Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški gledate druge ženske?

Zakaj moški gledate druge ženske?

Pojdi enkrat trezen, pa boš videl, da se ne oziramo za tabo prav pogosto.

haha, hik pa nisem in nikoli ne bom. Dobra.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Hehehe

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

zaradi nespoštovanja lastne ženske. To je edina resnica. Vse ostalo so samo izgovori, ki jih je pes na repu prinesel.


pač nisi in se ne obnašaš kot fatalka, da bi te še kdo opazil .. si luzerka ☺
btw: njegov curak je njegov, ne tvoj ☺

Če drugih sploh ne vidiš, si zelo zaljubljena vanj, on pa ne tako zelo vate. Je to na začetku zveze ali sta že dolgo skupaj?

Če imaš res rad svoje dekle in ti je všeč ni potrebe, da gledaš za drugimi. Jaz mislim, da so taki nereseni in prej ko slej se zgodi, da ne ostane le pri gledanju. Ker očitno nekaj iščejo, sicer se ne bi ozirali za drugimi.
[/quote]

To se pa tako sliši, kot da na forumu iščeš pridno punco in si delaš reklamo…


Jako 35letno partnerstvo, če ga moraš s ketno in prepovedmi pr seb tiščat. Tud tista pripomba,kako bi ga enemu neznanemu potegnila, zlo lepo luč nate meče. Tko zlo spoštljiva si do partnerja. Ajoj.
Kjer ni zaupanja, spoštovanja, je en tak gnil odnos, da je čist vseen, če še kako drugo pogleda.
[/quote]

Ne, dragica, nobenega privezovanja, zavezovanja ni treba, če so stvari jasne. Jaz sebi ne dovolim tovrstnega poniževanja. Kristalno jasno je, da moški pogledajo druge ženske. In moj je na terenu povsem dovolj časa, da si napase oči, ga v življenju ne drgnem, kje je bil in zakaj je bil, pa prihaja domov ob zelo različnih urah. Šiht. Ampak zraven mene pa drugih ne bo zjal. Čeprav je tega bilo leta nazaj bistveno več, sem dovolj dobra, še zmeraj, da se obrne tudi kak desetletje mlajši primerek za menoj. In če ima s seboj partnerko, bi lahko cepca kar prtegnila okoli ušesa. Ker je žaljivo, nobeno ljubosumje nima veze s tem. Nikoli nisem marala, če so me požirali z očmi. In če katera to potrebuje za svoj ego, je pač to vaša stvar, kot tudi to, da ste razvile čudno toleranco do tega.

Je pa najboljše to, da so ženska že po naravi išče moža tega moškega, ki ima seveda veliko testosterona, ker čene nebi bil možat, pol se pa čudi, zakaj pogleda drugo. OK, eno je, če se slini in s trdim okoli vsake hodi, drugo pa je, če samo diskretno pogleda. Ne bit toliko resna okoli tega…

Imate pa res strašne probleme. Najhujši strup v zakonu ali zvezi je ljubosumnost.
Vse imate partnerje na kratki vrvici, tko kot ljubosumni moški svoje partnerice.
Me pa zanima, zakaj je potem toliko ločitev in zaradi česa?

Ne, dragica, nobenega privezovanja, zavezovanja ni treba, če so stvari jasne. Jaz sebi ne dovolim tovrstnega poniževanja. Kristalno jasno je, da moški pogledajo druge ženske. In moj je na terenu povsem dovolj časa, da si napase oči, ga v življenju ne drgnem, kje je bil in zakaj je bil, pa prihaja domov ob zelo različnih urah. Šiht. Ampak zraven mene pa drugih ne bo zjal. Čeprav je tega bilo leta nazaj bistveno več, sem dovolj dobra, še zmeraj, da se obrne tudi kak desetletje mlajši primerek za menoj. In če ima s seboj partnerko, bi lahko cepca kar prtegnila okoli ušesa. Ker je žaljivo, nobeno ljubosumje nima veze s tem. Nikoli nisem marala, če so me požirali z očmi. In če katera to potrebuje za svoj ego, je pač to vaša stvar, kot tudi to, da ste razvile čudno toleranco do tega.
[/quote]
Po en stran zatrjuješ, kako te še kar požirajo z očmi, po drugi te pa kao moti. Men pač ne gre skup. Al se zibaš tko al pa si oblečena tko, da privabljaš. Na zobe pač tipi na prvi šus ne padejo.
Sicer pa, sem tud jaz napisala, da komot pogledajo, dokler se ne slinijo, sploh vpričo partnerke ne. Ker ni spoštljivo do nje. Pa dejansko me ne briga kako paradirate okoli in kaj vasi smejo in kaj ne. Meni je hecno, da bi morala odraslemu cloveku tupiti v glavo, kaj sme in kaj ne, pa prepovedovat, kt da sem mu mati. Plus grozit, da me lohk dobi glih keri če. Bi mi bilo nerodno se spustit na tak nivo. Da da bi se tolk zaj…. v osnovi pri izbiri partnerja pa tud nism leva.

Ne, dragica, nobenega privezovanja, zavezovanja ni treba, če so stvari jasne. Jaz sebi ne dovolim tovrstnega poniževanja. Kristalno jasno je, da moški pogledajo druge ženske. In moj je na terenu povsem dovolj časa, da si napase oči, ga v življenju ne drgnem, kje je bil in zakaj je bil, pa prihaja domov ob zelo različnih urah. Šiht. Ampak zraven mene pa drugih ne bo zjal. Čeprav je tega bilo leta nazaj bistveno več, sem dovolj dobra, še zmeraj, da se obrne tudi kak desetletje mlajši primerek za menoj. In če ima s seboj partnerko, bi lahko cepca kar prtegnila okoli ušesa. Ker je žaljivo, nobeno ljubosumje nima veze s tem. Nikoli nisem marala, če so me požirali z očmi. In če katera to potrebuje za svoj ego, je pač to vaša stvar, kot tudi to, da ste razvile čudno toleranco do tega.
[/quote]

“Ne, dragica, nobenega privezovanja, zavezovanja ni treba, če so stvari jasne.”

Da je privezan in zavezan.

Vsak normalen moški bo pogledal lepo ali zanimivo žensko. Če ga ženska podoba ne bi privlačila, niti ne bi bil s svojo ženo ali karkoli že je ta gestapo ob njem. to ej naravno in normalno. Saj če jo bo samo pogledal, je še ne bo naskočil. vseeno je tudi moški človek ne žival. 🙂

Vsak zdrav, normalen moški se bo oziral za drugimi ženskami. In vsaka normalna, neljubosumna ženska bo vedela, da gledanje ne pomeni nič več kot samo gledanje.
[/quote]

in vsaka zdrava, normalna ženska bo tudi pogledala za dobeim moškim v takem primeru. Ljudje kot najvišje razivet živali nismo bili ustvarjeni, da bomo z nekom do konca svojega življenja…. Včasih je to celo bolje tako, ker trpeti v taki zvezi je mučenje.

Ljubezen ne prepoveduje, ne pogojuje… vajin odnos je bolj posestniški kot pa ljubezenski.
Očitno le nisi tako dobra, če se on za drugimi ozira 😉

Moski ne gledajo druge zenske,
one same pridejo v njihovo vidno polje.

Ne bos verjela. Ampak jaz rajsi gledam moske.


Tudi tu je eno vprašanje o jubosumju. Preberi si odgovor, ki bi veljal tudi za tvojega fanta:
https://med.over.net/forum5/viewtopicphp?f=465&t=11181232

Ljubezen ne prepoveduje, ne pogojuje… vajin odnos je bolj posestniški kot pa ljubezenski.
Očitno le nisi tako dobra, če se on za drugimi ozira 😉
[/quote]

Pač odločna ženska, ki jasno pokaže, kako naj se tip obnaša ob njej, to ni slabo, ene vrste posloven dogovor. Ko je tip sam ga ne sprašuje katero je gledal…
Ma s tem je na splošno tako, (zarad tega se samo malinovc sekirajo) kot na tej sliki, če mi bo ratalo tapravo nalimat…

https://youtu.be/7pe4DRD-tCk?t=330


Po en stran zatrjuješ, kako te še kar požirajo z očmi, po drugi te pa kao moti. Men pač ne gre skup. Al se zibaš tko al pa si oblečena tko, da privabljaš. Na zobe pač tipi na prvi šus ne padejo.
Sicer pa, sem tud jaz napisala, da komot pogledajo, dokler se ne slinijo, sploh vpričo partnerke ne. Ker ni spoštljivo do nje. Pa dejansko me ne briga kako paradirate okoli in kaj vasi smejo in kaj ne. Meni je hecno, da bi morala odraslemu cloveku tupiti v glavo, kaj sme in kaj ne, pa prepovedovat, kt da sem mu mati. Plus grozit, da me lohk dobi glih keri če. Bi mi bilo nerodno se spustit na tak nivo. Da da bi se tolk zaj…. v osnovi pri izbiri partnerja pa tud nism leva.
[/quote]

Ja, sej to je res da tebe lahko dobi kdor hoče. dobesedno.

Moški gledajo ženske, ker so jim ženske seksi.

Pravi gentleman bo tole opravil kar se da neopazno, sploh, ko je v družbi s svojo drago (oz. v bistvu s katerokoli žensko), prava dama mu pa zarad tega ne bo težila, četudi jo mal ljubosumje požgečka (sej konc koncev, ko te nič več niti pod razno ne gane, je zadeva tako rekoč clinically dead).

Bi pa tud mene motilo, če bi neotesano zijal za vsako, ki mimo pride. Pa mogoče bolj kot iz ljubosumja, zaradi nespoštovanja. Za takega tipa bi verjetno kmalu skopnel moj interes.

Tako kot ti je nekdo gor napisal – mogoče sta vidva tud v različnih fazah zaljubljenosti.

Kakšna debilna debata. A ženske mislite, da potem ko sta skupaj, da mu je všeč samo vaša rit, ostale pa ne več? Ali vse, ali nobena, vaša ni nič posebnega. Če pa preveč gleda okoli je zgolj znak za to, da ne poskrbite zanj.

Gledava oba druge ljudi ampak ne z zanimanjem po vezi avanturi sexu itd.
Ce se spogleduje ali gleda za drugimi ocitno ob sebi nima tega kar si zeli,si dalec od popolnosti za njega.
Nihce ni popoln ja logicno ampak v oceh nekoga pa vedno vsak bo ampak on to ocitno ni ta nekdo.
S tem pa tebe sramoti da so te k jih gleda boljse od tebe kar je bizarno

S tem pa tebe sramoti da so te k jih gleda boljse od tebe

On sramoti njo? Naj gre v telovadnico in shujša, da bo lepa. Ona mljask, njam, potem pa on njo sramoti, ker mu ni, da bi se spravil na ta zašpehan in zanemarjen meh. Če je pa slučajno lepa, ima pa vedno sto in en izgovor zakaj ne, najverjetneje pa še koga drugega zraven. To, da gleda druge je naraven refleks, ker ni zadovoljen, ker je ona nesposobna ali pa nepripravljena, da poskrbi zanj.

New Report

Close