Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moderatorji ne upoštevate naših pripomb?

Zakaj moderatorji ne upoštevate naših pripomb?

No, kaj, boste kaj spremenili, ali nas boste spet ignorirali? Našteli smo vam tisoč razlogov, ki nas motijo pri vašem bogpomagaj prenovljenem forumu, vi pa nič. NIČ. Kot da nas ni, kot da naše mnenje ne šteje. Mar ni forum za NAS, uporabnike, ne za vas. Pa dajte že kaj ukrenit, madona, ker tole ni za nikamor!

Bojim se da se zadaj dogaja nekaj srhljivega!

Mar nebi bilo najbolje, če bi negdo šel preveriti na sedež uredništva MedOverNeta če je vse v redu z njimi?

Vse je v redu z nami, brez skrbi 🙂

Iskreno se opravičujemo za vse nevšečnosti. Naši fantje in ena punca kot mravljice marljivo delajo in popravljajo stanje. Bo kmalu bolje!

nova
Uredništvo priporoča

@Andreja Verovšek Zelo lepo od vas, da ste mi odgovorili, že to, da ste se odzvali in vlili upanje, je veliko vredno. Hvala in uspešno delo vam želim!

Pa si prepričan, da ti je res odgovorila Andreja?

Zdaj se ne vidi niti to, ali odgovarja registrirana ali neregistrirana oseba, kolikor pa sem prebrala, pa se lahko kdo predstavi tudi s tujim vzdevkom in sistem spusti naprej.

Res gre, pa jaz nisem Andreja niti nisem registrirana.

Mogoče je res odgovorila Andreja? Kdo bi vedel?? Občutek dajejo, da jim je vseeno. To je bila prva “reakcija” po enem tednu. Andreja gor, ali dol.

Sem sama zgoraj preverjala in vpisala v vzdevek Andreja in ni videti razlike!

Tudi to je en od velikih kiksov te prenove, se ti ne zdi?

“Res gre, pa jaz nisem Andreja, niti nisem registrerana.”

Še en razlog več za zaskrbljenost. Odgovarjata moderator in Andreja, a je vse skupaj vseeno sumljivo.

Morda so izginili?

Morda jih imajo za talce?

Zamerili so se Janševi vladi in so jim nekaj naredili?

Morda pa je zadaj še kaj bolj skrivnostnega in nenavadnega?

Komentiraj kakor hočeš, samo ne vpletaj politike, ker nima prav nobene veze s stanjem tule! Še posebej pa ne s to zgrešeno prenovo, kjer 3/4 stvari ne dela ali ne dela pravilno!

Ne vem, če sploh kdo bere to, kar se predlaga. Da bi kdo odgovoril?! Ne bodite naivni.

New Report

Close