez odplesali..do nazga..hahahahaha evo!JUpie..vsi brez izjeme za našo LILI:.hihihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi jaz sem si rekla: koruza rules!!! No, pa nas je pičila muha buha in smo kar naenkrat rekli: pa dajmo! Zdaj ali nikoli! :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hahaha … a veš kaj sem pa jest rekla … ko nama bo enkrat dolgčas, pa ko si bova spet zaželela eno ful noro potovanje .. seveda sama :))) potem bova šla pač na .. poročno potovanje :)))

drugače pa .. po moje ni ravno velike razlike .. z rinko ali brez .. sam da je l’bezen :)))

B.

Ja, pričakujem moški striptiz.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Po novejših bontonih gospodična postane gospa tudi, ko doseže akademski naziv, torej konča faks. Torej punce?

za poročno darilo pa masažo od Bruskota ;););)

UUUAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAA
Liliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, a to je to! No ja, ti kar lepo daj še žigeca gor
da bo ja še b’l držalo, ampak, ko boš tik pred “zdajci”, pa le še enkrat omeni, da ti napišem nekaj malega in eno lepo popotinco, tebi in tvojemu dragemu, velja?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No, Lili že ni taka gospa, hehehe…

A veš, kako nekateri krajšajo gospa? Gos. Hihihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

joj Pandica … B. si res ne želi bit gospa :)))))))

Ablubm, da bom povedala.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hja enkrat sem ze gospa…na papirju..drugič sem tud na papirju(faks) tretič bom pa še na papirju!! heheh Sam da papir z diplomo oddam..mater sami papirji….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close