Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj ljudje zaživijo po razhodu?

Zakaj ljudje zaživijo po razhodu?

Kdor zase misli, da je prijetna dužba in da je z njim na dolgi rok lahko shajati, živi v pošteni zmoti. Nemalo ljudi se v odnos zaplete iz občutka osamljenosti. V bistvu bi velika večina lahko zase in za svojega partnerja, če bi bili iskreni, rekla: “To je moj partner in je najboljši kompromis, ki sem ga bil(-a) v stanju z vsemi občutki, ki me preganjajo in se jih trudim zakriti, prepričati v lastno spodobnost.”

Ko sem končala zvezo z bivšim, sem se počutila lažjo za 10 ton. Po tem sem vedela, da sem se prav odločila. Nisem imela nobenega drugega, ko sem v zvezi, mi ne pride na misel se s kom zapletat. Dam vse od sebe, da zveza uspeva, problem nastane, ko se trudi samo eden. Imela sem problem, kam it, ker sva živela skupaj… No, pa to nima veze.

Ja, po tem razmerju sem zaživela na polno, si kupila avto (prej sva si ga delila), šla v najem, zaživela sama, si našla še eno zaposlitev, skratka po tej zvezi sem samska sedaj že sedem let (stara sem 36) in nimam niti najmanjše želje biti s komerkoli kaj več kot fukfrendica. Imam ljubimca, ki je star 42 in ravno še pravi za skakanje po postelji, sicer poročen in mi ne utruja in teži, meni pa tudi to točno paše. Da imam svobodo, da ne rabim nobenemu razlagat NIČESAR.

Vmes sem imela tudi enega, ki je bil pa samski, to se je vleklo tri leta, bolj sem mu razlagala da nisva nič, da nisem zaljubljena, da ga imam pač rada kot prijatelja s katerim se občasno dam dol, bolj je on silil vame da bi rad da sva skupaj. Na koncu sem ga morala prav zablokirat, da je nehal in dojel, da sem mislila resno.

Biti v dobri zvezi je vsekakor super, imeti nekoga, na katerega se lahko zaneseš, da ti je zvest, da te ima rad na enak način kot ti njega, da tudi daje in ne samo da prejema, da imata podobne poglede na svet in življenje, podobne želje – ja, verjamem, da je to bolje kot biti samski. Ampak pod to pa več ne grem. Sem raje samska do konca življenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Alery, 14.04.2022 ob 15:45

Ko sem končala zvezo z bivšim, sem se počutila lažjo za 10 ton. Po tem sem vedela, da sem se prav odločila. Nisem imela nobenega drugega, ko sem v zvezi, mi ne pride na misel se s kom zapletat. Dam vse od sebe, da zveza uspeva, problem nastane, ko se trudi samo eden. Imela sem problem, kam it, ker sva živela skupaj… No, pa to nima veze.

Ja, po tem razmerju sem zaživela na polno, si kupila avto (prej sva si ga delila), šla v najem, zaživela sama, si našla še eno zaposlitev, skratka po tej zvezi sem samska sedaj že sedem let (stara sem 36) in nimam niti najmanjše želje biti s komerkoli kaj več kot fukfrendica. Imam ljubimca, ki je star 42 in ravno še pravi za skakanje po postelji, sicer poročen in mi ne utruja in teži, meni pa tudi to točno paše. Da imam svobodo, da ne rabim nobenemu razlagat NIČESAR.

Vmes sem imela tudi enega, ki je bil pa samski, to se je vleklo tri leta, bolj sem mu razlagala da nisva nič, da nisem zaljubljena, da ga imam pač rada kot prijatelja s katerim se občasno dam dol, bolj je on silil vame da bi rad da sva skupaj. Na koncu sem ga morala prav zablokirat, da je nehal in dojel, da sem mislila resno.

Biti v dobri zvezi je vsekakor super, imeti nekoga, na katerega se lahko zaneseš, da ti je zvest, da te ima rad na enak način kot ti njega, da tudi daje in ne samo da prejema, da imata podobne poglede na svet in življenje, podobne želje – ja, verjamem, da je to bolje kot biti samski. Ampak pod to pa več ne grem. Sem raje samska do konca življenja.

Torej priznaš, da samo seks iščeš, nisi pa material za resno zvezo.

Odgovor na objavo uporabnika
nista bila za skupaj, 14.04.2022 ob 08:09

Zato ker nista bila za skupaj. Jaz sem bila ista po razhodu. Pa je bil super človek, sva še prijatelja, ampak nisva bila za skupaj.

Te incele pa ignoriraj, na vsaki temi poserjejo s svojimi problemi. Pač se tolažijo da je edino kar moški lahko ponudi ženski lulček in denar. In ker nimajo ne denarja, ne funkcionalnega lulčka sedaj svoje frustracije na tujce mečejo. Da so čustveno zakrneli na stopnjo kamna in neprijetni do amena jim ne užge. In da je mogoče to razlog zato da noben noče biti v njihovi bližini. V bistvu kao sovražijo ženske, v resnici so pa neki osamljeni zamorjeni pobčki, ki bi dali vse za to da se jih nekdo usmili. In ta konflikt v njih jih žre.

Jaz sem ženska, pa mislim, da ste ena prave lahkebabe tu, ki se veselo gojite naokoli.

Odgovor na objavo uporabnika
Pipop, 14.04.2022 ob 16:25

Jaz sem ženska, pa mislim, da ste ena prave lahkebabe tu, ki se veselo gojite naokoli.

Sem ženska in mislim, da ste tu ene lahke babe, ki se veselo gonite naokoli in sedaj nas prepričujete , kako ste oh in sploh.Ja ,zato pa ste same in ene priznate, da se prodajate.

New Report

Close