Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški iščejo seks na netu?

Zakaj moški iščejo seks na netu?

Moški iščejo seks na netu, ker so tam ženske, ki iščejo seks.
Vse drugo je le nakladanje!

Ja, tako je. Moški se ponavadi morajo precej bolj pomatrat, da pridejo do seksa. Zato iščejo na raznih portalih, pa bogsigavedi kje še vse:))
Ženska (če le kolikor toliko normalno izgleda, sploh ni treba, da je lepotica) gre lahko samo nekam na drink in kakšnega vpraša, če je za stvar. V 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bo tip za stvar:))

Ne bo držalo. Nisem ne mlada (stara pa tudi še ne) in vse prej kot lepotica, imam preveč kg. Ampak tipi za seks se pa vedno ponujajo. Poročeni seveda. Tako, da mlade in luštne imajo 10x več ponudbe.
Res pa je, da ponavadi te ponudnike zavrnem. Ampak, če bi hotela, tipov, ki se ponujajo za seks, je v reali več kot dovolj.

Ponudba, kjer si zdolgočasene babe in potrebni dedci med sabo pišejo domišljijske spise, ni ponudba.[/quote]

Mah res ne poznaš realnega sveta. Ti res verjameš, da se dopisujejo. Pa ja tisti, ki to hočejo. Drugače pa verjemi, verjemi, da gre vse kot po tekočem traku. In vse se dobi v eni uri ali v enem dnevu. Naprimer najbolj znana v ameriki je 300 kilska ženska, ki zaračunava ogromne zneske moškim, da jo gledajo kako ta ženska samo je. Gledajo jo preko monitorja. Vidiš kakšni bizarni okusi so po svetu. Če pa ti želiš kakšno lepo luštno mlado dečvo pa samo pojdi na strani, kjer luštne mlade dečve iščejo moške vseh starosti. Pa boš dobil. Nobenega dopisovanja. Samo tekoči trak. Ampak ti tega ne bi. Ti bi kakšno resno dečvo. Ja to pa je problem d. Sex pa ni nobenega problema.[/quote]

Glede na prosjačenje, samoponiževanje tipov na netu, dvomim, da imajo kaj prida uspeha.

Edina težava je, da je tam gor 5x več moških kot žensk :).

Ja, tako je. Moški se ponavadi morajo precej bolj pomatrat, da pridejo do seksa. Zato iščejo na raznih portalih, pa bogsigavedi kje še vse:))
Ženska (če le kolikor toliko normalno izgleda, sploh ni treba, da je lepotica) gre lahko samo nekam na drink in kakšnega vpraša, če je za stvar. V 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bo tip za stvar:))[/quote]

Sem prav radovedna koliko uspeha imajo ti spletni f.fehtarji. Po mojem bolj malo. Mogoče tu in tam komu uspe. Večini pa verjetno še zdaleč ne.
Ja, glede žensk je pa res. Tudi, če zgleda slabo, se ji tipi vseeno ponujajo. Za seks.
Za resne vezo pa je seveda ženski težko koga dobit.

Jaz sem bila včasih na Urgenci, potem nekoga spoznala…preraslo je okvirje golega sexa. Se pač zgodi tudi to.

Ampak ker sem bila vedno sumničava, že zaradi dejstva kje sva se spoznala, sem imela za čekiranje še vedno dva fake profila gor, s popolnoma drugačnim opisom.

In ja…dejstvo je: tistim dedcem ki visijo gor leta in leta je popolnoma vseeno kako ženska zgleda (seveda vsi fantazirajo sex bombe). Isti so se slinili nad mojim “sexy” profilom kot nad “pogršanim”, kjer jasno piše da sem okrogla, da pri sexu prisegam zgolj na “klasiko”, ne prakticiram ne orale in ne anale……
Samo da je p****med nogami.

Je pa res razmerje moški:ženske nekje 80:20, s tem da je v tem procentu žensk tudi zelo veliko plačljivih punc, ki se pač tu oglašujejo.

To je res. Nazadnje sem imela takšno izkušnjo,da me je vezani kontaktiral prek facebooka in mi ni povedal da je vezan ampak samski. Ko sva nekajkrat seksala,je omenil a veš da sem že dva tedna v vezi? Po tistem sem takoj prekinila vse stike in ga blokirala,z vezanimi in poročenimi se nočem pečati. Kako je mene dobil? Našel me je preko fb in mi sprva pisal same osladne reči,kako sem lepa
da še nikoli seksal s tako lepo in drugačne bučke. Ko sem mu rekla,da bi bila z njim v vezi ko je govoril da je še samski;je rekel nisva kompatibilna pa preveč različna sva si. A za seks sem mu bila kompatibilna? Najbolj me jezi,ker sem ga res imela rada on je govoril da me ima rad samo po seksu.
Počutila sem se izkoriščeno,vendar sem se sama dala izkoristiti. Kasneje sem slišala,da je ta moški ženskar. In da ima ženske za seks tudi,kadar je v vezi. Ena njegova bivša veza se je končala,ko je svoji
takratni punci ukradel avto in se odpeljal k takratni priležnici. Zato pa zdaj vsako novo priležnico še bolj skriva,da nova punca ne bi posumila. S takšnim tipom bi samo izgubljala leta ko bi se z njim dobivala za seks seveda na skrivaj,on bi užival s punco. Tipično.

Moški iščejo seks na netu?Čaki malo,kaj pa ženske?A ženske neiščejo?Ja kako pa pol moški dobijo sex,če ni žensk?

Spet neki napad samo na moške,kot da so moški vse krivi.

Če sam pogledam facebook in ostale profile naletim tudi na take,ki imajo odprte profile,slike z družino in ženske tudi fotke v spodnjem perilu,kjer so komentarji od moških taki,da ti kar slabo rata,kako se slinijo.Ženksa pa jim še lajka in odkomentira da si ga one tudi želijo in bi ga pohrustale.In taka ženska le odgovori od 50 komentarjev nekaj postavnim moškim.Ženska z družino,poročena,otroci ima javno odprt profil in pol take piše.Objavlja skoraj gole fotografije za zabavo ali iskanje avanture?

Če moški ne bi dobili sex na netu,ga tudi iskali ne bi več.Torej dobijo.

Naslov bi moral biti zakaj ženske in moški iščejo sex na netu?

Edina težava je, da je tam gor 5x več moških kot žensk :).[/quote]
Ne vem kakšne težave imaš, mene tam ni.


In zakaj si ti prizadet? Ne ujameš nič??

Čaki,kako?

Ti si ga blokirala,ampak si vse vedela o njemu kaj se dogaja,ko si prekinila stike z njim?

Ga pa oraš zelo pogrešat da si ohranila stike z njim.

Jaz sem bila na Kupidu in Badoo in izrecno sem napsiala, da me vezani ne zanimajo, da ne iščem avantur in da me ne starci in ne mladci ne zanimajo. Ampak so se vseeno ponujali na polno.

Na kaj takega še nisem naletela. Res pa je, da imam med fb prijatelji samo take, ki jih res poznam in ki imajo vse pospravljeno v glavi. Tako, da kaj takega, kar pišeš, še nisem nikoli zasledila.

Seks je precenjen…ni mi jasno da je tako pomemben/popularen za veliko večino…

Blokirala sem ga da se ne bi nanj preveč navezala. Pa ker ne bi mogla zdržati tega pritiska,ko se on na fotkah objema s svojo punco,mene pa skriva za seks. 🙂 Ne pogrešam ga,ker vse kar on zna je to da se ven meče kako fajno življenje živi in kako ga vsi občudujejo.


In zakaj si ti prizadet? Ne ujameš nič??[/quote]

Ne skrbi,nisem prizadet,niti ne rabim biti prizadet.

Če bi hotel,bi lahko danes z nekaj ženskami sexal,čez 5 minut bi se lahko zmenil za sex ker poznam ogromno ljudi in se gibam v različnih krogih.

Pa bolje da ne veš katere ženske ki so top in fit,krasna družina šopajo avanture 100 na uro.

Lahko bi zgodbe prodal za 100 000 eurov novicam če bi hotel,pa mi ni do tega.

Zanimivo, mi ravno pred dnevi en fant pojamral, kako je razočaran nad portalom in neresnimi ženskami, ki iščejo samo sex in ne več resnih zvez.
Hmm, očitno le ni na portalih takšne razlike med ženskami ter moškimi in ker oboji vedo, da se najlažje dobi tam, se prijavijo gor.

če tipi ne bi ponujali seksa (ne iskali ??) ni bile bejbe ves čas nasajene zaradi ne nataknjenosti (a je to ravno obratno ☺)

Na portalih je 5x več moških kot žensk.
Večina žensk kar hitro obupa, ko vidi, da so gor skoraj sami f.fehtarji in se izpiše. Jaz sem bila gor, videla kaki tipi so gor in se odjavila, ker skoraj ni normalnega moškega.

Na portalih je 5x več moških kot žensk.
Večina žensk kar hitro obupa, ko vidi, da so gor skoraj sami f.fehtarji in se izpiše. Jaz sem bila gor, videla kaki tipi so gor in se odjavila, ker skoraj ni normalnega moškega.[/quote]

Saj je na vseh portalih isto. Na Ona on ima večina tipov take zahteve glede partnerke, kot da imajo zlatega … Biti mora vitka, urejena, duhovita, smučarka, tekačica in kolesarka v enem … po možnosti pri največ 35 in še brez otrok, si jih pa seveda želi. Oni pa: 45, brez otrok, povprečno finančno stanje.

Če se takoj izpišeš, niti ne prideš do tiste ene šivanke v senu, ki je pa okej. Res ni realno pričakovat, da če v real lajfu ne spoznaš primernega, da ga boš pa v treh dneh na portalu.

Ena je že omenila urgenco. Tudi midva sva se spoznala na urgenci in sva zdaj že nekaj časa srečen par. Veliko ljudi, ki tam išče seks, v bistvu išče razmerje. Je pa meni seks pomembnejši od hobijev, nočem hodit v hribe in zvečer spat v mlačno posteljo.

Na portalih je 5x več moških kot žensk.
Večina žensk kar hitro obupa, ko vidi, da so gor skoraj sami f.fehtarji in se izpiše. Jaz sem bila gor, videla kaki tipi so gor in se odjavila, ker skoraj ni normalnega moškega.[/quote]

Saj je na vseh portalih isto. Na Ona on ima večina tipov take zahteve glede partnerke, kot da imajo zlatega … Biti mora vitka, urejena, duhovita, smučarka, tekačica in kolesarka v enem … po možnosti pri največ 35 in še brez otrok, si jih pa seveda želi. Oni pa: 45, brez otrok, povprečno finančno stanje.

Če se takoj izpišeš, niti ne prideš do tiste ene šivanke v senu, ki je pa okej. Res ni realno pričakovat, da če v real lajfu ne spoznaš primernega, da ga boš pa v treh dneh na portalu.

Ena je že omenila urgenco. Tudi midva sva se spoznala na urgenci in sva zdaj že nekaj časa srečen par. Veliko ljudi, ki tam išče seks, v bistvu išče razmerje. Je pa meni seks pomembnejši od hobijev, nočem hodit v hribe in zvečer spat v mlačno posteljo.[/quote]

Ja, to je pa standard. On debel, 50 let, hoče pa vitko 30 letnico.
Ali pa on 45 letnik z otroci, hoče pa 30 letnico brez otrok in take fore.
Meni osebno so pa hobiji zelo pomembni. Seksa mi ni treba iskat na netu. Če bi hotela, ga lahko kadarkoli dobim. Tipi se vedno ponujajo :).

Saj je na vseh portalih isto. Na Ona on ima večina tipov take zahteve glede partnerke, kot da imajo zlatega … Biti mora vitka, urejena, duhovita, smučarka, tekačica in kolesarka v enem … po možnosti pri največ 35 in še brez otrok, si jih pa seveda želi. Oni pa: 45, brez otrok, povprečno finančno stanje.

Če se takoj izpišeš, niti ne prideš do tiste ene šivanke v senu, ki je pa okej. Res ni realno pričakovat, da če v real lajfu ne spoznaš primernega, da ga boš pa v treh dneh na portalu.

Ena je že omenila urgenco. Tudi midva sva se spoznala na urgenci in sva zdaj že nekaj časa srečen par. Veliko ljudi, ki tam išče seks, v bistvu išče razmerje. Je pa meni seks pomembnejši od hobijev, nočem hodit v hribe in zvečer spat v mlačno posteljo.[/quote]

Ja, to je pa standard. On debel, 50 let, hoče pa vitko 30 letnico.
Ali pa on 45 letnik z otroci, hoče pa 30 letnico brez otrok in take fore.
Meni osebno so pa hobiji zelo pomembni. Seksa mi ni treba iskat na netu. Če bi hotela, ga lahko kadarkoli dobim. Tipi se vedno ponujajo :).[/quote]

Kdo pravi, da se seksa ne da dobit?
Ampak najdi dober seks … to je pa že igla v senu. Lažje tipa spraviš v nov hobi, kot do tega, da začne seksat, kot se zagre. Ker večina misli, da obvlada že samo zato, ker ima pač erekcijo in zna gate dol potegnit.

Ja, to je pa standard. On debel, 50 let, hoče pa vitko 30 letnico.
Ali pa on 45 letnik z otroci, hoče pa 30 letnico brez otrok in take fore.
Meni osebno so pa hobiji zelo pomembni. Seksa mi ni treba iskat na netu. Če bi hotela, ga lahko kadarkoli dobim. Tipi se vedno ponujajo :).[/quote]

Kdo pravi, da se seksa ne da dobit?
Ampak najdi dober seks … to je pa že igla v senu. Lažje tipa spraviš v nov hobi, kot do tega, da začne seksat, kot se zagre. Ker večina misli, da obvlada že samo zato, ker ima pač erekcijo in zna gate dol potegnit.[/quote]

Nimam še izkušenj z moškim, ki bi zanič seksal :). Res pa je, da sem izbirčna. Da odpade kak tak, ki pravi, da ženska MORA dat noge narazen in podobne fore. S takimi pa se res ne zapletam.

Če ne bi bilo žensk, ki bi iskale samo kurbarijo, bi tudi tipov ne bilo in obratno.

Za info, če hočem, lahko takoj zdajle, ujagam najman 3, kar tukaj na monu, ki bi šli samo skočit. 😉

New Report

Close