Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški gledate druge ženske?

Zakaj moški gledate druge ženske?

Vsi si enkrat poželimo drugega, kar je del narave, je v naši podzavesti, pri raznih osebnih prepričanjih pa gre za poizkus zavestne manipulacije podzavesti, to pa slej kot prej eskalira, pri enih z bežno avanturo, pri drugih z razdorom zveze pod krinko vseh mogočih premostitvenih razlik, večne duhovne/osebnostne rasti itd., vse del Lex naturalisa, ki vedno doseže svoj cilj.

zame je pa zveza lehko še povsem zdrava, če kateri pogleda za mimoidočo osebo in to lahko brez zadržkov pove partnerju na način, da ne spodbuja ljubosumja.

pač izjava v stilu, ”glej take mišice so mi na moških všeč, kot jih ima un tam” (ko ima tvoj partner par kg več zaradi tvoje kuharije 😀 ) je neprimerno

Gledat nelaj lepega in privlačnega je čisto normalno, spol tu nima veze. Meni je čisto logično, da se ozremo za nekim pojmom lepote, zakaj pa ne? Saj imamo oči z namenom…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Če sem na dieti še ne pomeni, da ne smem gledati jedilnika.

Zacnite buliti se zenske druge tipe, ko je vas zraven.
Boste videle reakcijo.
Blaaaaazno jih moti.
Ego ne prenese.

Med pogledati in buljiti je razlika.
V tem primeru pa se gre za bolestno ljubosumnost.
Avtorica rabi terapevtsko pomoč.


Sem ženska in pogledam tako moške, kot ženske in zato mi je mati narava dala oči in vid.

Ti pa imaš hude težave sama s sabo in svoje strahove in frustracije prek partnerja izvajaš.


Sem ženska in pogledam tako moške, kot ženske in zato mi je mati narava dala oči in vid.

Ti pa imaš hude težave sama s sabo in svoje strahove in frustracije prek partnerja izvajaš.
[/quote]

Ti imaš čudno spolno prakso in čudne blokade okoli delnic, nekaj flancaš o financah a nimaš razčiščenih stvari, pri seksu si verjetno ista.

Pa dobr, ženske … A ve nikoli ne pogledate nobenega tipa??? Jaz ga pogledam, če je res dober, tudi večkrat.
Tudi kakšno dobro babnco pogledam. Če je dobra, je dobra, nimaš kaj 🙂 Ali ve vse dobre ženske gledate z zavistjo in se primerjate z njimi? Ja, potem je pa problem samozavest, a ne 🙂
In ja, tud dober pleh pogledam (pravzaprav se slinim), čeprav vem, da si ga ne morem privoščit.

Nekoga zgolj pogledati, ker gre mimo tebe ali sedi nasproti tebi je nekaj drugega kot nekoga gledati in ob tem si misliti, u kaj bi ji delal.. verjetno avtorica začuti te poglede na tak način. Ni nujno iskati razloge v njenem ljubosumju zaradi nesamozavesti in s tem preusmerjati pozornost na njo z njegovih dejanj, kajti za ljubosumje je poznan še en dejavnik- je preslikava/projekcija partnerjevim misli na njo.
Če si v odnosu 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ne gledaš drugih na tak način, ker te ne zanimajo kot moški ali ženska.
če dam primerjavo- nekdo ki je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v svoji službi, zadovoljen, tudi ne bo gledal oglasov za drugo službo, niti pomislil ne bo na drugo službo, saj je z mislimi pri svoji..

Se to bom dodala (tako iz prakse ),ljudje,ki so bolj romantični po duhu (bolj zasenjaki) ,ne gledajo drugih žensk ali moških.

Jaz vsako rad pogledam, sploh če ma velike melone, oprijeto oblekico in velik odbijač, dolge lase in urejene nohte, se mi včasih kar dvigne, nimaš kaj, jaz sem potreben 24/7, nedolžnost zgubil v osmem klasi, še zdaj mi ni nikoli dovolj seksa, 30min po seksu bi že spet, punce res uživajo z mano, ampak mi še ni za it v zvezo, rad bi kako starejšo breskvico še okusil.


Sem ženska in pogledam tako moške, kot ženske in zato mi je mati narava dala oči in vid.

Ti pa imaš hude težave sama s sabo in svoje strahove in frustracije prek partnerja izvajaš.
[/quote]
Tako je.
Zaradi bolestne ljubosumnosti se partnerja duši in lasti. Zaradi tega partner še bolj pogleduje za drugimi , ona še bolj postaja ljubosumna….Ker s tem dobiva potrditev za svojo ljubosumnost.
Takšen začaran krog vodi do nevzdržnega odnosa v katerem oba trpita.

Rešitev je potrebno iskati in reševati pri izvoru, ne pa zaradi bolestnosti nekoga popolnoma zatreti in ga podrediti.

Ti imaš čudno spolno prakso in čudne blokade okoli delnic, nekaj flancaš o financah a nimaš razčiščenih stvari, pri seksu si verjetno ista.
[/quote]
Žena te pogreša, posveti njej tolk pozornosti kot meni.

Je tako, ga ni dobrega ženskega geštela, ki bi šel mimo mene neopazen…, če bi pa buljil v njo me bi bilo pa samega pred sabo sram…
Je pa tako, najbolj zanimivo je, ko ima moški ob seb res dobro žensko za pogledat, pa pol ženske prvo pogledajo njo, tako inkognito, tipa pa očitno, da skenirajo kakšnega tipa si je ta ženska izbrala…

Točno tako!

In domača gospa zraven pogosto še pripomni – Le poglej, da boš vedel kakšno kvaliteto imaš doma!
In jaz isto, ko ona pogleda.

Svojemu možu sem prepovedala v samem začetku zijanje in obračanje za drugimi, še preden je do tega sploh prišlo. Enkrat je pustil oči nekaj sekund predolgo v sicer lepem dekolteju in sem v naslednjem momentu dobrega tipa za šankom pomenljivo premerila od glave do pete in mu rekla. – če ne bi bila poročena s tem bedakom zraven sebe, bi ti ga danes zvečer potegnila, da bi v nezavest padel. Poba rdeč, moj pa je dobil lekcijo za vseh najinih skoraj že petintrideset let. Ne moti me sicer, če bi si ga v amsterdamu v rdeči četrti drkal po šajbi, samo jaz s tem nočem nič imet in tega nočem videti. Enako velja za gledanje drugih žensk, ker je v prisotnosti lastne partnerke to skrajno žaljivo. In nima veze z ljubosumjem.


Res je, ti nisi poročena z moškim, ampak z bedakom brez samospoštovanja.
Pravi moški, ki se spoštuje, ne bi dovolil takšnega poniževanja s strani zmešane babe.

Sem bila zunaj v druzbi z enim tipom s katerim sva mutila. Pa je zacel pred mano gledati in ogovarjati druge zenske. In meni govoriti, da zakaj takoj ljubosumno planem.
Sem si mislila : bos ti mene jebal!
In takoj poklicala 2 jebaca, za katera sem vedela da sta v blizini. Pa se z njima objemala, pogovarjala, spila pijaco.
V momentu tisti “moj” ni videl drugega kot mene, ego ponizan, oci kot kuzek. Groznje, da bo sel domov. Prijatelji mu niso bili vec pomembni.
Na koncu sem se njegovega kolega kusnila.

Aja, seveda iz tega odnosa ni bilo nic.

Zakaj moški gledajo druge ženske?
In zakaj volk gleda ovco?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Tooo.
Bravo!
🤗👍😂🤣😘


Jako 35letno partnerstvo, če ga moraš s ketno in prepovedmi pr seb tiščat. Tud tista pripomba,kako bi ga enemu neznanemu potegnila, zlo lepo luč nate meče. Tko zlo spoštljiva si do partnerja. Ajoj.
Kjer ni zaupanja, spoštovanja, je en tak gnil odnos, da je čist vseen, če še kako drugo pogleda.

Dala mu je vedet, da ce bo kdo koga jebal bo ona njega!! Po pic.ki mu je dala!!!


No saj ti s svojim izrazoslovjem in misljenjem tud nis glih material za duet spilat. Tko, da tolazite se, morda pa izza vogala prijaha osel na belem komju.

Meni je pa prav všečno, ko grem ob ljubljanici in ženske špegajo za menoj. Lep občutek je to.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close