Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ljudje rečejo, da je lepota v očeh posameznika?

Zakaj ljudje rečejo, da je lepota v očeh posameznika?

Lepota je zelo subjektiven pojem, zato je težko razpravljat o tem, kdo je komu lep.

Oči pa so ogledalo duše. Nekateri to ogledalo zastirajo, drugi ne.
V mojih očeh, ki so že tako lepe, vedno vidiš tisto iskrico, ki me še polepša.

ps- in tisti otroci, ki v vrtcu zajebavajo druge, so se tega le naučili od svojih staršev, ki so pljuvali druge. Ma oni imajo grdo srce, to pa zagotovo.

Lepe okice imaš? 🙂 Žleht tud kaj? 🙂


Jp, ampak moraš vzet v zakup, da se ljudje okoli tebe ne rodijo z deformcijo vida enako tebi. 🙂
[/quote]

Ti pa, da se ne rodijo vsi tak retardirani v glavo kot ti, zato imajo tudi drugacen pogled na stvari. Glede na tvoje pisanje bi rekel, da je deformacija tudi na telesu prisotna glede na to, da imas tipicne komplekse malega luleka. Taki revčki kot si ti se mi izjemno smilijo. Predvidevam, da otrok si dobil pamza postarjev ne pozdravljas vec?

Ti pa, da se ne rodijo vsi tak retardirani v glavo kot ti, zato imajo tudi drugacen pogled na stvari. Glede na tvoje pisanje bi rekel, da je deformacija tudi na telesu prisotna glede na to, da imas tipicne komplekse malega luleka. Taki revčki kot si ti se mi izjemno smilijo. Predvidevam, da otrok si dobil pamza postarjev ne pozdravljas vec?
[/quote]Zamenjava multinika ni pomagala, tableata tudi ni prijela, še kar trpiš vsak dan bolj v obsedenosti z mano? 🙂 Kako ti lahko pomagam? 🙂 Al sem dobra duša veš, samo povej kaj približno potrebuješ. 🙂

Kar precej lušnih punc so v šoli zezali, da so grde. Naomi Campbell je o tem govorila, ker da je bila koščena in visoka so se norca delali iz nje. Poleg tega je lahko ženska ali moški luštn pri dvajsetih, se pa slabo stara in pri štiridesetih postane realno gledano precej drugačen.

Spolna privlačnost pa sploh ni odvisna od nekakšne univerzalne lepote. Meni se je tudi že zgodilo, da se mi je kakšna ženska ali moški zdel lep, čeprav sem se zavedala, da univerzalno gledano ta človek ni lep. Imel je pač nekaj v sebi.

Lepe okice imaš? 🙂 Žleht tud kaj? 🙂
[/quote]
Lepe imam, žleht pa ne.


Tako je, spolna privlačnost je povezana z vsem skupaj, s človekom kot celoto. Takim kot ga začutiš, da bi bil ves njegov/njen.

Okej tukaj je tip prilepil bejbo ker pač moški imamo radi bejbe. Ampak kaj misliš da moški ne vemo kater tip je lep in kater je grd? Zakaj pa misliš da mularija v OŠ vedno zajebava tagrde?
[/quote]
Velika večina tipov nima prave percepcije glede ženske lepote oz seksipilnosti…za njih je bejba na fotki pač idealna…za bolj sofisticirane okuse pa brezvezna, prazna…ob tapravi lepoti se oči ustavijo oz se vračajo, ob tej bjondi so pa samo preletele…

Mali Princ
🙂

Zakaj pa potem fantje lepotice varajo, če so jim tak ideal? Ker mogoče nekaj po parih mesecih in letih ni več tako lepo?

😉

😉
[/quote]

;O

Kot že nekateri pred mano – lepo ni nujno privlačno, sploh kar se partnerjev tiče. Brad Pitt in Leonardo DiCaprio na eni strani, na drugi pa recimo Anthony Hopkin in Jack Nicholson. Ni dvoma, da izberem slednja. Enako kot Angelina Jolie in Julia Roberts – meni obe precej neprivlačni, večina pa meni, da sta sinonim za lepoto. Prej Sandra Bullock in Meg Ryan. Okusi so pač različni. Enako kot bi komentirali hrano. Pesa, krvavice, vampi?

;O
[/quote]

…prostorska animacija…

Ne, nismo si. Ce je nekdo res zelo cuden/deformiran v obraz, bi se verjetno vecina strinjala, da je grd. Ampak pri veliki vecini ljudi pa tega ni, ker ima vsak svoj okus. Jest sem ven hodil s prijateljem, ki so mu bile moje simpatije naravost brezvezne, meni pa grdi njegovi plohi, ki jim je rekel zenske. Eni se tle gor recimo palite na juzne babe, meni so pa recimo v vecini grde, sploh tiste zazgane – fuj; raje imam nordijski tip zenske.


Lepe imam, žleht pa ne.
[/quote]

Vidm da si rojena za generala:-)
Včasih mal preveč nakladaš, drugač si pa supr:-)

Vidm da si rojena za generala:-)
Včasih mal preveč nakladaš, drugač si pa supr:-)
[/quote]
Ne, se motiš.
Rojena sem za drugega. :). pa mislim, da ne bo tega nikoli dojel.
jebat ga, takle mamo štorije v lajfu. :).

…prostorska animacija…
[/quote]
:

😮
:O
😐
😉

Seveda imajo vsake oči svojega malarja. Ljudem, ki niso več otroci se na obrazu tudi zelo hitro vidi kakšen je po značaju. Tako da je lahko še lepši po zunanjosti, če nima tistega oz. če vidim po obrazu zdolgočasenost, vzvišenost mi enostavno ni več všeč.


Ne, se motiš.
Rojena sem za drugega. :). pa mislim, da ne bo tega nikoli dojel.
jebat ga, takle mamo štorije v lajfu. :).
[/quote]

Povej mu, da bo dojel.

Ja posamezni moški imajo radi postavne ženske,suhice,potem jim pa te lepo izsesajo denarnice!
Enako velja za ženske!

tole je pa smešno, upam, da ne misliš resno! plastično bi te vprašala zakaj bi potem se ene ženske barvale na blond druge na črno, če pa je blond najlepša? Torej logika je, da so misice lepe? Ja! meni par SLO misic ali playboy-evih začic ni všeč oz. so mi prav antipatične, se pravi sama sebi lažem?

New Report

Close