Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj ljudje zaživijo po razhodu?

Zakaj ljudje zaživijo po razhodu?

Zakaj veliko ljudi zaživi po razhodu?

To sem opazila tudi pri sebi. Prej sem se pocutila tako nekako ujeto, pa sem imela fanta neizmerno rada, tudi zelo lepo mi je bilo vedno z njim.

Sedaj pa se po petem mesecu razhoda pocutim prav srečno, bolj samozavestno, družabno itd. Vem kaj si želim in česa nočem. Uzivam v samo svoji družbi. Res prav lepo mi je.

Odgovor na objavo uporabnika
Vrtnicaiztivolija, 13.04.2022 ob 14:54

Zakaj veliko ljudi zaživi po razhodu?

To sem opazila tudi pri sebi. Prej sem se pocutila tako nekako ujeto, pa sem imela fanta neizmerno rada, tudi zelo lepo mi je bilo vedno z njim.

Sedaj pa se po petem mesecu razhoda pocutim prav srečno, bolj samozavestno, družabno itd. Vem kaj si želim in česa nočem. Uzivam v samo svoji družbi. Res prav lepo mi je.

Počutila si se ujeto…in zdaj tudi bolj veš, kaj si želiš in česa ne.

 

En razlog je verjetno tudi ta, da sam sebi dokazuješ, da z razhodom nisi naredil napake.

Nič narobe s tem.

Ooo, to je tako lepo slišat. Ker sem sveže samska in se še pobiram…

Si pač egoistična kurba. Pač si in lepo,da priznaš.

Zakaj si se pa razšla z fantom?  Je bila kriva pomlad in te je zasrbela lulika za drugimi tiči??

Zaživijo tisti, ki so bili v vezi podrejeni ali maltretirani ali… dodaj poljubno. Ostalim pa večinoma nekaj manjka.

Odgovor na objavo uporabnika
bla961, 13.04.2022 ob 17:42

Si pač egoistična kurba. Pač si in lepo,da priznaš.

Prav rada bi srečala tvojo mamo .Le kaj bi rekla na tvoje besede? Te je ona tako učila? Da nekomu, ki ga sploh ne poznaš in ti nič slabega ni naredil – rečeš tako grde besede?

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj in zakaj?, 13.04.2022 ob 17:44

Zakaj si se pa razšla z fantom?  Je bila kriva pomlad in te je zasrbela lulika za drugimi tiči??

Vsak ima svoj vzrok.Ali znaš povedati tudi kaj drugega ali je to vse, kar znaš? Čudno je v tvoji glavi.Nisi material za resne punce, še zdaleč ne!

ker v bistvu nisi zares hotela biti z njim. zato si se počutila ujeto. namreč znotraj veze si še vedno lahko svoboden, ker svoboda nima veze s samskostjo ali vezanostjo!

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 13.04.2022 ob 15:00

En razlog je verjetno tudi ta, da sam sebi dokazuješ, da z razhodom nisi naredil napake.

Nič narobe s tem.

Ti si že leta dokazuješ po cele dneve na monu, na blogih,…, tudi vzdevke menjaš, elektriki se odrečeš. pa ti še ni ratalo, da bi si dokazala.🤣….jaooooo….jaooooooo🤣🤣🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Teta Justi, 13.04.2022 ob 18:23

Prav rada bi srečala tvojo mamo .Le kaj bi rekla na tvoje besede? Te je ona tako učila? Da nekomu, ki ga sploh ne poznaš in ti nič slabega ni naredil – rečeš tako grde besede?

Odgovor na objavo uporabnika
Teta Justi, 13.04.2022 ob 18:26

Vsak ima svoj vzrok.Ali znaš povedati tudi kaj drugega ali je to vse, kar znaš? Čudno je v tvoji glavi.Nisi material za resne punce, še zdaleč ne!

 

Ha ,ha ,ha to ena lahka brani drugo lahko.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 13.04.2022 ob 19:11

ker v bistvu nisi zares hotela biti z njim. zato si se počutila ujeto. namreč znotraj veze si še vedno lahko svoboden, ker svoboda nima veze s samskostjo ali vezanostjo!

Podpis.

Avtorica,pravi, da je imela svojega fanta rada. V bistvu ga ni imela zares rada.

V bistvu hoče drugega,ali več partnerjev,ali preizkusiti drugo klobaso,vmes pa še naklada o čustvih. Samo,da je lepo besede zapakirala.

Potem,če se pa eni s tem tu ne strinjajo,pa že juočejo,kako so eni grdi do avtorke in da je ne razumemo.

Ne razumemo.??!! Česa ? Razumemo ja,da bi avtorica še imela kakega ljubimca tu in tam. Torej ne išče resne zveze.

 

Ljudje v zvezo vstopam z različno prtljago in iz različnih motivov… in eden od teh je beg pred osamljenostjo, čemur navadno rečemo, da sledimo srcu (občutku). In občutki so sila kratkotrajne narave oz. se pojavljajo in tudi izzvenijo. V tem lovu na občutke se odpovemo sebi, poskusimo delovati na način, da se drugi odzove na način, ki v nas vzbudi ta želeni občutek… in ko iz tega izstopimo, se šele zavemo, da smo bili sami sebe vklenili v ječo.

Otreseš se stresa… To je razlog.

Niste iz pravih razlogov skupaj. Ko si z nekom iz ljubezni pa seveda on s teboj enako, teh občutkov ujetosti ni, ampak samo užitek ko sta skupaj in pogrešanje, hrepenenje ko sta narazen.. svoboda v zvezi je nekaj normalnega, če je kvalitetna zveza. Nekvalitetne so pa kar so zaradi nekvalitetnih partnerjev… Ljubosumje, utrujanje, slaba volja, kregarija, drame, razne motnje, prtljaga iz pretklosti itd itd…

Pisejo pa samo tisti grde komentarje, ki so bili zapuščeni. Kdo pri svetem Petru bi imel take luzerje ob sebi kot ste vi?

Res veliko ljudi ob razhodu zaživi. Se strinjam s tem. Vso nepotrebno navlako se je treba znebiti, ce zelis apet zadihati.

Tu se prav vidi po komentarjih kdo je zatiran retardiranec. Jah tko je brez takih debilckov bi bil svet zagotovo lepsi.

 

Kurba ti je mtka, ko te je skotila.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pietrodemerci, 13.04.2022 ob 23:03

Kurba ti je mtka, ko te je skotila.

 

Namenjeno bla961!

KURBA TI JE MTKA, KO TE JE SKOTILA.

Odgovor na objavo uporabnika
Pietrodemerci, 13.04.2022 ob 23:04

Namenjeno bla961!

KURBA TI JE MTKA, KO TE JE SKOTILA.

Kaj si hotel napisati? Prvo se nauči pravilno pisati,potem pa se oglašaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Monklja, 13.04.2022 ob 23:02

Pisejo pa samo tisti grde komentarje, ki so bili zapuščeni. Kdo pri svetem Petru bi imel take luzerje ob sebi kot ste vi?

Res veliko ljudi ob razhodu zaživi. Se strinjam s tem. Vso nepotrebno navlako se je treba znebiti, ce zelis apet zadihati.

Tu se prav vidi po komentarjih kdo je zatiran retardiranec. Jah tko je brez takih debilckov bi bil svet zagotovo lepsi.

 

Eni očitno v šolo niste hodili.

 

Srečen je lahko vsak, ki se izogne takim kuram podobne tebi.

Naj uganem IQ imaš pod lediščem. Ves čas visiš na družabnih omrežjih, zvečeš žvečilnega,ves denar gre za ličila. Vsak mesec novega porivača,samo,da ima denar.

Odgovor na objavo uporabnika
vakuum namesto možganov, 13.04.2022 ob 23:33

Naj uganem IQ imaš pod lediščem. Ves čas visiš na družabnih omrežjih, zvečeš žvečilnega,ves denar gre za ličila. Vsak mesec novega porivača,samo,da ima denar.

To sporočilo je  pa za Monkljo.

Zato ker nista bila za skupaj. Jaz sem bila ista po razhodu. Pa je bil super človek, sva še prijatelja, ampak nisva bila za skupaj.

Te incele pa ignoriraj, na vsaki temi poserjejo s svojimi problemi. Pač se tolažijo da je edino kar moški lahko ponudi ženski lulček in denar. In ker nimajo ne denarja, ne funkcionalnega lulčka sedaj svoje frustracije na tujce mečejo. Da so čustveno zakrneli na stopnjo kamna in neprijetni do amena jim ne užge. In da je mogoče to razlog zato da noben noče biti v njihovi bližini. V bistvu kao sovražijo ženske, v resnici so pa neki osamljeni zamorjeni pobčki, ki bi dali vse za to da se jih nekdo usmili. In ta konflikt v njih jih žre.

Odgovor na objavo uporabnika
nista bila za skupaj, 14.04.2022 ob 08:09

Zato ker nista bila za skupaj. Jaz sem bila ista po razhodu. Pa je bil super človek, sva še prijatelja, ampak nisva bila za skupaj.

Te incele pa ignoriraj, na vsaki temi poserjejo s svojimi problemi. Pač se tolažijo da je edino kar moški lahko ponudi ženski lulček in denar. In ker nimajo ne denarja, ne funkcionalnega lulčka sedaj svoje frustracije na tujce mečejo. Da so čustveno zakrneli na stopnjo kamna in neprijetni do amena jim ne užge. In da je mogoče to razlog zato da noben noče biti v njihovi bližini. V bistvu kao sovražijo ženske, v resnici so pa neki osamljeni zamorjeni pobčki, ki bi dali vse za to da se jih nekdo usmili. In ta konflikt v njih jih žre.

👍👏👏👏

New Report

Close